0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (620 puan) tarafından
2 yil geçti ama bende geçmiyor unutmuyorum unutamıyorum yapılan herşey şüphe söylenilen herşey şüphe wp çevrimiçi kalışı benimle ilgili hal hareketleri herşeyi şüphe. Yoruldum bıktım iki çocuğum var ve dayanacak gücüm kalmadı bir duruyorum kaynanamlarla 3 gorumce kaynana kayınpeder bağ bahçe işi çocuğun okulu ödevi diğer çocuğun hiperaktifligi hazirana kadar zaman verdim eşime benim güvenimi kazandın kazandın yoksa ben direk çocukları alıp gidicem dedim kafam çok karışık ne dusunucem nasıl dusunucem bilmiyorum :((

7 Cevaplar

0 oy
(3,098 puan) tarafından
2 yıldır veremediği guvenj 2 ayda vermesini mi bekliyorsun keşke güven öyle verilebilir bisey olsaydı...
(620 puan) tarafından
Peki bakamıyorum bunun için çözümün var mı? Olmuyor yapamıyorum beynim durmak üzere o kadar bunaldım
(3,098 puan) tarafından
Tabiki unutamazsın ama sürekli hatırlatıp zehir etme kendine 2 senedir de yanlışını gormediysen iyi özelliklerini düşünüp içini ferahlat
(620 puan) tarafından
Aşkım konu hatayi görmem değil o beni devamlı şüpheye düşürüyor ve bu konuyu acınca benim alnım ak diyor ama ben inanmıyorum
(3,098 puan) tarafından
Uste çıkma çabası yani sende anlat durumu güven vermek zorunda olduğunu anlasin
(620 puan) tarafından
Önünde defalarca ağladım dddim ki beni şüpheye düşürmeyd bunları bunlari yapma ordadayjken tama  tamam odadan çıkınca hoop eskiye dönüyor
-Reklam-
0 oy
(19 puan) tarafından
İki sene önce affettin ve bitti. Şimdi niye kafanı kurcaliyorsun. Affetmek demek tamamen unutmak demek. Şu an eğer bir şey yapmadığı halde onu bırakıp gidersen ya da bosanirsan mahkeme önünde de Allah katında da sen suçlusun. 
(19 puan) tarafından
Acı unutulmaZ zaten. Affetti ise arkasında duracak. Maalesef hâlâ onunla aynı evde isen ve 2 senede yatağına gidiyorsan tamamen affetmissindir.
(620 puan) tarafından
Emin ol ki her kadınlık yaptığım da bir o kadar daha nefret ettim. Ben onun yanındayken ondan vazgeçtim onu bitirdim sanırım
(996 puan) tarafından
Allah katında neden suçlu olsun. Abartmayın Allah aşkına
(19 puan) tarafından
Çünkü affetti ve üstüne aynı yatakta bile yattı. Şimdi niye durduk yere ayrılsın. Ha sevmiyor ve ayrılmak istiyorsa o ayrı. Ayrıca bana bulaşmayın. Sonra engel yiyorum sizin yüzünüzden.
(996 puan) tarafından
Çok komiksin biz mi bulaşıyoruz. Önce ne yazdığına dikkat et
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Affettiysen artık yoluna bak geçmişi düşünme. Ama bu durumu kullanarak ailesinden ayrı bir eve taşınmayı teklif et. Cümbür cemaat yaşanmaz ki. İnsan rahat edemez.
(620 puan) tarafından
İste bak sen bile taa ne zaman ki şeyi hatırlıyorsun ki ben çok takıntılı birisiyim takarım yani yalan değil ama beynim ağrıyor artık rüya yerine devamlı kabus görüyorum gerisini sen düşün afedersin genel ebe gittiğini o konuştuğuna gittiğini görüyorum hiç görmedim insanlarla görüyorum telefonda konuşmasını yakalıyorum düşün
(6,381 puan) tarafından
İstersen bir pskologa git canım burada önemli olan sensin. Eşin için değil kendin için destek al
(620 puan) tarafından
Onu da mahkemede kullanır mi çocukları almak için diye gidemiyorum
(6,381 puan) tarafından
Kullanamaz sonuçta rapor olarak sunacaksin böyle bir durum olursa. Ne için gittiğin belli. Sorun sen değil sana yaşanılanlardan kaynaklı gideceksin.
(620 puan) tarafından
Birşey olur diye korktugumaa gidemiyorum inanki bana
0 oy
(119 puan) tarafından
En başta yapmışsın hatayı 
(620 puan) tarafından
