0 oy
746 göst.
Diğer kategorisinde (741 puan) tarafından
Kızlar 9 haftalık gebeyim sanci için şehir hastanesine acile gittim elimde kayıt kağıdıyla bilgi almak icin sekreterin yanına giderken hadsiz hasta bakicimi hemşiremi tam bilmiyorum kolumdan kıyafetimi çekiştirerek " daha bir sürü bekleyen var sana ne oluyor "deyip  koltuklara kadar kolumdan cekistirdi sadece ters ters baktım oğlum yanımdaydı normalde olay çıkarırdım şuan içim içimi yiyor nasıl ağzının payını veremedim sen nasıl kolumdan sürüklersin beni diye kendimi yiyip bitiriyorum saatlerdir cimere alo 184 de şikayet ettim daha başka ne yapabilirim nasıl haklarım var acaba yaptığı yanına kâr kalmamalı öyle bağırıyor aşsaliyor ki hastaları anlatamam kendini yırtıyor resmen şuraya geç ac otur bağırarak hemde o kim k.pek ya oğlum bile anne bir daha buraya gelmeyelim doktor seni itekledi diyor yavrum korktu beni sorarken bu çocuğunun anası nerde bekliyordu daha diyor ben ters ters bakınca ortadan kayboldu ben giderken yanındaki arkadaşıda deli deliyi görünce sopasını saklarmış diyerek güldü ay ben nasıl sustum aklım almıyor cildircam ne yapcam ben ya hırs yaptım resmen akıl verin ne olur yandaki hasta suriyeli evet bende sevmiyorum ama ne olursa olsun hamile bir kadın rus olsun amerikalı olsun fark etmez  aci ceken bir kadın hemde gebe açılması varmış  nts ye bağlayan kişiye "zaten suriyeli acıma" diyor  nasıl bir zihniyet bu ya aklıma kacircam turk suriyeli fark etmiyor kadına bildiğiniz k.pek gibi daliyor herkesi 

14 Cevaplar

+2 oy
(5,715 puan) tarafından
Kendini yiyip bitirsen ne fayda orda yapacaktın yapacağını burda aslan kesilmenin bir manası yok 
(1,229 puan) tarafından
Katılıyorum
(5,715 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
(741 puan) tarafından
Aslan kesilmekle ne alakası var çok şükür her zaman hakkını savunan birisi oldum kendimi geç yanimda bir başkası haksızlığa uğradığında bile kendini ortaya atan bir karakterim var bir çok kez konu ben olmadigim halde erkek bile olsa münakaşaya girmisligim var temel olarak haksızlığa nezaketsizlige tahammülüm yok ama işte bir yandan sancim vardı bir yandan oğlum yanımdaydı belki ondan bilmiyorum inanamıyorum kendime zaten sadece hukuki olarak birşey yapabilirmiyim bunların haricinde diye soruyorum aslanlikla kaplanlikla alakası yok bu işin
-Reklam-
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Valla uğraşma boşuna. Pandemiden sonra sağlık çalışanları dokunulmaz oldu resmen. Kendini yorduğunla kalırsın 
(741 puan) tarafından
Ya doktora biz cemkirsek hemen beyaz kod bizim hakkımız yokmu  :( keşke hastane polisine şikayet etseydim
(8,969 puan) tarafından
Yine de bir cimere yaz mesela. Başhekimliğe de şikayet edebilirsin. Ama diyorum ya bişi olacağını sanmıyorum ben
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Olan olmus artk bosver. Sen kendi olayina bak bence suriyeliye yapabileceğin bi sey yok kim bilir kacinciyi doguruyo 8.falandir anca doguruyolar.
(741 puan) tarafından
Boşvermek vallahi canım bir gor insanlara davranışıni kalbim ağzımda atti resmen zaten sancim vardi stresten dahada sancilandim ay isterse 10. Dogursun mesele can orda turk olsada ayni tepkiyi veririm gevur olsada onuda soyledim 184 e sonucta hastalara k.pek gibi davranıyor kadın suriyeli türk ayrımı bile yapmiyorki aşşalik kari
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Sağlik bakanligina kadar ara hastane mudurunu ara mutlaka isinden ettir o köpeği
(741 puan) tarafından
Vallahi uğraşacam canım gerekirse savcılığa bile verecem hadsiz kız görsen doktorda öyle kibar zarif
(17,874 puan) tarafından
Doktorada bi bildirseydin uyarirdi en azindan belki adam olurdu densiz pislik
(741 puan) tarafından
Doktorda aynı ortamda malesed
0 oy
(689 puan) tarafından
Aynısını bende hamileyken yaşadım resmen sen nerden biliyorsun açılman olduğunu dedi zaten var mı diye geldim iş işten geçince ne anlamı var dedim muaneye aldı resmen canımı aldı muane ederken k. Öpek demek az bunlar için 
(741 puan) tarafından
Vallahi sonra sağlık çalışanına şiddet derler
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eğer yakın yerse sabah hastaneye git hasta haklarına saat araligini söyle kamara görüntüsünü isteyim ilsaglik müdürlüğünde şikayet et
(741 puan) tarafından
Çokta uzak ya 184de cimere söyledim kamera kayıtlarının incelenmesini istiyorum diyede birşey cikarmi bilmiyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
İnanmıyorum sizi kolunuzdan cekistirdi ve siz birşey demediniz mi? En azından şimdi bir şeyler yapın ben bile burda sinir oldum
(741 puan) tarafından
Ay hiç deme sabahtandir kendimi yedim bitirdim normalde böyle şeylere asla durabilen biri değilim eşimle ablam bile şaşırdı sen nasıl olduda sustun diye ay bazen kal geliyor herhalde vallahi keşke zaman geriye aksa kavga çıkarır hastane polisini cagirirdim ya tüh
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ay hangi hastane o
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Hastaneye git bulunduğun koridorun kamera kaydını zaman aralığı ile iste ve şikayet edeceğini söyle 
(741 puan) tarafından
Hastane çok uzak evime canım ama cimere sağlık bakanlığına söyledim kamera kayıtlarının izlenmesini istiyorum diye birşey cikarmi bilmiyorum
0 oy
(12 puan) tarafından

