0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 1 aylık. Sürekli emmek istiyor emziriyorum bunda sorun yok mamada yiyordu günde iki üç kez falan sonra ebe çok kilo almış mamayı bırak dedi 3059 gr doğmuştu şu an 4950 gr. Neyse mamayı tamam bıraktık ama çocuk durmuyor sürekli ağlıyor gazlı bi bebek bioagaia kullanıyoruz ama akşam olduğu zaman gece 12ye kadar ağlıyor. Uykuları derin değil sürekli uyanıyor ağlıyor, uyuyup yerine yatırdığımda hemen uyanıyor Napıcağımı şaşırdım İkinci çocuğum 22 aylık kızım var bir de ev yemek çocuklar gerçekten çok bunaldım oturup ağlıyorum geçicek bu zamanlarda biliyorum ama aksi gibi ikisi aynı anda ağlıyor aynı anda kaka yapıyor aynı anda kucak istiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(8,322 puan) tarafından
Gel sarılalım bende bu yollardan yeni geçtim biri 13 aylıktı diğeri doğdu seni çok iyi anlıyorum çok zor oluyor.

Gazina çözüm bulmadigin sürece sürekli emmek istecek gaz sancısı olduğu için bol bol dua aldırmaya bak canım.
(17 puan) tarafından
Evet gerçekten çok zor yaa .Evet sürekli emmek istiyor bitsin şu gaz sancılarıı
-Reklam-
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Benim kızımda 22 aylık ve dediğin gibi sürekli kucak istyor ağlıyor herşeye mız mız ee yani bebek daha ki senin bir de yeni doğmuş bebeğin var biraz aceleci davranmışsın şimdi zorlanman çok normal. İdare edeceksin mecbur. Zamanla geçecek. Başka yapabileceğin bir şey yok. Eşinden bol bol destek iste tek başına tüm sorumluluğu alma.
0 oy
(109 puan) tarafından
Maması da gaz yapıyor olabilir canım gazı olduğu içinde sürekli emmek isteyecektir sürekli masaj yapmaya çalış çok Zor süreç heleki ikinci çocuksa inşallah geçecek bu zamanlar çok dert etme canım 
(17 puan) tarafından
Mama da vermiyorum artık ama yinede geçmiyor sancıları. İnşallah inşallah canım
0 oy
(712 puan) tarafından
Emzik versen durur belki
(17 puan) tarafından
Çok emzik denedim hiç birinş almıyor maalesef uğraşıyorum hala

İlgili bir soru bulunamadı

380,039 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı

...