0 oy
5,343 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Kizim hastaydı antibiyotik kullaniyordu dün akşam babası evde yoktu çocuğum tuvalete gitti elini tuvaletini yaparken 4 gündür özel bölgesine götürüyor tuvaletini yaptı anne dedi baktım elleri kan içinde bacakları bağırdım esimi aradim aşağından geldi ambulansi ara dedi aradım dedim ambulansı tekrar.aradik gelen yok gelmediler kendiniz gidin dediler zeyneo kamile götürdük ben elini özel bölgesine sokup kaka yapan yere kanatmis olabilir veya bagirsaklarindan geliyor olabilir dedim bizi gozteoeye yönlendirdi makinalari yokmus uktrason ve bitane içine bakan makina varya o bakılması lazım dediler eniştemler geldi çocuğun kanlarını aldılar kaka yapan yerine baktılar ben dedimki acaba kendimi yırttı yoksa çocuğum hasta ilçe kullaniyo ondan mi oldu dedim yine kızından kan geldi niye böyle oluyo çocuğuma diye bağırdım filmini çektiler tropediye sokmadilar sonra siz bu çocuğa naptınız bu çocuğa babasimi biseynayoti diyo şok gecirdim esim tansiyonu düştü sabaha kadar bizi bırakmadılar sizi şikayet edicem dedim 4 kere kızımdan kan aldilar bisey yok dedi polis çağırdılar şimdi karakoldayiz kizima muayene edecekler niye kan geldi diye temiz çıkacak kesn şikayet edelim diyorum esime şok icnde şuan esim ağlıyor sürekli ben kizima böyle bisey niye yapiyim diye Mahvolduk cocugumla zaten sadece kan alıp ultrason yapılıp filmi çekildi içini çeken varya ona sokulmadı şimdi biz şikayetçi olucaz bunlardan hemşire denilen kadın kziimin iyi bakılmadığını yazmis bu çocuğun niye konuşmuyor diyor lafı değişiyor sürekli dedim doktor biseyinuokn konuşur dedi diyorum hala kafasına göre şuan karakoldayiz çocuğum muayene olacakmis rapor yani istismar edildimi diye eşimde bende çocuğunda perişan olduk .

89 Cevaplar

+30 oy
(4,174 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Edit: uyarı verip durmayın şu posta kapanmasın!!! Yani ne tuhafsınız uyarı verip postu kapatınca elinize ne geçecek. 

Çocuğa odaklan kadın çocuğa. Çocuğun vajinası okul oluk kanıyor, ortada tanı yok sen hala doktorla sidik yarıştırma derdindesin. 
(71 puan) tarafından
Sayfayı kuran kişi admin ve admin istediği güvendiği kişileri modarotor yapıyor herkesi yapamazlar sayılı var ztn editör modarotor uygun olmayan postlar yasak postlari siliyorlar gereksiz kişileri engelliyorlar sorunları cozuyorlar yani sen ne yapsanda ne editör nede modarötör olamazsın anca admin baya seni incelicek yorumlarını fln tavırlarını anca ona göre yapar
(48,614 puan) tarafından
fato son postu neden gizledin tartisma mi oldu
(15,644 puan) tarafından
İkbal özetleme şeklin :D ❤️ evet tartışma ve hakaret vardı uzadıkça uzattilar
(48,614 puan) tarafından
ben inanmadim o kisiye
(2,242 puan) tarafından
Fato silinmiyo postlarim ondan sana dedim
-Reklam-
+10 oy
(2,407 puan) tarafından
Gecmis olsun ancak 3,5 yasinda cocuk neden ozel bolgesine elini sokup kanatsin ki? Direk icerden kanama olabilir ancak disardan kurcalamayla o kadar kan olmaz. Hemsire vs sucluyosunuz ancak onlarda islerini yapiyo. Tabiki soracaklar ve arastiracaklar. Kendinizden eminseniz bu kadar stres olmaya gerek yok.
(94 puan) tarafından
Çocuğumun iicn bakılmadı
(1,908 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Siz burda eşiniz için çok takmissiniz da farkında mısınız çocuğunuzdan kan geliyor ben onu daha çok takardim çocuğa birşey mi oldu neden kan geliyor tamam eşim sorgulansin suçsuz bir baba ise ne olacak , bende eşime sonsuz güvenirim böyle konularda doktor bey yada hanım ,dosya açın ama bu çocuğa ne oldu  çocuğun derdini bulalım birşey olursa ,ne oldu ,nerden geliyor bu kan diye takmaktan eşimi düşünemezdim şahsen çocuk dışardan kanatamaz ne oldu da kanıyor hastalık mı  ne Allah göstermesin bu durumudaha çok takmanız gerekiyordu