Bende aynı senin gibi geçen bir sekreter bozuntusu sesini yükseltti bana cevabını verdim ama aklım yapmadiklarimda :D sonradan ne söyleyeceğimiz aklımıza geliyor eve geldim Kendi kendime konuşmaya başladım okdr sinir etmişti beni:D

(741 puan) tarafından
Au sen vermişsin gene ağzının payını normalde ben asla susabilen biri değildim yemin ederim o an m.ala bağladım resmen :)
0 oy
(4,221 puan) tarafından
Cimere yaz aramak yerine defalarca yaz
(741 puan) tarafından
Yazdım canım 2 gün sonra tekrar yazarim
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Bende doğum yaptım sonraki gün taburcu olacaktım kolumdaki serum çıkacaktı gittim hemşirenin odasına açsın diye üstüme bağırdı geç şurda otur dibime girme diye neye uğradığımı şaşırdım hala neden sustum diyorum ağzıma geleni saysaydım keşke terbiyesizler babasının hayrına çalışıyor sanki. 

Ama her türlü ben haksız çıkacaktım. 
(741 puan) tarafından
Ayy birileri bunlara dur demeli, insanlıktan nasibini almamışlar yemin ederim.
(4,221 puan) tarafından
Atanmak için kendini öldürüler sonrada böyle yaparlar ağzının payını verir heryere şikayet ederim onu öyle bırakmam o kimki
0 oy
(394 puan) tarafından
Orda yapsanda  hemen guvenlik  gelirdi  iki kiside  çekerdi  doktra siddet uyguluyor diye agzni  ege ege anlatirlardi  elinde birsey  gecmzdi  bende ambulans calisani  ile aramda  gecti  aradim  her yeri şikayet  ettim  dönüş  yapilmdi 
(741 puan) tarafından
Benden yana temas olmadiki canım kamera kayıtları var ben şiddet değil ama sözlü olarak hakkımı aramaliydim ama m.ala bağladım resmen vallahi kimi kime şikayet ediyoruz ki zaten turkiyede adalet ne gezer bunları bildikleri içinde gayet rahatlar
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Yarın bidaha git yapsin bakalım aynı şeyi orda cingenelik yap hırsını almis olursun orda yapılması gerekenleri yap.bazen insan şaşkınlıkla kalınca neyaoacagini bilemiyor kalakaliuor sonra dank edio iş işten gecio.
(741 puan) tarafından
Cok uzak canım ya vallahi yoksa uğraşırdım öyle m.anyagim bırakmam peşini adaletsizliğe asla tahammulum yok bu bir başkasına dahil yapılsa normalde asla susabilen birisi değilim ben dahil eşim ablam bile şaşırdı ama o an işte hem sancim vardı hem oğlum yanımdaydı belkide o yüzden bilmiyorum m.al gibi kaldım
(1,324 puan) tarafından
Ya yanında çocuğun var iki kere dusunuyo insan .bide sancım vardı diosun hamilelerin duası kabul olurmuş artık geçmiş bitmiş Allah'a havale.et.hastane kameralarına bakılır ama ne şartta bakılır ordan yola cikabilirsin ama bilmiyorum gidişatı nasıl olur .biri bana öyle bişey yapsa eşim tekme tokat dalardi ona hemen gidip.tutamazdim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 285 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde sevda dedim (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 379 göst.
0 oy
9 cevap 318 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 593 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu