0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Alacağım robot 16 bin civarında marka fark etmeksizin robot gerekli mi sizce guzel temizliyor mu yani 16 bin vermeye değer mi bir yandan istiyorum bir yanda da ya güzel yapmıyorsa diye tedirgin oluyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(1,623 puan) tarafından
Ben 3 sene önce aldım. Gayet memnunum, aşırı hayatımı kolaylastiriyor. O zaman 3500 liraya almıştım da orantisal bakarsak simdiyle ayni gibi
(163 puan) tarafından
Güzel temizliyor mu
(1,623 puan) tarafından
Benim içim yeterli temizliği..arada halı kenarlarinda kalıyor onları süpürge başlamadan ben kenara itip öyle baslatiyorum
(163 puan) tarafından
Markası ne
-Reklam-
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Vallahi iyiki almışım dediğim tek şey gerçekten hayatimj tam anlamiyla kolaylastirdi şu an bile calisyo gırgır gorevi görüyo falan diyen olmuş alakası yok bence normal süpürge gibi bı günde hazinesi doluyo hergun çalıştığı halde hala hayret ediyorum o kadar tozu pisliği nasıl cikariyo diye 
(163 puan) tarafından
Alcam brnfe Allah'ın izniyle markası ne sizinkinin
(2,282 puan) tarafından
İnşallah canım ben hem uygun fiyatli olsun hemde iş görsün istiyodum drema mop aldim tamam adini yazmadim galiba ama Trendyol dan aldım canım böyle yazarsan çıkıyor vallahi gayetyet memnun iyiki almışım
0 oy
(13,161 puan) tarafından
Ben roborock q7 aldım bende gerekli ön aya yakın oldu on bine almıştım kendime yaptığım en büyük iyilik 
(163 puan) tarafından
Bende onu alcam
0 oy
(1,960 puan) tarafından
Gerekli bence durumunuz iyise hiç düşünme alın canım üç yıldır kullanıyorum çok memnunum 
(163 puan) tarafından
Vallaha biriktirdim nerdeyse az kaldı canım
0 oy
(356 puan) tarafından
Parana yazık 
(13,047 puan) tarafından
Kime göre :))
(356 puan) tarafından
Bana göre :D
0 oy
(6,020 puan) tarafından
fiyatlar çok uçmuş ama büyük kolaylık. gündelik temizlik için iyi. 
(163 puan) tarafından
Ben roborck Q7 max almayı düşünüyorum fiyatı 16 bin şuan
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Elim ayağım resmen günde 3 kere calistiririrm genelde ben evde yokken açarım geldiğimde miss gibi silip supurulmus Bi ev miss gibi ama marka çok farkediyor onu göz önünde bulundur her marka köşelere girmiyor ve çekiş gücü kuvvetli değil bide %100 elektrik süpürgesi performansı bekleme %90 oranında iş görüyor 
(163 puan) tarafından
Sizinkinin markası ne ben roborck Q7 max almayı düşünüyorum
(8,936 puan) tarafından
Senin Almayi düşündüğünün alt serisi roborock s5 max
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Yaklaşık bir aydır kullanıyorum evime aldığım en güzel en gerekli eşya. 

Her gün evimi toplayıp peşimden açıyorum her yeri mis gibi yapıyor hergün çalışmasına rağmen hazne toz doluyor halılarım parlıyor. 

Toz istasyonlu aldım tozunu bile boşalmama gerek kalmıyor. Önceki postumda var. 

Almadan önce aklımda soru işaretleri vardı. Şimdi hergün eşime dua ediyorum aldığı için :D
(163 puan) tarafından
Markası ne
(5,342 puan) tarafından
Arçelik.
0 oy
(13,047 puan) tarafından

Çektiği tozu görsen şaşırsın yorumlarda bu şekil okuyordum gerçekten öyle :)

2 çocuklu bir anneyim 

Mesela sabah uyanırız yatak odayı toplarım hemen oraya makinayı açarım süpürür orası biter oturma odasını süpürür kahvaltı mı yapardı ben mutfağı toplarken de mutfağı süpürür :)

(5,342 puan) tarafından
Cidden öyle. Her marka aynımı çekiyor bilmiyorum ama bu olumsuz yorum yapanlar neye göre yapıyor anlamıyorum. Her daim evim mis gibi artık. Bende 2 çocukluyum ve hamileyim
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Ben iyi ki almışım diyorum özellikle yazın evim çok toz oluyor. Bütün camlar açık çünkü ve cadde üzeri sayılır. Aşırı aşırı memnunum hergün o toz torbası doluyor. Baza koltuk dolap altı heryere giriyor. Rahatlık resmen :)

0 oy
tarafından
Bendeki 25 bin civarı roborock marka 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 247 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde kubilogy (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 401 göst.
21 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
12 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Didemm (64 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...