Ve ayrıca hemşireler işini yapıyor çok normal bir durum mesela ben pimpirikli bir anneyim bardak üzerine düşmüştü 1 .5 yaşındayken elini cam kesmişti ama az yani asirida değil , yara bandı yapıştırıp kanamasını durdurmustum ben  elinin içinde cam kalır diye acile götürüp rotgen cektirmistik ,benim eşimde hastane çalışanı olduğu halde dosya açtılar konuştuk falan dedim ben çok pimpirikliyim içim rahat etmedi getirdim dedim  hemşireye güldü hatta ama dosyaya işlemek durumundalar ,çok normal herhangibi durumda gelen çocukları dosya açıyorlar bu durum sürekli  olursa yada ailenin tavrına göre , sosyal hizmetleri arıyorlar , bu özel bolgede kan olduğu için aramak zorundalar zaten ,yani size has değil bu durum
(277 puan) tarafından
@Hale01 Aynen tam yazacaklarımı yazmışsın söylenecek söz kalmadı.
(5,837 puan) tarafından
hale01, en haklı yorumu yapmışsın. önce çocuğun sorunu ne ortaya çıksın zaten muayenede her şey ortaya çıkar. gerekli prosedür bu.
(1,338 puan) tarafından
Onlar her ihtimali düşünmek zorunda siz değil baskasida olsa bu durum olurdu cubku okdr kötü bir devirdeyizki herşey yaşanıyor bu şekilde babası tarafından istismara uğrayan maalesef çok çocuk var böyle suphelenince işlerini yapamk zorundalar  çok geçmiş olsun çok üzüldüm cocuk adına  zor bir durum sizin için Allah kolaylik versin
+6 oy
(12,903 puan) tarafından
Senin kocan onların babasının oğlu değil ki yapmaz desinler öyle olsa bile iyice muayene edip emin olunması her ihtimalin düşünülmesi onların görevi. Sen mağdur olmuş olabilirsin ama yok ya babası böyle bir şey yapmaz deyip araştırmayıp bir çocuğun mağdur olmasını kimse göze alamaz 
+5 oy
(301 puan) tarafından
Kızının ciddi sorunu varken şikayet derdindesin inanmıyorum. Eşin niye korkuyo ağlıyor manyakmı birşey yapmadıysa öfkelenmesi bu çocuk neden bu halde diye sorgulaması lazım sonuçta kızı? Kızınızın başına ne geldi diye merak etmiyor musunuz ya inanamıyorum. Adlı işlem başlatırlar Çünkü çocuğun sorumluluğu sizin üstünüze adlı tıp kurumun raporunda belli olur istismar varsa. Şikayeti sonra düşünürsünüz önceliginiz evladınız olsun her çocuğun özel bölgesi kanamaz belliki ortada birşey var babası yapmadıysa bir başkasıda yapmış olabilir. Hiç merak etmiyor musunuz ya. Yazık hala kocanı kendi itibarını düşünüyorsun. Ya istismar varsa yine üstünü ört basmı edeceksin? Gözmü yumacaksın? Sağlık calışanları görevlerini yapıyor kızınızı şuan sizden daha çok düşündüğü kesin. 

Yazık çocugum neden bu halde diye sorgulayacagınıza eşini kendini düşünüyorsun örtbas etmeye calışıyorsun. 4 yaşındaki çocugun parmagı çok kücük kendine zarar verecek kadar kanatmaz antibiyotik içten hasar verir bukadar deforma olmaz belliki ortada birşey var siz yakında değilsiniz galiba
(837 puan) tarafından
Kemal'im yapmaz vakası
(155 puan) tarafından
Antibiyotik nasıl içten hasar veriyor kızım öksürüyor onun için antibiyotik kullanıyorum ama doktor 6 aylık olduğu için 4 gün kullanman yeterli dedi bugün son antibiyotik kullanımı  korktum şimdi nasıl hasar alır ?????????
(301 puan) tarafından
Antibiyotik zararlı değil alerjisi olanlar için sakıncalı şuan oglumda kullanıyor
(155 puan) tarafından
Anladım cnm bian korktum :D
+4 oy
(1,911 puan) tarafından
Hemşireler doktorlar mecbur tedbirli davranmak zorunda. Ortalık çok kötü. Tedbir amaçlı şikayet oluşturmuştur. Örneğin sizin kızınız 2 kere zehirlenme geçirirse de soruşturma açılır. Ya da bi çocuk üst üste kötü bi şekilde düşerse vs
(94 puan) tarafından
Benim kizima bakilmadiki tam.net sadece saçma şeyler konuşup durdu
(94 puan) tarafından
Çocuğumda yara yok bisey yok hiçbişey yok kilosu iyi üstü başı iyi gayet
+4 oy
(2,751 puan) tarafından
Bu konu da kimseye kızamazsın. Her gün o insanlar nelerle karşılasıyor tabi ki her olasılığı düşüncekler. Ne insan görünümlü ahlaksızlar var ortalıkta. Kadın doğru olanı yapmış. sizde zaten suç yoksa aklanırsınız. 
(94 puan) tarafından
Yok ben şikayet edicem benim çocuğumun üstü başı kotuymus diyo öyle bisey yok
(2,751 puan) tarafından
Ona göre kötüdür sana göre iyidir. Bence şikayet edip kendinizi daha fazla zora sokmayın. Ancak daha da göze batarsınız
+3 oy
(3,081 puan) tarafından
Helal olsun o hemşireye böyle bir tacize maruz kalıp üstü örtülen davalar var. Mesela balkondan düşüp öldü denilen ama aslında tecavüz edilip ölen bebek var bunu daha önce gördük. Sizi kimse tanımaz o insanlar işini yapıyor ve bence çok iyi yapıyor. Bebek için çok üzüldüm inşallah önemli bir şeyi yoktur ve iyidir.
(2,470 puan) tarafından
Hanfendi bi de kziyo kamu vicdani bunu gerektiriyor hala isini durust ve cesurca  yapan insanlarin olmasi beni su aci duruma ragmen br parca icimi rahatlatti
+3 oy
(277 puan) tarafından

Bir Kemal'im yapmaz daha :angel:

(7,705 puan) tarafından
Kız evde yok diyor ama herkes onu söylemiş de kadına. Evde olmayan adam için bilemedim bunu düşünmeleri doğru mu yani?
+2 oy
(5,837 puan) tarafından
onlar gerekli prosedürü yapıyorlar. olması gereken de bu. 

suçlu olmanıza gerek yok. 

eniştem yanlışlıkla gaviscon vermişti kızına, aceleden calpolle karıştırmış. hemen polise haber verdiler. doktorlar bilemez acaba kasıtlı mı yapıldı bu diye. sizin şikayet etmeniz hiçbir işe yaramaz. çünkü onlar haklı. kimbilir nelerle karşılaşıyorlar her gün 
+2 oy
(866 puan) tarafından
Onlara kızamazsın bu ülkede kalp hastası 3 yaşındaki çocuk tecavüzle öldü 17 aylık bebek babası tarafından defalarca tecavüze uğrayıp videoları satıldı küçücük çocuklar dedesi tarafından tecavüze uğradı öldürüldü. Doğal olarak onlarda görevini yapıyo evet çok kötü bi durum ama şüphe varsa üstüne gitmekte haklılar inşallah kötü bişey çıkmaz 
(94 puan) tarafından
Tmm basınıza gelirse görürüm sizi
(1,908 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım çocuğun hasta babasına denilen kadar takmamis duruyorsun burda ben olsam babasına böyle suç attılar diye postan önce çocuğundan böyle kan gelen varmı sebebi bulamadılar diye takar ağlardım sonuç olarak sebebi bulunmamış hastami çocuk neyi var babası sucsuzsa ki suçsuz dur kimseyi suçlamıyorum ,  ne olacak ifade verir geçer , çocuğunda ciddi bir sey varsa bu ihtimali düşündün mü ,valla eşini düşünüyorsun  da ,şu durumda bile birde başınıza gelirse görürüm sizi yaziyorsun cocuk için neden geliyor bu kan diye , bu kadar endişeli değilsin hayret
(1,908 puan) tarafından
Papatya02 birde o kalp hastası bebek benimde akıldan hiç çıkmıyor ya birde şu geçenlerde damacana su satan adam olayı çocuklarımız için öyle korkuyorum ki ve o ölen çocuklar için aşırı üzülüyorum bir an olsun unutmuyorum ama nasıl aileler var göz yumuyorlar böyle muamemeler uygulanmasını çocuklara ,doktor hemşireler işini yapmak zorundalar tabikide
(2,470 puan) tarafından
Basiniza gelsin gorurum seni ne demek cocuk haklari var artik herseyden herkesten supheyle yaklasilmasi gozardi edilmemesi gerek kamu vicdani bunu gerektiriyo
+2 oy
(536 puan) tarafından
Zaten şuan önemli olan sizin tacizci olup olmadiginiz ya çocuğun ne halde sen eşim ağlıyor diyorsun zaten öyle bir aşağılık yaptı mı tıbbi bulgulari olur parmak mi başka bir şey mi girmiş hemen belki olur 
+2 oy
(4,174 puan) tarafından
Sonuç itibariyle kızcağıza noldu? 4 yaşındaki çocuk değil kendini o şekilde kanatmak kendi donunu toplayamaz. Kendi kendine yapmış olamaz
+2 oy
(2,875 puan) tarafından
Bizim hastanede olsa bu vaka emin ol hemşirenin yaptığından fazlasını yapardık. Senin eşinin de ciddi sorunu var senin de çocuk ziyanı inşallah sosyal hizmetler de devreye girer inşallah çocuğa bişey olmaz sen bunu düşün kocanı düşünene kadar 
+2 oy
(1,200 puan) tarafından
Çocuk tuvalete neden tek gidiyor hastayken üstelik neden başında durmuyorsunuz bana göre suç burda sizde başlıyor. Üstelik küçücük parmağı ile o kadar kan getirecek bişey yapamaz o çocuk. Dedikleriniz doğruysa içten gelen bir kanama olmuş olmalı. Eşin konusuna gelince de madem evde yoktu neyi dert ediyorsunuz ayrıca oturup ağlaması değil ortalığı birbirine katması gerekir eşininde bu durumda. 
(910 puan) tarafından
Bak smdi senin yorumunu okuyunca sanki bir terslik var dedim bende cidden çocuk hastaysa WC ye tek gidemez ki kan dışardan farkedilir heleki fazlaysa anne hicmi görmedi çocuğun üstünde kan falan hadi diyelim kanama WC de oldu çocuk korkudan Çığlık çığlığa kalır ki o kadar kan acısız kendi kendine akmaz diye düşündüm tabi gerçeği Allah bilir
(1,200 puan) tarafından
Çocuk hasta kayıp düşebilir de tuvalete nasıl tek bırakıyor anlamıyorum başında dursa görürdü ne oldu nasıl oldu
(94 puan) tarafından
Ne diyosun lan sen ben çocuğumu asla tek başına çıkartmadım o gitmemi istedi hastaligida boğaz kizarikligidi çok değildi sen hastamısin
(1,200 puan) tarafından
O gitmeni istedi gittin sende öyle mi senin psikolojik sorunların var belliki zaten çocuğunun hastalığını önemsemiş olsaydın azdı çoktu diye hesap yapmazdın bide koca derdine düşmezdin
+1 oy
(7,939 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar uyku sersemi yazmışım valla yeni baktimda jetonum düştü 
(94 puan) tarafından
Edicez ben söyledim zaten onlara direk şuan zaten.oludem farkım yok
(4,174 puan) tarafından
Sebep görevini yaptı diye mi?
(1,224 puan) tarafından
Niye şikayet edecekler bir daha böyle bir olay olduğunda ses çıkarmasınlar sussunlar diye mi???