Telefonla konuşmuş yanına gitmiş kadın evliymiş bunla konuşurken kadın boşanmış neler newler
(119 puan) tarafından
Canım o zaman ailen arkanda değil miydi kolay kolay affedilecek şeyler değil bunlar keşke direk tekmeyi bassaydin bu kadar içine dert olmazdı illa ki eskisi gibi olmuyordur ama içinde şüpheyle ancak kendini bitirirsin şuan yapacağının ne kadar anlamı kalır bilinmez ama piskolojin için iyi gelebilir iyi düşün tabi
(620 puan) tarafından
Psikolojim çok kötü durumda bunun bende farkındayım hayır tabi o zaman da anlatsam ailem her şekilde kabul ederdi beni ama çok ağladı hataydı bilmem neyi bir daha asla olmaz dedi ikna etti anlican başka bişey değil
(119 puan) tarafından
Hep aynı şeyler yakalanmasaydi ne zamana kadar devam edecekti kim bilir bı ağlamasina mi kandın cidden sende herşeyi yap sonra git ağla özür dile bak bakayım affediyor mu seni
(620 puan) tarafından
Asla affetmez ben biliyorum benim salaklığım affetmekti yapmamam lazımdı mallık yaptım yaptım başka hiç bişey değil
0 oy
(13,161 puan) tarafından
Bu kadar kahrını çektiğin adamın ihanetini unutmak istemezdim zaten. Affedilecek bir şey değil çünkü 
(620 puan) tarafından
Affetti gibi algı yaratması yada hiç bir şey olmamış gibi davranması hayatına devam etmesi çok tuhaf değil mi
0 oy
(8,349 puan) tarafından
O gün affetiysen bugün bunları düşünmek için geç kalmışsın der çeker giderim posttan. 
(620 puan) tarafından
Belkide o gün birşeyler yapacak gücüm yoktu kendime guvenım olsun kanıtım olsun bişeyler eksikti belkide yıl geçti ama içimdeki acı geçmedi Allah kimsenin başına vermesin inanki çok zor bişey çare arıyosun çare bulamıyorsun kaçamıyorsun edemiyosun böyle iğrenç bir durum
0 oy
(890 puan) tarafından
Benim eşim beni aldatmadı ama bugün bir şeyini yakaladım evet bir kadına mesaj atmadı görüşmedi ama başka bir kadının hesabına bakması bile beni çok üzdü o yüzden çok iyi anlıyorum seni hayırlısı 
(620 puan) tarafından
Allah'ım yüce Rabbim kimseye vermesin bu acıyı gün geçiyor bu acı geçmiyor acı için de gün geçtikçe daha dan büyüyor çoluk çocuk olunca neden bana böyle yapıldı edildi sorusu hepten sorular başlıyor çok kötü bişey
(890 puan) tarafından
Ben gebeyken 1 kere yaptı cahillik dedim uyardım bak tekrar yapma dedim ama 1 sene olcak hala daha içim de o şüphe vardı hatta yüzüne diyordum bakıyor musun yoksa diye yok yok dedi gerçekten de normaldi bugün şans ya karşıma çıktı nasıl üzüldüm neler dedim insan kendini kötü hissediyor baktığı kadın uygunsuz bir kadındı
(620 puan) tarafından
Ben neleri gördüm ahh bir bilsen uygunsuz olmayan kadın zaten başka bir erkekle konuşmaz emin ol buna ki bunun konuştuğu evli olduğunu üstüne benim hamile olduğumu o dönem herşeyi biliyodu benim 7 sülalene kadar anlatmıştı nikahında oldugum adam ve ben kadının numarasını bulup konuştuğum zaman bana savunmasi kadının ben ilk evli olduğunu bilmiyorum öğrenince de bosanicam dedi hamile olduğunu öğrenince konusmadım kestim ama o benim peşimi bırakmadı sonra da ben sevdim boşluktayım diyor bana ben dışardaki bir insan değilim onun eşiyim düşün

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,163 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatsu23 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 343 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 563 göst.
12 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Damla Karaca (1,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glcnkbba (6 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...