0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (562 puan) tarafından
Kızlar bugün biraz kendi kokun bana tuhaf koktu gebelik yoktur dimi vakitte bulamadım spiral takmaya digerini de eşim kabul etmiyo aramızda korunduk ama  1 2 kerede olmaz dimi sonrasında 1 ay şehir dışına çıktı 

5 Cevaplar

0 oy
(5,836 puan) tarafından
40 ın yeni mi çıktı .yeni çıktıysa bir ay önce nasıl ilişki oldu . Hiç bişey anlamadım ama annemin bi komşusu vardı iki çocugunun arası bir yaş bile değildi hemen hamile kalmıştı
(562 puan) tarafından
Yok kızım 3 buçuk aylık şuan 40 im yeni cikmisti demek istedim 45 50 günlük falandı bebeğim olduğunda
-Reklam-
0 oy
(425 puan) tarafından
Canm annen beni dlgurunca 40 icinde hamilpe kadi
0 oy
(481 puan) tarafından
Aramızda korunduk-bir iki kerede bir şey olmaz???? 

Sorduğun soru ile kendini kandırdığını biliyorsun aslında. İstemiyorsanız kardeşim eşin de sen de korunacaksın. Ha eşin hiç istemiyorsa verecek paşa paşa parayı alacaksın doğum kontrol hapını sen korunacaksın ama eşin korunmadıktan sonra ister hap ister spiral o işler boş. 
(562 puan) tarafından
Canım emzirdigim için kullanmam yasak ne yazikki para sorun degil
(481 puan) tarafından
Zaten sorun olmasın. Emzirdiğin için yasak değil. Emzirirken kullanabileceğiniz doğum kontrol hapı var. Cezarette
(562 puan) tarafından
Hemşireye sordum kullanamasain dedi bana çocuk emzirirken
(481 puan) tarafından
Hemşire değil kadın doğum doktoruna soracaksın. Cezarette denen bir ilaç var. Doğum kontrol hapı. Emzirirken bu kullanılabiliyor sadece.
(562 puan) tarafından
Tamam cnm sağol insAllah yokturda birşey alırım kullanirim
0 oy
(4,151 puan) tarafından
40 dan sonra yazınca kırk yaş anladım ben doğumun 40 çıkınca diyorsan tabiki olabilir 
0 oy
(12,963 puan) tarafından
Yani ihtimal var spiral hap prezervatif yoksa neden olmasın ?

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
0 oy
10 cevap 225 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 239 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu