+1 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (887 puan) tarafından

Eşimin yakın arkadaşının kız kuzeni kendini silahla vurmuş göğsünden sebebide kıza görücü gelmiş babası sen ne diyorsun diye sorunca kıza kızda sen nasıl istersen evet dersen tamam dediği için görücüler gittikten sonra kızı feci şekilde dövmüş kızda babasının silahını kaptığı gibi kıymış kendine babası zabıtaymış uyanamadı fişini çekeceklermiş gencecik ömrünün baharında yok neymiş utanmamış fikrini annesi aracılığıyla bildirseydi blmm ne cahilliğe bakın :( 

13 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Kız bi de şimdikiler gibi lüzumsuzca da davranmamış. Eh be vicdansız sen bu saatten sonra yaşasan nolur civan gibi kızın gitmiş senin yüzünden
(887 puan) tarafından
Yazık oldu daha 18 yaşında :( doktorlar 10 saati var uyanmasa çekicez fişi demiş umutsuz zaten göğsü parçalanmış kızın :( sucu sen nasıl istersen demek miydi iğreniyorum insanlardan artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
SübahanAllah  Allah hidayet versin kıza cennet kapıları açılsın inşAllah intihar olarak kabul etmesin Rab bim ailesine de akıl fikir ihsan eylesin
(887 puan) tarafından
İntihar malesef canım :( hem ahiret hem dünya yandı babası şimdi otursun düşünsün nasıl bir cahil olduğunu kızının canına mal oldu
tarafından
Ama canım Allah merhametlilerin en merhametlisidir o an o psikoloji affolur inşAllah kıyamam çok üzüldüm
(887 puan) tarafından
İnşallah rabbim görüyor babasının kıza nasıl yüklendiğini :( Allah yardımcısı olsun
tarafından
Amin amin
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Böyle cahiller yüzünden kaç kişi canına kıyacak 
(887 puan) tarafından
Evet yaaa cahiller ölsün gerçekten :(
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Ah böyle cahil insanlara hidayet versin Rabbim daha çok can yakar 
(887 puan) tarafından
Şimdi vicdan azabından gebersin
0 oy
(372 puan) tarafından
Sere.fsiz adam bu acıyla yaşasın ölene kadar şimdi 
(887 puan) tarafından
Gebersin ya cahil
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Ay Allah'ım valla bana da çok görücü gelirdi ben bişey demeye uyandırdım annem babamın yanında sorardı ne diyosun diye babamın içi rahat etmezmis meğer kendi ağzımdan duymayincs gönlü kayar ister aklında kalmasın diye 
(887 puan) tarafından
Böyle kötü babalarda var demek :( cahillik resmen
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Bu ne manasız birşey ya. Evet dedi diye niye dövmüş? Allah rahmet eylesin. 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
İnanmıyorum yaaa. O baba vicdan azabından ölene kadar duramasın inşallah.
(887 puan) tarafından
Gebersin ya :(
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Cehaletin de bu kadarı artık yeter ya.....pislik adam 
(887 puan) tarafından
Aynen :( rezil adamm
0 oy
(56 puan) tarafından
Fikrini annesi aracılığıyla bildirseydi diyo, o zaman kızının fikrini annesinin aracılığıyla niye sormadı? Çok şey söyelemek isterdim o pisliğe ama ne desem hafif kalıyor. Allah annesine sabır versin demek istiyorum ama o pisliğin elinden kızını çekip kurtarmamış diye de ayrı sinirleniyorum ona. 
(887 puan) tarafından
Kurtaramamış olabilir :( doğudaki insanların kafası hala cok geride cahil düşünüyorlar
(56 puan) tarafından
İşte bu kadar cahil oldukları için kızıyorum zaten. Kızcağıza yazık olmuş. Allah rahmet eylesin inşallah. :(
0 oy
(2,011 puan) tarafından
kiz gayet edepli davranms burdakiler bazilari bodozlama atliyor evet istiyorm derdi ve adamda dovmek icin yer arams yazik olms gencecik kıza 
(887 puan) tarafından
Pskopatmıs demek :( rezil adam
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Şu zmanda bu cehalet pes ne deseymis kız sen uygun gorursen demiş suça bak 
(887 puan) tarafından
Doğu tarafı ne yazıkki kafa olarak cok geride ve cahiller :(
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Eğer hikâye doğru ise adam kızın gönlü var diye dövmüş bence görücülerin yanında sen okeysen bence olur dediği için 
(887 puan) tarafından
Doğru mu yapmış :((
(13,088 puan) tarafından
Doğru yapmış mı diyorum. Bir sürü intihar olayı duydum her ağızdan başka bir hikaye anlatılıyor gerçekten böyle bir olaydan kaynaklı mı ihtihar etti orda olmadığımız için hiç birimiz bilemeyiz

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,380 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zeynepysza (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,063 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 468 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 311 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,176 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...