0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Kizlae bayramda esininzin babasi cocuklariniza para verdi mi? Esimin abisinin 5 yasinda kizi var kaunatam her bayram ona verir benimkiler vu bayram yaninda olmasina ragmen vermedi. Siz bu durumda olsaniz naparsnz. Sirun para degil. Deger vermiyorlar resmen. 

31 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
Vermedi hiçte takılmam öyle şeylere onun dışında zaten hep veriyor yardımcı oluyor Allah razı olsun 
-Reklam-
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Bu zamana kadar beş kuruşlarini görmedim. 
0 oy
(7,981 puan) tarafından
8 yaşındaki kızıma 20 TL 4 buçuk yaşındaki oğluma 20 tl Allah hayrını kabul etmesin buyutmesin inşaAllah ..amcada kıza 10 oğlana 10 vermiş. Kaynanama dddim bayramınıza gelen dilencilere para vermissiniz saoljn dilenci mj dedi evet çocuklarıma dedim. Diğer kaynım 100.100 verdi 
(1,044 puan) tarafından
Sokakta oynayan çocuklara 200 verdik biz :O
(7,981 puan) tarafından
Aslında sorun parada değil sorun herkese cömert olup bize cimri olmaları öğretmen amca 10 TL kıza 10 oglna vermiş. Adım kdr eminim eşimin dehilde diğer abisinin çocukları olsaydı 200 verirdi sırf eşimi beni sevmiyor diye 10 verdi. Kayınpederde sürekli amcaları çok verecek hepjmizin yerine o verecek diyip durdu
(1,044 puan) tarafından
Mesele para değil zaten ama bu bayramlar çocukların bayramı . Ölürler Sevap işleseler. Üzüldüm çocukların adına ya kıyamam dedeleri tarafından dışlanmak sevilmemek çok kötü bir duygu
0 oy
(1,067 puan) tarafından
Bi zamanlar benm kaynnayla kayinpederde asla ama asla benm kizlarima bayram harcligi vermezdi hep gorumcemin covuklrina verirdi tuaf gelirdi ozman anlamistm benm kizlarimin bi degeri yok die sonra laf arasinda sizin kurusunz benm covuklarimn bogazndan gecmedi  sizin sadece torunuz kizinzn cocuklari demistim sonra vermeye basladilr ama bende almiorm acikcasi gerek yok diorm cok garip gelior bana ama iste herkez insan olamior 
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Verdi hemde bayramdan önce 100 er çocuklara 200 bana öyle birşey olmuş olsa çocukları gönderirim hadi dedenizin de elini öpün alın paranızı diye isterdim valla 
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Vermedi vermezsde parası çok kıymetlidir geçen küçük oğlum ağladı 5 tl verdi eline şaka gibi hdhdhhdhdhr
0 oy
(16,054 puan) tarafından

Kayinbabam vefaat etti 3 yıl önce. Vefaat etmeden önce cocuklarimlq sadece 3 bayram geçirdi o zaman küçüklerdi diye vermiyor diye düşünüyordum. Kaynanam sadece 5 lira verdi. O da gezmeye gidince oğlanın tuvaleti gelince verdiği 5 lira tuvalete gitti ücretliydi diye ;). Babam ve teyzelerim ve amcalarimdan başka çocuklara harçlık veren yok. 

0 oy
(2,087 puan) tarafından
Çok beklemiş geleceğimizi düşünmüş bir de ruh hastası faha çok brkler onun parası da pulu da onun olsun oğlumu doğduğundan beri bir kere görmedi üstelik bize muskalar büyüler yapmaya çalıştı evime sokmuyorum görüşmüyoruz. Oğlumu da asla göremez bırak para vermeyi 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
kiz sorun para degil yazmissin deger vermiyolar demissin para verse degermi vermis olcak anlamadim soryy
iyide adam ogluna vermis sonucta 500 tl
(55 puan) tarafından
Kime vermis yaziyi duzgun oku arkadadim 500 nerdrn cikti
duzenlemissin ben okudugumda baska seyler yaziyodu
(55 puan) tarafından
Sen baska postla karistirdin bence ;)
allah allah yaa baskasini okuyup burayami yazdim ☺️☺️ aayy
0 oy
(815 puan) tarafından
Kaynmlar verirler saolsun bn aza çoğa bakmam kaynanam kayınpederim hiç bi torununa vermez yani bn hiç görmedim ama sn yne onlara dile gtr snın çocuklarına da versinler 
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Valla bi tane torunu var 200 oğluma verdi artık gelini de bi tane 200 de bana verdi eşime kaynima bişey yok :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 170 göst.
1 Mayıs 2024 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 510 göst.
1 Mayıs 2024 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 187 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elyeda (91 puan) tarafından soruldu
+2 oy
40 cevap 504 göst.