0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Evsizim o kadar üzgünüm ki köyde yaşıyorum ve elimizde hiç bişey yok yardım eden yok devlet hiç etmiyor belediyeye defalarca gittim Allah rızası için önerisi olan var mı 3 çocukla dışarda kaldık resmen çadırın altında yaşıyorum şuan devlete bağlı olmayan biyer biliyor musunuz acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(948 puan) tarafından
Kadın sığınma evine gitseniz neden dışarıda kaldınız Allâh yardım etsin
(4 puan) tarafından
Köyde yaşıyorum gidemem canım abimin evinde kalıyorduk 1 yıla yakındır artık çıkmanızı istedi kendi geçti çünkü ayrı eve geçtik kayannam hiç bişey vermedi elimizde hiç  bişey yok ev 2 oda yapmak için en az yüz bin lazım bizde bin TL bile yokken sadece Allah'a dua ediyorum bize bir kapı açsın diye
(948 puan) tarafından
Eşiniz nerede
(4 puan) tarafından
Eşim çalışıyor canım ama herşey çok pahalı 8 bin alıyor aylık  oda ancak erzak çocuk ihtiyacı ve okul ihtiyaçlarıni çıkarıyoruz
(948 puan) tarafından
Hangi şehirdesiniz
(4 puan) tarafından
Siirt
-Reklam-
0 oy
(404 puan) tarafından
Valiliğe müracaat edin. Eşiniz yok mu 
(4 puan) tarafından
Defalarca gittik bizim burda sadece hatri geçen ve para yiyenlere yardım ediliyor bin defa gittim yok takmadilar bile
(404 puan) tarafından
Eşiniz var mı ne işle meşgul
(4 puan) tarafından
Burda yol yapımında şantiyede çalışıyor araba falan yıkıyor yağını temizliyor
(404 puan) tarafından
E maaşı da iyi nasıl dışarda kalıyorsunuz. Şehire yerlesin kiralık ev tutun sende çalış eşine katki da bulun olmaz mı?
0 oy
(280 puan) tarafından
Neden dışarda kaldınız Allah yardımcınız olsun inşallah.
0 oy
(2,320 puan) tarafından
Konteyner kentler kuruldu nasıl çıkmadı toprak orneklwrı alındı evler yapılması ıcın yerı uygun degılse tokılerden çıkıyor 
(4 puan) tarafından
Canım bizim burda hiç öyle bişey yok eşim çalışıyor ancak erzak ve çocuklar okul masrafı çıkıyor
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Köyde çadırda kalıyorsunuz ve kimse el atmiyormu,muhtar falan gorusun o da gerekli yerlere muracatta bulunur.devlet sana ev mi verecek binlerce insan var aç.ayrica 8bin nedir ya eminmisin okadar olduğuna.biz 23 binle zor geçiniyoruz 
(4 puan) tarafından
23 bin rabbim daha çok versin inşallah canım bizim gibiler unutulmuş gibi gerçekten bir mont parası 100 bin ya biz o parayı ariyoruz 2 oda  yapmak için
(1,120 puan) tarafından
100 bine mont mu alınır zenginde olsam vermem

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 147 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 325 göst.
25 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde mrcn06 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
3 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Nnnnnn (225 puan) tarafından soruldu

379,178 soru

11,350,400 cevap

34,818 kullanıcı

...