Şikayet etmeye hakkınız yok bir cocugun özel bölgesinden kan geliyor tabi ki yetkili yerlere haber verecekler
(7,939 puan) tarafından
Ben şikayet edin derken sizi suçladılar diye değil. Madem ki suclamislar o zmn önce arastirsinlar neden olmus once çıksaydı diye dedim..ama uyku sersemi yazmışım o kdr iğrençlikler çoğalmış ki onlarda bilemez kim nedir olay nedir.onlardq haklı yaziyida tam okumamisim. cihazları yokmuş demek ki araştırılsın diye şikayet edilmiş
+1 oy
(1,433 puan) tarafından
Sizin için zor bir durum ama onlarda görevlerini yapıyorlar. Ülkede neler oluyor, mecbur bu tarz konularda adlı işlem yapılmak zorunda. En basiti ben temizlik yaparken kızım 1 dakika yanımdan ayrılıp sabun oynadı, bizde korkup hastaneye götürdük. Kan testleri temiz çıktı, ama genede gidip ifade verdik. 18 yaşına kadar çocuk devletin, onu korumak zorunda
+1 oy
(13,834 puan) tarafından
Geçmiş olsun ama onlarda nelerle karşilasiyor. Şüphe duydularsa polise bildirmek zorundalar. Bu durumda hastaneye götürülen bir çocuk için endişe duymaları çok normal geldi bana. 
+1 oy
(369 puan) tarafından
cok gecmis olsun allah yardimcin olsun bu tur olaylar o kadar artiki hemsirede supelenmis olabilir esiniz kesin yapti demiyorum 

bobreklerle alakali bi durumda olabilir bagirsaklarla cocugunuza bi sorun bi oyuncak falan yuttumuki 

benim oglum sunger yutmustu o ates yapti kanama yapti en son sunger cikinca rahatladi 
+1 oy
(767 puan) tarafından
Onlarda işlerini yapıyorlar her gün neler duyuyoruz istismar edilen onlarca çocuk var Rabbım kimsenin başına vermesin 
+1 oy
(6,909 puan) tarafından
Ay ben ne okudum ya gecmis olsun 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 77 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 146 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde 1234 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.