0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Gece uyuyamiyor boğulacak gibi öksürüyor antibiyotiktir gecirmedi acaba doğal bildiğiniz yöntem var mı 

8 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Balgamı vardır sirkeli su baya fayda eder. Çöreotu yağı içir o da balgamı söker 
-Reklam-
0 oy
(526 puan) tarafından
Dut çayının öksürüğe iyi geldiği söyleniyor. Aidin Salih hocanın öğrencileri söylemişti.
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Ayaklarının altına vicks  sürüp öyle uyutuyorum işe yarıyor. Soğan karanfil yapıp başucuna koyuyorum. Oda nemlendiricisini yakınlaştırıyorum. Zaten soğan ve vicks işe yarıyor genelde.
0 oy
tarafından
Ben buhar vermiyorum Ventolin ve Cortair 4 saat arayla 20 dk 3-5 güne kesiliyor elimden geldiğince antibiyotik vermemeye çalışıyorm
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bak bu tarifi yap sonra bana dua et benim kızımın ciğerlerine inmişti hastalık buhar  vere vere bi hal olmuştu artık. Aktardan gittim akgünlük sakızı aldım kullanmadığım eski Bi çaydanlıkta o sakızdan biraz koydum erittim çıkan dumana da büyük bir pamuk tuttum o duman tamamen sindi pamuğa gece yatarken de sırtına koydum bantlada tutturdumki kaymasın tamamen kesti attı öksüğü. Sende pamuk veya yıkanmamış koyun yünü bulursan daha etkili oluyo bulamasan pamuk al yap ama sakızı eritirken altı kısık olsun inanki çok etkisini görürsün cnm. Ben iki gece koydum 1  gece sırtına 1 gece göğsüne 
0 oy
(1,956 puan) tarafından
Tam alerji aylarındayız benim de öyle oluyor özellikle geceleri.  Bence doktora götür. 
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Balgam boğaza aktığı için öksürük oluşuyormus doktor öyle dedi balgam sökücü kullanın doktora danışıp 
0 oy
(433 puan) tarafından
Buzdolabı poşeti koyabilirsiniz göğsünün üstüne yada gazete annem hep öyle yap 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 150 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ipek4161 (1,570 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guzelle123 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 61 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 53 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

380,149 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı

...