0 oy
277 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (164 puan) tarafından
Gece saat 3.40 civari felandi eşim vardiyali calişiyor 1 hafta felan geceleri yok ... o saate gözumu actim cocugumla uyuyorum ..oglum park beşiğine bakip çiglik atti çok korktu sanki onun sesi degildi o kadar bi çiğlik atti sonra agladi sakinleştirdm ama sanki 3 harfliler odamdaydi o kadar etkilendim ki .. işigi actim telefondan cocyga kuran actim dua. Ama çok korktum şuhan hala korkuyorum

7 Cevaplar

0 oy
(2,045 puan) tarafından
Hassas icerik diye neden belirtmiyorsunuz şu saçma sapan postlarinizda yaaa
(164 puan) tarafından
:( ne bileyim kadin saçma diyor ????
(2,045 puan) tarafından
Korkunç çünkü hassas bir şey 3 harfli falan özellikle hamile lohusa hır sürü insan var ben şahsen aşırı korkuyorum öyle olduğu belli olan postlara kesinlikle girmiyorum sinirlendim öyle görünce yani haklı olarak
(7,578 puan) tarafından
Saçma deil ama haklı bir yorum
(2,045 puan) tarafından
Post saçma değil o an sinirl3nince öyle yazdım ama başlıkta belirtsinle4 böyle boyle maruz kalıyorum arada korkunç postlara rüyama giriyor sonra
(164 puan) tarafından
Anladim bende korkuyorum ilk yazdigimda belirttim hüzgünüm dedimnsize sonra postu düzeltmiştim sizde haklisiniz bende zaten sacma dediğiniz icin nesi sacma deim
-Reklam-
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Kızımda biraz zaman önce anne geldi diyordu uyutacağım zaman. Kucağıma atliyordu. Ay 1hafta ne çektim. Sonra sonra geçti. 
(164 puan) tarafından
Çok korktum hala korku var içimde
(1,910 puan) tarafından
Oku işte bol bol. Belki biranda rüyasında falan korkmuştur.
0 oy
(7,578 puan) tarafından
Işığı açık uyuyun biraz sessiz dua aç öyle uyuyun belki rüya falan görmüştür odaklanmıştır ora balarak ağlıyordur içini ferah tut 
(164 puan) tarafından
Zaten 3 yasina gircek birde deprem oldu samsundayiz cok panuik atak var bende birazda onun etkisi sanirim oturma odasinin isigi acikti :(
0 oy
(415 puan) tarafından
Sürekli oku canım heryeri sirkeli suyla sil güzelce 
(164 puan) tarafından
Şuhan acaba bilinç altimi yaşiyorum. Bilmiyorum ama aşiri korktum sirkeli suyla hiç silmedim evi sileyim
(415 puan) tarafından
Sil kuzum sil evde sürekli bakara süresini aç yüksek seste
0 oy
(985 puan) tarafından
Biz onlarla yaşıyoruz ki zaten canım sadece bazen görünüyor bazen gorunmuyorlar 

İyi olanlar beyaz kötü olanlar siyah oluyormus
(823 puan) tarafından
Bizdede böyle bir ev vardı aynı durum yaşanıyordu iki katlı yukardan aşağıya vuruyormuş çok ses yapılınca aşağıda
(963 puan) tarafından
Aynen öyle annemlerinde öylwymiş . Güldüklerinde küfür ettiklerinde kavga ettiklerinde duvara vuruyomuş
(823 puan) tarafından
Yatırda olabilir ama bilmiyorum evliya gibi zarar vermiyor ama görülüyor rahatsız edilince vuruyormuş gözüküyormuş hayırlısı en doğrusunu Allah bilir
(963 puan) tarafından
Bilmiyorm ne olduğunu canm gtmiyorz zaten ev kapalı bir şekilde duruyor ananem vefaatetti bizde amasyaya gttiğimizde merzifona gidiyorz orada twyzemler oturuyorlar . Amasya merkezde kuzenim oturuyor annemler doğma büyüme amasyalılar
(823 puan) tarafından
Bende baba tarafı amasya babannem dedem o evde yaşamışlar dedemin babasından kalma tahta iki katlı evdi ama ev ermeni inşaatı. Babannem dedem vefat ettiler babam yaşıyor ama ben çocukluğumdan beri gittiğimde hiç duymadım görmedim okadarda tatlı birşey. Ama babam bir ara tekken görmüş yaşlı amcaydı demişti
0 oy
(4 puan) tarafından
Pek korkulacak bir durum değil besmele çekip devam uyumaya =)
(164 puan) tarafından
Korktummm ammmaa :(   alahim korusun inslah

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,450 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ben anne (3,647 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 623 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu