+1 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (164 puan) tarafından
Ay var mı sizinde böyle halıları cama vura vura silkti camlar toz içinde kaldı çok sinir oldum 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,075 puan) tarafından
Eski apartmanda vardı söylesende çare yoktu ay boş yeminle paran olacak müstakil kafana göre evde oturacaksin
(164 puan) tarafından
Gerçekten ya camlarım temiz durmuyor
(1,075 puan) tarafından
Yok can durmuyor bide sirkeleyince tüm saçlar balkonda
-Reklam-
+1 oy
(605 puan) tarafından
Kul hakkı bu devirde elektrikli süpürge diye bir şey var haberi yok galiba 
+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Eski apartmandaki sağolsun benim balkonu çöplük gibi kullanıyordu. Sofra bezi halı ne bulduysa… Söyleyince de bide üste çıkıp bağırdı manyak.
+1 oy
(4,982 puan) tarafından
Tutup çekseydin haliyi akillanirdi
(164 puan) tarafından
Kadın düşecek bide :D
(4,982 puan) tarafından
Yok canim oyle birden asılma tabiki :D
+1 oy
(1,649 puan) tarafından

Ev sahibi yapıyor bunu bana birde beyaz kıyafetlerin üzerine üzerine bu ay bende kirasını vermedim ya paramı getir çıkıcaz evden yada git mahkemeye ver dedik huzursuz olduğum eve 10 bin lira vermem ya karısını tedavi ettirecek hastaneye yatiracak yada paramı getirecek 

+1 oy
(342 puan) tarafından
Bizim apartmanda iki balkon var. Ve biz aramizda anlaştık haftanın belirli günleri belirlenen balkondan silkenebilinir diye. Şu ana kadar da bı sikintimiz olmadı. Yani halı silkelemek cahillik değil. Bu zamanda konusamamak cahillik. 
(164 puan) tarafından
Başkasının malını kirlettiğin temizlik temizlik olmuyor siz konuşup anlaşmışsınız ama bu konuşulacak bir kadin değil
+1 oy
(84 puan) tarafından
Apartmanda olmaması gereken şeyler ben müstakil olduğu için şükür böyle sorun yaşamıyorum sofra mendili bile çırpıyorum mutfak camından apartman olsa yapamam tabi ama 
+1 oy
(2,876 puan) tarafından
Ayyy müstakil evdeyim gecenin bir saatinde süpürge açarım şarkı açarım 

Ne yalan söyleyeyim ben olsam oturaramam niye çünkü sesli bir aileyiz 

Ona göre bende müstakile geçtim kimse benim tozumu sesimi çekmek zorunda değil diye

Keşke bazıları böyle düşünceli olsa da herkes mutlu mesut anlaşsa

Seni uyarmalı bence ki yasak aslında balkondan aşağı halı silkeleme 
+1 oy
(94 puan) tarafından
Olmaz mı üst komşumu defalarca uyarmama rağmen hala devam ediyor camlı balkonum ne kadar silsemde boş. Kavga etmekte istemiyorum nasıl neyden anlar onuda bilmiyorum 
(164 puan) tarafından
Gerçekten bu da böyle tüm camlarım önü saç oluyor
(94 puan) tarafından
Ya bi şikayet edecek yerde yok uygun dille de anlamiyorlar
+1 oy
(429 puan) tarafından
Var ama ben asla sirkelemem canım tatlıdır elektrikli çeker çok hafta bir fircalarim 
(429 puan) tarafından
Bu yüzden alt komsum benden çok razı hep söyler bir gün birşey sirkeledigini tozunu görmedim Allah razı olsun diye ama uskatim öyle değil
+1 oy
(13,015 puan) tarafından
Vardı halıyı bile yıkadı aşağı sarkitti video fotoğraf çektim ilk kavga ettik anlamadı bende zabıtaya şikayet ettim 
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Oda bişey mi ben ne çektim üst komşudan anlatsam ağzınız açık kalır sofrayı balkondan silkelerdi içinden kocaman ekmek kırıntıları dökülen yemekler mi dersin çocukları bişey dokerdi mesela makarna toz seker irmik vs onları direk balkonadan aşağı boca ederdi kadın çöpe atmak nedir bilmiyor du balkonum bir saat temiz kalmazdı

Çok pis tartışırdik ama boş takmıyor du kadin her sabah penceresine su dokerdi benim de yazın pencerem hep açık olurdu tüm su içeri gelirdi

Ayy yazarken sinirim yine bozuldu Allah'tan çıktı kurtuldum herkes şikayetçiiydi
(1,425 puan) tarafından
Bebek bezlerini direk aşağı atardı
Kurdanlarini kulak çubukları hep benim balkona gelirdi
0 oy
(217 puan) tarafından
Halı silkelemem hiç. Sofra bezini de balkona yere silkeleyip süpürüyorum el fırçası ile bi de su döküp çektiriyorum bitti 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 264 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 507 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
23 dk önce Diğer kategorisinde Hayalperestt (918 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Havin06 (2,091 puan) tarafından soruldu

379,879 soru

11,371,891 cevap

34,854 kullanıcı

...