+1 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (990 puan) tarafından
Kızlar oğlunuzun sizin huyunuza suyunuza benzeyen biriyle evlenmesini istermiydiniz yada kızınız, kocanızın huyuna suyuna benzeyen biriyle evlenmesini istermiydiniz 

Önce ben cevap verim hayır,çünkü benim eşim çok üşengeç biri en nefret ettiğim huyudur daha çok var ama saymıyorum bende sinirli bir insanım ve duygusal bir yapım var 

43 Cevaplar

+3 oy
(119,248 puan) tarafından
aay ben bana kurban olurum benim aynimi bulsun basimin taci yaparim gelinjmi

not: gastamonu nickli hatun kuzeyi kaybettin☺️☺️☺️
hacım benim baby boyum plakaki kapı gibi kimligi var tabi her kizi olana  bakcam
(1,387 puan) tarafından
Aaa emoş senden iyisini mi bulacaz bacım ☺❤

Hade lennn kapı gibi kimliği varmış bizimkiler kimliksiz sanki dermişim ☺ he bacım he senin baby boyun evde kalmasın da ☺☺❤
benim baby boyum evde kalmazda sizi bilemem hanfendiii☺️☺️☺️ biz elimizi sallasak ellisi gerisi haric ☺️☺️☺️
(7,232 puan) tarafından
☺️❤️☺️❤️☺️
(433 puan) tarafından
Ben kızımın eşim gibi biriyle evlenmesini istemem asla ama asla ama gelinim huyumdan olsun isterim
-Reklam-
+2 oy
(5,168 puan) tarafından

Bilemiyorum sonuçta kimse mukemmel değil hepimizin eskigi var ama bakan göz önemli.

Mesela ben alıngan bir insanim eksiktir bu benim için ama evlenmemek için bir sebep değil :) 

Eşimde sinirlidir ama bunu bastırabiliyor :)

Ama yine de kızımın sinirli bir adamla evlenmesini istemem sanırım ☺️

+2 oy
(1,376 puan) tarafından
İstemezdim çünkü bunaldığım zaman eşime çok sariyorum maalsf 
(990 puan) tarafından
Malesef bende
+2 oy
(1,990 puan) tarafından
Kalp güzelliği olarak evet ama ben mesela girişken değilimdir uyanık değilimdir isterim ki uyanık olsun cabbar olsun kendini ezdirmesin yani 
+1 oy
(233 puan) tarafından
Oğlumun benim gibi biriyle evlenmesini isterdim kızımın dayısı huyunda biri ile evlenmesini isterim
(990 puan) tarafından
O zaman eşinin huyunu beğenmiyorsun
(233 puan) tarafından
Bir kaç huyunu beğenmiyorum demeliyim
+1 oy
(359 puan) tarafından
oglum olsa benim gibi biriyle evlenmesini isterdim. kizimin babasi gibi biriyle evlenmesi konusunda kararsizim hicbir erkek guvenilir gelmiyor bana evlenmese daha iyi
+1 oy
(1,288 puan) tarafından
Ay ben isterdim keşke benim gibi olsa sifir zarar
+1 oy
(2,402 puan) tarafından
İsterim torun olursa iyi bakar:D
+1 oy
(2,073 puan) tarafından
Mümkünse kimse kimseye benzemesin 
+1 oy
(6,219 puan) tarafından
Olmasın Çünkü eşim kıskanç ve bende fazlasıyla sabır abidesiyim 

Aslında normalde baksan dersinki ya sen bunları nasıl sabrediyon benim kadar merhametli olmasın gelinim, bu kadar sabırlıda olmasın 

Oğlumda olsa benim kadar yüz vermesin gelinim 

Sonra tepene çıkıyorlar 
+1 oy
(70 puan) tarafından
Oğlumun benim huyumda biriyle evlensin istemem, fazla inatçı fazla sınırlı ve fazla küsen biriyim, ama kızımın babasına benzeyen biriyle evlenmesini isterim eşim çok iyi bir eş ve iyi bir baba ama bir huyunu değiştirirdim . Oda kız kardeşlerini her konuda evimizdeki konulara dahil etmesini o huyundan nefret ediyorum 
+1 oy
(2,274 puan) tarafından
Benim gibi olursa, birazcık liderlik huyum yüzünden sürtüşme olabilir ama benim saygımdan dolayı sıkıntı olmaz. Eşim iyi biridir, ama işte sadece onun gibi olursa aileside düzgün olursa isterim evlensin. 
+1 oy
(12,947 puan) tarafından

Oğlum babası gibi olsun ve benim gibi biri ile evlensin babasi çok iyi bir eş ve baba benimde çıkıntı taraflarım var ama eşimin dediğine göre iyi bir eşmişim :) Gelin olarak kaynanaların pek seveceği bir tip değilim ama benim gibi birini oğlum sever bence 

+1 oy
(145 puan) tarafından

Benım gibisini bulur da kaçırırsa elinden ilk sopasını yer anasından ben bana kurban olurum oyyyy maşallah bana:D

+1 oy
(8,084 puan) tarafından
Oğlum yok olsaydı da benim gibi biri ile evlenmesini istemem kendim gibi bir gelinle gecinemem.d.d. 

Kızlarım babaları gibi biri ile evlensinler isterim eşim evine eşine çocuklarına bağlı ve merhametli biri.
+1 oy
(3,375 puan) tarafından
Benim benim gibi gelinim olmasın yaaa ben aşırı mükemmeliyetciyim yok yok benimle geçim zor kızım da eşim gibi biriyle evlenmwsin herşeyi çok hoş çok güzel de dehşet kiskanc
+1 oy
(3,283 puan) tarafından
İnşallah kızım babası gibi biriyle evlenir çok çok isterim bunu 
+1 oy
(3,348 puan) tarafından
Vallah kızım eşim gibi bir aday  bulsun  direk evlenmesine izin verirdim 
+1 oy
(1,873 puan) tarafından
Maalesef çok çabuk sinirlenen biriyim bu benzemesin ama sahiplenme sevmesi benim gibi olsun isterim 
(1,873 puan) tarafından
Soruyu yarım okumuşum kızım eşim gibi bir insanla evlenmesini birkaç huyu dışında isterdim
0 oy
(1,607 puan) tarafından
Keşke bizim gibi karakterde insanlar bulsalar derim hep 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 796 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sena Ensar (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,130 göst.
0 oy
38 cevap 614 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu