0 oy
842 göst.
Aile kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Canım yanıyor kızlar için parçalanıyor. Kedileri alıp arka bahçeye indim. Hava güzel evde durmuyolar indirdim gezdirme tasmalariyla birlikte. Tam yukarı çıkacakken ekmek alıp öyle cikiyom dedim bekliyorduk karşıdan karşıya geçmeyi Hera biraz daha önde duruyomus ama çok değil fark etmedim araba üstümüze doğru geldi çok yakın geçti Herayı altına aldı arabanın arkasından çok bağırdım etraftakiler falan durdurdu arabayı ama biraz sürüklendi. Kanlar içinde kaldı adam durmadı üstünden geçip gitti. Derisi yuzulmustu. Eğer üstünden gecmeseydi kurtulurdu. Hemen veterinere falan götürdüm ama çok geç dedi çok fazla kırığı var iç kanaması var kaldıramaz en fazla bir iki dakika yaşar dedi. Gözlerinin feri sonmeye başladı. Öptüm burnunun ucundan gözünden tek bir damla yaş geldi. Ve tek gözü açık kaldı. İçim yanıyor kızlar. Bebeğimle arkadaş olucaklardi. Kızımı daha karnimdayken sevmişti. Sadece elimde tasması ve çekilmiş fotoğraflarımiz kaldı.

image

image

VE BU DA KIZIM VE HERA'MIN SON FOTOĞRAFLARI 

image

30 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay ezilmiş fotosunu atcan diye korka korka baktım Allah sabır verisn 
(13,824 puan) tarafından
Bende:( Ne insanlar vr acimasiz Allah sabir versin
tarafından
Ay  bnde vala yıldızım:(
-Reklam-
0 oy
(119,112 puan) tarafından
basin sagolsun cok uzuldum yaa 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Ayyyy çok üzüldüm inanki :'(:'(

0 oy
(1,831 puan) tarafından
Çok çok üzüldüm başın sağolsun 
0 oy
tarafından
Basın sağolsun :( adam görmemiş mi kediyi.cokta tatlıymış ya kiyamam
0 oy
tarafından
Yaaa cok uzuldum gercekten gozunun onunde olmasida cok kotu sabir diliyorum sana
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ayy pek uzuldum yaa kedileri asiri seviyom
0 oy
(15,596 puan) tarafından
Of içim gitti ya çok üzüldüm 
0 oy
tarafından

Ahhh çok üzüldüm yaa içim gitti :'( 

0 oy
tarafından
Çok üzüldüm cnm cok kotu olmuş 
0 oy
tarafından
Burnunu öptüm gözünden yaş geldi dedin ya içim gitit benim eşim de veteriner birçok ****** gördüm ki insanlardan daha duygulular hissetmiştir o senin sevgini de öleceğini de bildiğinden o gözyaşına akıtmıştır canım benim ya
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm, ne kalpsiz insanlar var
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Yaa çok üzüldüm :(:( kizlar siz siz olun evde beslediginiz yavrularınizi yokda kucaginiza alın eve alisik oldugu icin disarida tepkileri farkli oluyor. Korkuyorlar

0 oy
(6,938 puan) tarafından
Yaaaaa çok üzüldüm :(
0 oy
(396 puan) tarafından
Yaaa çok üzüldüm canım. Allah sabır versin 
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Çok üzüldüm bunu yapan yaratık a içimden milyonlarca küfür geciyo ne diyeyim savunmasz hayvana bunu yapan insana neler yapmaz vicdansız kop.ekkkk ne vahşi yaratıklarla yaşıyoruz 

Çok etkilendjm
0 oy
(7,392 puan) tarafından
Cok uzuldum isde bu yizden dikkat edilmeai lazim arac kullananlar dikkatli olmasi sonsurat dikkatsizce arac kullaniyorlar yolun etrafinda goruyorum bazen o kadar kotuki:(((
0 oy
tarafından

Oyyy Allah'ım çok acı yaa kedileri çok severim heleki tekir' ler daha bı dost canlısı oluyorlar

Başın sağolsun :(

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Of içim yandı 
0 oy
(6,716 puan) tarafından

******** pislik hiç mi görmüyor:angry: allahı m sabır versin :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 334 göst.
0 oy
3 cevap 192 göst.