0 oy
956 göst.
önce Diğer kategorisinde (175 puan) tarafından
 sabah kız arkadaşım aradı işe geç kalmış eşim de ordan araba alacakmış beni işe bıraksın dedi eşimi atamış defalarca tel sessizde olduğu için duymamış sabah 7:30 da ben de tamam dedim kapattım söyledim eşime motorla bırakma filan diye kızı aradı eşim aramızı bozdu kızla ben de sert çıktım eşime arabayla bırak filan kız da msj atmış eşini kıskanıyorsan arkadaş olmamışız filan diye eşim de msj atmış bana arkadaşım dediğin kişiyi kıskanıyorsun diye öyle çok çok samimi olduğumuz birisi değil aslında ama severim kızı kızdan özür mü dilesem napsam

62 Cevaplar

+22 oy
önce (1,596 puan) tarafından
O nasıl arkadaşmiştta eşimi sabah erkenden arayıp benide işe bırak diyebiliyo kusura bakmasın da benim mezhebim konya ovasi degil
önce (166 puan) tarafından
Artııııı+++
önce (175 puan) tarafından
Haha allah seni biraz rahat bir kız
önce (1,596 puan) tarafından
Bu rahatlık değil gevsekliktir cnm benim de arkadaşım var 10 yıllık dostluk hatta eşimi okdr iyi tanımasına rağmen merhaba merhabadr aradaki mesafe
-Reklam-
+6 oy
önce (5,692 puan) tarafından
Öncelikle arkadaşında eşinin numarası neden var benim hiçbir arkadaşım eşimin numarasini alamaz işi varsa bana desin kendini işine göre ayarlayın ve hiçte özür dileme arkadaşlık başka bu durum başka de kestirip at 
İkisi de üsteledi ben de kötü yaptım herhalde dedim kendi kendime
Tabi ki hayır canım ben yokken hiçbir arkadaşım eşimin arabasına bile binemez ne münasebet bende öyle arkadaşım yoksa benim de o araba da işim yok herşeyi normalleştirmeye çalışıyorlar tövbe ya
önce (789 puan) tarafından
İkisinin de ustelemesi seni suçlu göstermesi çok tuhaf asıl odaklanman gereken de bu bence belki de ortada bir kıvılcım var eşin boş değil bence kimse eşinin arkadaşı için bu denli seferber olmaz o ayakları geçsinler o arkadaşına yol ver deki bence sen kendine evli olmayan bir erkek bul bu şekil kendini düşürme
Kesinlikle öyle canım
+4 oy
önce (1,207 puan) tarafından

Saçmalama ne özrü esini niye arıyor ne münasebet geç kalıyorsa kalsın senin arkadaşının kocanla işi ne taviz verme bu konuda 

Eşim beni suçladı hem de baya fazla sabah kavga ettik kızfa msj atmış eşini kıskanıyorsun hem de benden arkadaş olamamışız filan yazmış
önce (1,207 puan) tarafından
Eşim kıskanırım tabi evli değil herhalde o kadın canım yanlış anlama da eşinin seni suçlaması kızın tavrı bana hiç normal gelmedi arkadaşlığını bitir başın ağrımasın
Yok evli değil evet
+2 oy
önce (3,911 puan) tarafından
Eski kafalı yobaz vs vs diyenler olacak ama kadınla etmekten arkadaş olmaz olmazzz kim ne derse desin hele bekarsa asla olmaz kocanda suç bahane bulup yok diyeceğine kızı arayıp ortalığı karıştırıyor birde benim kocam başka bir kadınla motor tepesinde gezemez az bile tepki vermişsin sakın özür dileme
Eşime dedim ki motorla olmaz araba var evliyim birisi görse yanlış anlar de diyorum sen kıskanıyosun diyo
0 oy
önce (66 puan) tarafından
Yok özür dileme haklısın bence ben bu tür şeylere karışmam ama daha dün eşime bu motora nasıl biniyorlar arkalı önlü dedim iki erkek birrbirine degiyo resmen babamın oğluna güvenmem valla 
Eşim le arkadaşım da bana suçlu muamelesi yaptı eşim kızı neden motorla götürsün arabayla götür dedim bi anda aha şimdi arıycam söylicem dedi kızı aradı aramızı bozdu
önce (66 puan) tarafından
Eşinde saçmalamış ya iyice
0 oy
önce (250 puan) tarafından
Araba olsa bir kere de olsa izin verirdim ama motor sıkıntı bence ten tene değiyor ayrıca hiçbir arkadaşim arabada ben yoksam binmez yani
Bu kız arkadaşım biraz rahat severim de ne bileyim
önce (1,251 puan) tarafından
Niye bu kadar safsın ki bi de eşin kavga etmiş seninle onun da işine gelmiş yani
0 oy
önce (2,868 puan) tarafından
Ne varmis bugun iste cok cok onemli bisey yoktuysa yani acil yetismesi gereken, atlasin otobuse falan kendi gitsin. Ne dusunurse de dusunsun. 
İkisi de beni suçladı aşırı suçlandım şuan ne bileyim severim kızı eşimin hemen arayıp şikayet eder gibi kıza konuşması beni karşısına alması garip geldi
önce (2,868 puan) tarafından
Ikisi de sacmalamis cocuk gibi birbirlerine sikayetlenmisler. Bosver bisey olmamis gibi davran esine. O kizla da konusma bi daha istedigi seyi dusunsun. En yakin arkadasim olsa da istemezdim boyle bisey. Ne alaka arkadas diye her seye tamam mi diycez
0 oy
önce (745 puan) tarafından
ben valla diyemem kimsenin eşine beni bıraksın diye.Ancak eniştemlere kuzenlerime diyebilirim kardeşim gibi oldukları için.can ciğer ol istersen böyle şeylere karşıyım ne ben teklif ederim ne de eşimi gönderrim.kalabalık olur vs yanlarında biri olur neyse motorla napcak bi de arkadan mı sarılcak oldu başka? arabayla bırak diye seçenekte sunmuşun üstelik daha ne yani? boş ver gerek yok ortalık çok kötü tabiki kıskanabilirsin kızın öyle demesi bile saçma kıskanırsın yani onane ki babanın oplu mu da kıskanmican...Benim eşim de bi kadinla bi saatlik yola iş için bi hafta gitmesi gerekti ama çokta mecbur değildi olay çıkardım kadın rahat bi kadındı konuşmaları hoşuma gitmedi eşimde diretti biz kabga kıyamet boşanıyoduk o gün.ben kaldıramam böyle şeyleri arabada bile teke tek olamaz kimse peygamber değil.beş aylık hamileydim evi terk ediyordum spn anda tuttu memlekettrn annem geldi beni götürmeye falan.Ben taviz vermem koparsa da kopar inceldiği yerden.
Ne olursa olsun eşin senin dediğini yapmak zorunda sen moturla bi adamın arkasına bin bakalım ne diyecek delirir valla.Sakın özür falan dileme geri adım atma.ortalık çok kötü.motorda sana değecek hoşuna gitcekti herhalde bu kadar tavır yaptığına göre amacın nr senin açık konuşsana desene bi ne dicek
Dedim saçmalama diyo
önce (427 puan) tarafından
Sana bsey soylimi kocanın ağzına sic o şeytan kadınlarda alakani kes ahlaklı bir insan olsa seni arar ilk kocanı ne arıyor terbiyesiz bibbok.karistirmiyokarsa  bende bsey bilmiyirum.
nidam doğru diyo, ihtiyacı varsa dardaysa bile seni araması lazım bi de hesap sorcak.Kocanı ne diye arıyor gerçekten de seni tanımasa neyse arkadaş olcak bir de.Bencede kadınla alakanı kes mesafeni koy geniş insanlardan çok hayır gelmez
Vlla bsey yoksa bile böyle kadınlar böyle davranıyorsa ucu bombok biyere gider.bsey yoksa bile olur bu gidişle.
0 oy
önce (8,110 puan) tarafından
Ya tranvam tetiklendi resmen

Kuaförde çalışırken abla eşine biraktirmisti gece beni eve.Adam öyle hızlı suruyorduki mecburen montundan tutmuştum.Bi anda ellerimi aldı şeyine götürdü.Bende anlamadim küçüktüm resmen taciz etmisti.Cok sonradan esine dedim.Abla da eşiyle kavga etmişti falan

