0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızım 18 aylık ama mesela biz olmadan duruyor özellikle babannesinde dedesinde bizi aramıyor halbuki kötü davranmıyoruz kavgamız olsa bile yanında etmiyoruz kavga kayınvalidemle kayınpederim yazın götürcem sizi aramıyor anne baba nerde demiyor buda zoruma gidiyor kızım bizi sevmiyor heralfe 

8 Cevaplar

0 oy
(2,717 puan) tarafından
Her kaynana aynimi olur bizimkide alcam alcam diyip duruyodu 
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Benim kızım da aksine bana çok düşkün 7 aylık odadan çıkamıyorum. Bence şanslısın elbette seni seviyor. Annane babanne dede ile de kaliteli vakit geçirmek onun ihtiyacı. Tabiki bir yere götüremez orası ayrı 
0 oy
(12,633 puan) tarafından
Dert etmeeee 

Benim kız doğduğundan beri haftada bir iki kalır babbannesinde,dünde kaldı orda

Hiç bir zaman istemedim anne dibinde Biten çocuk ha halasıyla da  gezmeye gider seviniyorum onlar sevince 
(46 puan) tarafından
Yok sevdinler keşke ben de görmedim hala dede babanne sevgisi sadece gözüme soka soka işte sizi aramıyor sevmiyor cimcikliyormusunuz nabıyorsunuz Allah bilir tqrzında konuşmalar canımı sıkıyor
(12,633 puan) tarafından
İki yaş sendromu bekliyor senı, senden başka kimseye gitmez biraz bekle :)
(46 puan) tarafından
Bekliyelim bakalım :(
0 oy
(273 puan) tarafından
Benim kız 9 aylık benden başkasına gitmiyor babası hariç tabiki bayramda eşimin annesine gitmedi bana dedilerki senmi tembih edıyon gitme diye halbuki çocuk daha ne anlar tenbihlemeden
(823 puan) tarafından
Ya böyle gerizekalılar da var işte görümceme gitmiyor görümcem diyor ki azılı düşman bana çocuk ne bilsin öğütlesem de anlamaz
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Benim kız da dursa keşke ahh azcık kafa dinlerdim :)

0 oy
(444 puan) tarafından
Bu kaynanalarin torun götürme meragi nedir yaaw
0 oy
(854 puan) tarafından
Bana da diyorlar ben anası nerde davası orda diyip susturuyorum milleti. İstediği kadar dursun, anasını babasını arar illa ki cocuk. O çocuk sizin, kimsenin sizin yerinize karar vermesine izin vermeyin.
0 oy
(5,488 puan) tarafından
Bende dursun diye bakıyorum:D daha küçük canım o yüzden anlamıyorlar büyüdükçe anne baba istiyorlar canını sıkma 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 668 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asdfghhjga1245.Berr (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 568 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 342 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gltn brn (484 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...