0 oy
5,503 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Kizim hastaydı antibiyotik kullaniyordu dün akşam babası evde yoktu çocuğum tuvalete gitti elini tuvaletini yaparken 4 gündür özel bölgesine götürüyor tuvaletini yaptı anne dedi baktım elleri kan içinde bacakları bağırdım esimi aradim aşağından geldi ambulansi ara dedi aradım dedim ambulansı tekrar.aradik gelen yok gelmediler kendiniz gidin dediler zeyneo kamile götürdük ben elini özel bölgesine sokup kaka yapan yere kanatmis olabilir veya bagirsaklarindan geliyor olabilir dedim bizi gozteoeye yönlendirdi makinalari yokmus uktrason ve bitane içine bakan makina varya o bakılması lazım dediler eniştemler geldi çocuğun kanlarını aldılar kaka yapan yerine baktılar ben dedimki acaba kendimi yırttı yoksa çocuğum hasta ilçe kullaniyo ondan mi oldu dedim yine kızından kan geldi niye böyle oluyo çocuğuma diye bağırdım filmini çektiler tropediye sokmadilar sonra siz bu çocuğa naptınız bu çocuğa babasimi biseynayoti diyo şok gecirdim esim tansiyonu düştü sabaha kadar bizi bırakmadılar sizi şikayet edicem dedim 4 kere kızımdan kan aldilar bisey yok dedi polis çağırdılar şimdi karakoldayiz kizima muayene edecekler niye kan geldi diye temiz çıkacak kesn şikayet edelim diyorum esime şok icnde şuan esim ağlıyor sürekli ben kizima böyle bisey niye yapiyim diye Mahvolduk cocugumla zaten sadece kan alıp ultrason yapılıp filmi çekildi içini çeken varya ona sokulmadı şimdi biz şikayetçi olucaz bunlardan hemşire denilen kadın kziimin iyi bakılmadığını yazmis bu çocuğun niye konuşmuyor diyor lafı değişiyor sürekli dedim doktor biseyinuokn konuşur dedi diyorum hala kafasına göre şuan karakoldayiz çocuğum muayene olacakmis rapor yani istismar edildimi diye eşimde bende çocuğunda perişan olduk .

90 Cevaplar

0 oy
(1,571 puan) tarafından
Bu durumda eşinin bir şey yapıp yapmadığı değil kızına ne olduğu önemli bide şimdi şikayeti düşünme bence kızının durumunu düşün yani devir kötü hastane ve hemşireler herşeyi göz önünde bulundurmak zorundalar 
-Reklam-
0 oy
(81 puan) tarafından
Çocuğun durumu nasıl belli oldu mu neden olduğu 
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Post yukarııııı
0 oy
tarafından
Sonuç ne oldu inşallah bişey çıkmamıştır
0 oy
tarafından
Neden hala cvp yok haber alan varmı
0 oy
(1,078 puan) tarafından
Bilen varmı noldu bu bayanın çocuğuna 
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Bende herkes gibi merak ettim gerçek olmamasını dilerim.
(1,430 puan) tarafından
Bende burda beklim
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Anlattıgına göre kan makattan gelmediyse ( eğer makattansa karaciğer yada bagırsaklardan kanama olabilir) yada rahimde kanama olmuş büyük ihtimal idrar yolu enfeksiyonundada kan gelebilir ama bu kadar çok olmazdı hastanenin davranışı doğru ancak doktor çocuğu her şekilde muayene eder gelen kanın istismar sonucu olduğu kesinse şikayet eder şöyleki kızınıda muayene etmişler bir rahatsızlıga rastlanmamış bu durumda istismar ilk akla gelen sen şimdi sakın ol evladını dışında neticede belli testlerden geçecek kanamanın sebebi yada bir istismar varmı zaten belli olacak üzerinizdeki şüpede kalkacaktır hastanedekiler görevini yapıyo senin şikayet etmen birşey ifade etmez ne yazıkki burda herkez kızmış ama ben seni anlıyorum kızım kücükken tam uyku saati süt hazırlıyodum ikizlerim 2 yasındaydı koridorda kosuyolardı kzıım düstü alnı yarıldı tabi çocuk canı yandı epey agladı uykusuda vardı mayıştı hastaneye gidene kadar hastaneye gidene kadar hemşire tutturdu ne oldu bu çocuğa çok halsiz baygın gibi hastane polisine geldi yanomıza anlatıyorum nasıl oldu zaten uykusu var arabada salladı agladıda haliyle çocuk uyudu uyuyacak halde ama bir bakışları var sanki ben dövmüsüm gibi neyse ikna oldularda uzamadı iş o an insan gerçekten kendini kötü hissediyor 
0 oy
(102 puan) tarafından
Merabalar kizlar ben genelde hiçbir postu merak etmemde bu yavrucagi çok mrk ettim postta açılmamış hiç sanırım haber alan varmi
(20 puan) tarafından
Ya bende cok merak ettim simdi gordum acilan postu nasil oldu acaba yavrucak
(102 puan) tarafından
Aynen ama bilgisi olan yok galiba post sahibide yeni post açmamış

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 79 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 148 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde 1234 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy