0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (97 puan) tarafından
Benim yani bizim ailemizin dönüm noktası 4. Bebegim güzel kızım oldu kızımdan sonra hayatımda çok şey değişti hem maddi hem manevi kızım bize çok iyi geldi kızımdan önce ay başı nasil gelicek diye gün sayarken şimdi ise kendi işimizi kurduk nerden bilirdim ki kızımdan snra eşimin işten atılıp sonra da bu hale geleceğimizi kızım dogdu 2 aylikti eşimi işten çıkardılar 4 çocuğumuz var napicaz nasıl gecinicez kaygıları başladı hatta hiç unutmam o zaman eşim işten atıldığında birsey demiştim allahim sen affet beni demez olsaydım ( milletin bebeği olur rizkiyla gelir bereketiyle gelir bizim bebeğimiz oldu olan işinden oldun düzenimiz bozuldu nasıl gecinicez) dedim eşime meğer rabbim bizi bugünlere hazırlıyormus şimdi kendi işimizin patronuyuz çok şükür bugünümüze iyi ki geldin be güzel kızım minik koalam şimdiler de 2 yaşına girmek üzere 2 yılda okadar çok şey değişti ki buraya yazsam destan olur aşırı duygusalim gözyaşım pıt 

6 Cevaplar

+1 oy
(885 puan) tarafından
4. Çocukla ne alakası var.Öyke denk gelmiş öyle olmuş.Mistik şeylere bağlamak için can atıyorsunuz 
-Reklam-
0 oy
(233 puan) tarafından
Ne güzel daha iyileri olur bizede nasip eder inşallah mevlam 
0 oy
(2,073 puan) tarafından
Tabiki mucizem oldu 
0 oy
(229 puan) tarafından
3 bebeği ayırma p bi rastlantı denk gelme. Sanki bütün uğuru 4. Bebeğe bağlamışsın gibi olmuş canım senin
0 oy
(92 puan) tarafından
Dündü. Kötü bir dönüm noktası. Aldatıldığımı öğrendim
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Peki ne işi kurdunuz merak ettim. Eşimde mesleği bırakıp iş kurmak istiyor açıkçası korkuyorum.
(97 puan) tarafından
Bayan kuaförü ve güzellik salonu eşim saç ta uzman bende güzellik uzmaniyim
(1,744 puan) tarafından
Çok güzel bir meslek Rabbim bol bereket versin yeni işinizde.

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 718 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Citipiti (2,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 271 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 500 göst.
30 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 715 göst.