Nie anlattiysam sjsj temas oluyor isder isdemez haklısın 
Kendimi suçlu hissettim valla arabayla bırak dedim ortalık karıştı arabamız da var motorda niye illa motor yani arabayla gitsr bişe demicektim
önce (8,110 puan) tarafından
Sana tavsiyem arkadaşta olsa fazla eşinle samimi olmasına izin verme canım .Olurya herşey oluyor anladinmi.Birde o kızda eşini nie arıyor yani genişmi ne
Aramasını valla hiç sorum etmedim daha öncede aradı filan ama motor girince işe garipsedim
0 oy
önce (9,911 puan) tarafından
Şu bekar arkadaşlar artık evli arkadaşları rahat mı bıraksa yaa. Birde üstüne özür dile tüy dik oldu. Otobüsü var taksisi var ya bu adam onu işe götürmek zorunda mı 
Eşim demekki beni karşısına aldığı için götürmek zorunda ay valla aşırı sinirim bozuldu
0 oy
önce (576 puan) tarafından
Eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokma bence dileme ayrıca
Belki de işe bıraktı bilmiyorum yola çık geliyorum diyodu
0 oy
önce (700 puan) tarafından
Motorda  eşinin arkasında başka bir bayanın ne işi var özür falan dileme bende senin gibi kesinlikle kabul etmem erken uyansaydı yada başka bir vasıta ile gitseydi tavrını koy 
Eşime güvenmiş ondan patrona dicektim arkadaş yüzünden geç kaldım
0 oy
önce (983 puan) tarafından
Dileme tabikide musadede etme 
0 oy
önce (6,678 puan) tarafından
Ben o anlamda demedim arkadaşım motor tehlikeli ya bir şey olsa sana bunun vebalini kim ödeyecek. Bu anlamda söyledim eğer kıskanıyor olsam araba ile bırak demezdim de çık işin içinden canım. Eşinde büyük ayıp etmiş millete karşı seni suçlu göstermesi olacak iş değil büyük bir dersi hakediyor eşin.
0 oy
önce (575 puan) tarafından
Resmen suçlu olmadığın halde seni o psikolojiye sokmaya çalışıyorlar.Sınırını iyi koy.Ne dersen de bir kadınla motoksiklet süremezsin hatta yalnızsanız arabayla bile olmaz anca ben varsam.Kıza da yaz.Seninle alakası yk eşim arkadaşım veya değil farketmez herhangi bir kadınla motosiklete binemez.Bu kadar net.Ne düşünürlerse düşünsünler bu konuda fikrin netse şuan sınır koymak için tam zamanı.
0 oy
Cnm sen safmisin nedemek özür dilimi git ayağını öp.istersen.ben burdan sinirlendim ağızlarına sicman lazım terbiyesiz bide lafmi söylüyor sana asla izin verme böyle bsey istdmesi ahlaksizlik 
0 oy
önce (13,845 puan) tarafından
Kimse benim kocamı beni işe bırak diye arayamaz kimsenin öyle bir rahatlığı da olamaz 
0 oy
önce (1,052 puan) tarafından
Benim esimin de motoru var motoruna asla birini bindiremez (kadın) yolarim adamı kusura bakma da eşinin arkadaşı da seni motora bindirsin kabul edebilecek mıymış bu kadar geniş olmayın birde özür diliceksin sacmalamaaa
0 oy
önce (1,605 puan) tarafından
Ölür, ruhuna Fatiha. Bunuda kendisi çok iyi bilir. Zaten ortak kız arkadaş falan en nefret ettiğim şeyler
0 oy
önce (6,912 puan) tarafından

Koca memlekette taksi, otobüs dolmuşun kökü kesildi de senin eş mi kaldı :angel:

önce (6,912 puan) tarafından
Bak sende şunu de kocana: tamam bundan sonra önüme denk gelen motorcunun arkasına bende bineyim " tepkin normal mi olacak
Dedim hala beni suçlu buluyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 631 göst.
0 oy
14 cevap 397 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 457 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (216 puan) tarafından soruldu
0 oy