0 oy
510 göst.
Aile kategorisinde (11,505 puan) tarafından

Balkonum geniş büyük tapusu bana ait. Üst Komşum sürekli halı çırpıyor sofra çırpıyor bez çırpıyor. Süpürgenin içindeki yumak yumak psilikleri atıyor. Bugün çıktım kızı çırpmış annesi bagırarak tek balkon var halıda mı çırpmayalım bir şey de mi atmayalım diyor. Attıkları sigara izmariti peçete maske(şu an virüsler birde) şeker kabuğu falan zabıtaya bugün şikayet ettim sonra da savcılığa şikayet etmeyi düşünüyorum. Zabıta nasıl bir uyarıda bulunur acaba ceza keser mi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bikere uyarir ikincide yapistirir cezayi 
(11,505 puan) tarafından
Bizde öyle bir şey yok canım. Bana dese halimi çıprcam gelsin benim balkonda çırpsın yıkasın ama her şeyi kendi yapabilirmiş gibi davranıyor evde 3 aylık bebiş onların pisliğine hapsurup duruyor sürekli ev temizler olduk
tarafından
Ozaman haklisin ya anlasmaya varip gun belirliyceksiniz yada devam ederse o duruma sikayeti yenileyip ceza verdirceksiniz
(11,505 puan) tarafından
Dava açmayıda düşünüyorum canım. Yarın ceza yemezse yine yapmaya devam eder çünkü kendini haklı sanacak kadar cahil yine zabıtaya ederim sonra dava açarım mecbur
tarafından
İlk sikayette uyarmaya gelirler kuzu bidaha tekrarlarsa sikayetin ozaman hakkettigini alir  hemen dava acma bide onun masrafiyla ugrasma
(11,505 puan) tarafından
Öyle yaparım canım bekleyeyim bakalım umarım uyarı çözüm olur
-Reklam-
0 oy
(53 puan) tarafından
Valla bnm üst komşum kulodunu bile çırpıyor hastalıklı ceza bilmemde uyarı verirler zabıta çağır 
(11,505 puan) tarafından
Bugün dilekçe verdim canım. 4.45 gece büyük ihtimal yarın kapıısına giderler
(53 puan) tarafından
Valla herkes kendini düşünüyor kuzum altta insan yokmuş gibi
(11,505 puan) tarafından
Aynen maalesef
tarafından
Yok artık çamaşırını mi Allah seni napmasin kiz
0 oy
tarafından
Ne kadar ayıp bir davranış ya 
(11,505 puan) tarafından
Ayıbı geçtim kendini haklı görüyor üstün kirli gelirsen Saç baş döverim gününü gösteririm  diyor bizde dedik madem iyilikten anlamıyon. Çırpma işini normal görüyor
tarafından
Hem suçlu hem güçlü yesin cezayı görür o zaman halıyı kilimi
(11,505 puan) tarafından
İnşallah ceza yazarlar
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Ya böyle insanlarla uğraşılmaz edepsiz terbiyesiz. Utanmıyorlar kocaman insanlar. Ne desen fayda etmez böylesine.

Benim bir tanıdığım karakolluk oldu bu yüzden 
(11,505 puan) tarafından
Dava acıcam canım gerekirse akıllana kadar devam isterse akıllanmasın yarın zabıta ne yapacak bir bakayım da görgüsüzler
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Biz sofra bezi cirpamayiz kiz
(11,505 puan) tarafından
Bende bilirim koca yer halimi çırpma yı ama ben düşünüyorum millet rahatsız olur diye bazıları işte bu kadar yüzsüz
0 oy
(350 puan) tarafından
Bişey silkelerken tut halısını çek aşağıya. Ne koyarsa çek aşağıya düşür bak bi daha yapıyo mu
(11,505 puan) tarafından
Gelir ister o kadar yüzsüz kadın gerekirse dava açıcam elimde kanıtlar var bakalım zabıta ne yapacak
(350 puan) tarafından
Ben düşürmedim asmasaydın dersin ne yapabilir ki :D şaka bi yana zabıta da çözüm olmazsa çek çek düşür
(11,505 puan) tarafından
Kadın kendi de düşerse başa bela;)
0 oy
(3,862 puan) tarafından
fotograflari cekip videoya falan alsaydin kanit olurdu
(11,505 puan) tarafından
Fotolar var canım videoyuda çekemedim ama her gün aynı pisliği yapıyor illaki denk getiririm
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Aynısını yaşadım insan gibi uyardim anlamadi şikayet ettim yöneticiydi bi de bırakmış. Babalarının çiftliği zannediyolar ama öğretices hepsine apartmanda nasıl yaşanır
(11,505 puan) tarafından
Zabıtadan ceza yediler mi
(1,572 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ben ankarada yaşıyorum mavi masayi arayıp şikayet ettim yaşadığım belediyenin sitesinden mail attım 2 gun sonra gerekli uyari yapildi diye mesaj geldi
(11,505 puan) tarafından
Bende yapayım mavi masayı o zaman canım.bende ankaranın polatlı ilçesindeyim
(11,505 puan) tarafından
Peki uyarılardan sonra yapmayı kesti mi?
(1,572 puan) tarafından
Uyarıldığında ben şehir dışındaydım geldim panoya atar giderli istifa dilekçesi yazmış yöneticiliği bırakmış devam ediyor mu bilmiyorum hala evde değilim. Evinin terasında oğluna asker eğlencesi yapan biri bu düşün durumun vahimligini:D hali sirkeliyosun yasal olarak suç diyorum beni mi tehdit ediyosun senin gücün yetmiyosa sirkelemeye ben ne yapayim diyo dusun:d
0 oy
tarafından
Kız ben kendi balkonuma çırpıp süpürüyorum giriş katta olduğum halde çırpmıyorum ne kadar ayıp üstüne üstlük bir de koronalarmis 
(11,505 puan) tarafından
Aynen bende yapmıyorum görgüsüz bacım görgüsüz
tarafından
Sitede yaşamayı bilmeyenlere gıcık oluyorum Allah akıl fikir versin
(11,505 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 319 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.