0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından
Arkadaşlar sorum şu eşimle 8 yıllık evliyiz bir tane çocuğumuz var 2. Yolda inş, eşim bana 2,3 gün temasta bulunmayınca çok canım sıkılıyor sinirli öfkeli oluyorum(cinsel temas manasında değil) mesela 1 haftadır yolculuktayız 2,3 gündür sarılma dokunma vs olmadı bana kalsa ben sürekli temasta bulunmaya çalışırım ama ondanda bekliyorum dün mesela yolculukta kaç saat boyu arabadayız indik yemek yedik o esnada bekliyorum ki yüzüme sevgiyle baksın ne biliyim elimi tutsun çünkü 2,3 gündür birbirimize dokunmamışız sarılarak uyumamışız, ben buna ihtiyaç duyuyorum ama o duymuyor sadece tek şeye odaklı yolsa yol işse iş sonra gece olunca cinselleşme istiyor ama ben istemiyorum bu sefer önce ruhumu doyursun istiyorum yani daha öncede dile getirdim ama yok ben dokunmuyomuyum sen abartıyosun falan diyo o durumun farkında olmuyor, gece geldik yatağa yattık tmm çok yorgun olabilir bende hamile halimle yoruldum sonuçta ya dibine sokuluyorum sarılıpta elini atıpta uyumuyor böyle olunca bende soğumakmı denir kızmak mı denir kendi kendime sinirleniyorum, sizde böyle misiniz, çok doldum anlatıcakta başka kimsem yok fikirlerinizi bekliyorum

9 Cevaplar

+1 oy
(1,186 puan) tarafından
Eşin belki de temas sevmiyordur 
(594 puan) tarafından
Ama eşler arası olması gereken birşey temas sevmeyince benide sevmiyormuş gibi algılıyorum
(1,186 puan) tarafından
Evet ama sevmeyen sevmiyor . Sana ilgisinde eksiklik yoksa bence takma sen yanaş . Bende öyleyim temas sevmem nefret ederim hatta . Eşim sürekli sarılır öper huyumu bildiği için sarılmıyorum öpmüyorum diye sorun etmez.
(594 puan) tarafından
İlgisinde eksiklik derken ne mesala ben bu teması ilgi eksikliği olarak görüyordum
(1,186 puan) tarafından
Seni seviyorsa değer veriyorsa . Yani sen temassızlıktan mı rahatsızsın sevgisizlikten mi ? İkisi ayrı şey . Bir bakışından bile o aşkı sevgiyi hissedebilirsin
-Reklam-
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Herkes temas sevmiyor ki. Bir de siz hamilelik psikolojise girmişsiniz
(594 puan) tarafından
Evet daha çok ilgilenmesi lazım bu yüzden.
0 oy
(5,014 puan) tarafından
Bizde de durum tam tersi. Ben pek hoşlanmıyorum öyle el kol temasından ama eşim sürekli elimi tutar yüzümü sever saçımla oynar falan. Yapısı böyle olabilir. Değiştirmek de çok zor oluyor inan. 2-3 gün temasta bulununca sonra yine aynı şeye dönüşüyorum ben şahsen. Belki eşin de böyledir
(594 puan) tarafından
Annem kardeşim yapsa sevse öpse hoşuma gitmiyor ama eşimden istiyorum ama
0 oy
(15,150 puan) tarafından
Eşimi anlatmissin. Yani sadece seninki öyle değil 
(594 puan) tarafından
Ne yapmalı bu eşleri
(15,150 puan) tarafından
Kaynar kazana atmalı ahshshshhs
0 oy
(1,242 puan) tarafından
Benimkide öyle yolda falan temas etmeyi sevmez ama eve gelince sarılır eder. Dışarda ergen gibi oluyor diyor bende alıstım artık:D
(594 puan) tarafından
Ergenlikle ne alakası var ya sevgi ilgi evden mi ibaret biel tutmak yakınlık hissettirmek bunların ergenlikle ne alakası var gidipte kucaklarınıza oturmicaz ya
0 oy
(5,875 puan) tarafından
bunu eşinle konuşacaksın
0 oy
(1,605 puan) tarafından
Bende aynı şekilde sinirleniyorum çünkü temas bağımlısıyım ama herkes temas sevmiyor bunuda kabul etmek gerek
(594 puan) tarafından
Sen kabul etmişsin herhalde
(1,605 puan) tarafından
Benimki kabul ettirmek oldu biraz sarilsana öpsene diye ben dokundukça bunalıyor darlıyorum umrum mu değil banane ben temas bağımlısıyım kocada benim koca derim oflama gel buraya derim
(594 puan) tarafından
Ya işte niye zorla yapıyorlar karın o senin ya bi istek duyman lazım dokunmak için, yani bunun cinselliklede bağlantısı var bana öyle yapmayınca ben cinsellikte bulunmak istemiyorum ama yapsa beklemediği kadar memnun ederim ama bu bunca yıl bi analayamadı
0 oy
(792 puan) tarafından
Sinir oluyorum artık sürekli dokunmasından, opmesinden, sarilmasindan. Kızıyorum bazen bi rahat bırak seni biraz ozleyeyim, benim sana dokunmama musade et , ben isteyeyim biraz da seni diye ama yok her fırsatta dibimde. Esinde böyledir belki. Bence abartıyorsun. Temas bağımlılığın var galiba. 
(594 puan) tarafından
Sen sevmediğin için abartıyo gibi geliyorum yoksa eşler arası olması gereken uzmanların önerdiği şeyleri söylüyorum istiyorum daha doğrusu
(792 puan) tarafından
Ama canım eşinde sevmiyor belliki. Ben artık bunalıyorum mesela . Sürekli teması sevmeyen insana bunu kabullendirmek de zor. O zaman konusup orta yolu bulacaksınız. Ne çok ne az.
0 oy
(5,456 puan) tarafından
Bence sen çok fazla teması seviyorsun canım herkes sevmiyo birde toplu yerlerde bende eşimden biraz uzak duruyorum aniden gelen giden vs yolda da eşim uzak durur 
(594 puan) tarafından
Toplu yerlerde yüzüme bakıp elimi tutmaktan bişey olmaz herhalde o kadarda benim eşimde sevmiyor galiba
(5,456 puan) tarafından
Tutmaz eşim kol kola girmeye bile zor alıştı

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 745 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bal oglum (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 590 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,340 puan) tarafından soruldu