0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
23 aylık kızım var Allah sağlığını versin ama bu ara gerçekten bezdim yıldım kızlar. Böyle biri olsa bi misafir gelse yada ben birine gitsem de biraz başka biri kızımla ilgilensin istiyorum. Sonra da böyle hissettiğim için kendimi suçluyorum. Elimden geldiğince tv ekran göstermemeye çalışıyorum alıp sürekli dışarı çıkarıyorum etkinlik yaptırıyorum ama artık ekran açmadan da evimin hiç bir işini yapamaz hale geldim. Gündüz 2-3 saat uyurdu artık onu da uyumuyor. Tam uyudu sanıp yatağa koyuyorum bir bakıyorum peşimden çıkmış gelmiş. Asla kendi kendine oynamıyor vakit geçirmiyor hep ben yanında oturayım istiyor. Her şeye ama herşeye ağlıyor. Tuvalete zor gidiyorum. Var mı bir öneriniz sanırım ondan çok ben yıprandım bu süreçte hiç bişey yapmadan öylece durmaya o kadar çok ihtiyacım var ki... ....

6 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bende şurada bekleyim. Bir de 2 yaşına girdiğinde pik dönemi oluyormuş. Elimden geleni yapıyorum ama Elimden gelen yetmiyor resmen. 
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından
Ha birde vurmalar başladı. Bana yada babasına vurduğunda uyarıyorum sert bir şekilde. Ama akranlarına da vuruyor toplum içinde çok mahçup oluyorum nasıl önleyebilirim bunu
0 oy
tarafından
30 aylık 18 de başladı ergenlik gibi delirip duruyoruz beraber ahaha
0 oy
(64 puan) tarafından
Son postu oku da şükür dersin bacım ben 1 yıl 6 aydır çekiyorum 
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Şimdi eşimle bunu konuştuk oğlum 2 yaşında cocuk ikinarak ağlıyor sanki doğuracak hshshshhdhd
0 oy
(206 puan) tarafından
Kızım 19 aylık 1 2 aydır çekiyorum maalesef durmuyor ağlıyor dediğini yapmayınca kendini yere atıyor yumruk atıyor yere bana bağırıyor heleki dışarı çıkınca bir inat tutuyor tövbeler olsun o öyle yaptıkça ben çok sinirleniyorum kızıyorum ama sonra aklım çok kalıyor onda bende ne nasıl yapacam hiç bilmiyorum inşallah çabuk biter bu 2 yaş sendromu denilen şey 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,898 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 218 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,517 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 306 göst.