0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (1,092 puan) tarafından
Kraft mıdır her ne haltsa işten geliyo hoop bi oturuyo dünyayı unutuyo çocuk baba baba yanına gidiyo işim var kızım ilgi zaten sıfır defaşarca büyük kavgalar ettik işgisizliğinden dolayı hatta kadınların neden aldattığını çok iyi anlıyorum bile dedim kendine gelsin diye ama yok anacım yemek masasına bile kuruyo pc yi daha önce su döktü bozuldu ertesi gün yeni pc aldı yardıımmmm

17 Cevaplar

0 oy
(199 puan) tarafından
Benim eşimde Survivor bağımlısı daha bugün kavga ettik ama suçlu benmişim gibi davrandı 
(1,092 puan) tarafından
Ayyy sorma o da kayınpederimde var
(150 puan) tarafından
Benim esim de izliyo ve o programın sesi aşırı sinir bozucu ya hep bi bagris gurultu
-Reklam-
0 oy
(7,720 puan) tarafından
O derece değil ama telefon bağımlısı 

Sen öyle deyince kızmadı mi benimki olsa çok kızardı 
(1,092 puan) tarafından
Seni aldatmayani bişey yapsınlar dedi doldur işte orayı  asabım çok bozuk
(7,720 puan) tarafından
Yazık çok yazık
(1,092 puan) tarafından
Ben bi de o kadar çok ağladım bu lafı ettim diye sanki ben onu aldatcakmışım gibi geldi ama benim amacım ilgisizliğini ön plana koymaktı yakıştıramadım kendime iki gün durdum durdum ağladım
(7,720 puan) tarafından
Allah huzur versin inşallah
0 oy
(8,200 puan) tarafından
Pubg oynuyor ama biz beraber oynuyoruz çocukları uyuttukmu oynarız.
(187 puan) tarafından
Aha da biz öyleydik şimdi gel oynayalım der hiç oynayasim yok yoksa hergun akşam eğer evdeyse o zamanda oynardık ama.artik sıkıcı geliyor bana
(8,200 puan) tarafından
He bende şimdi sıkıldım çıktım birazdan yine çağırır hadi gel diye yarın tatil ya gece 3 e 4 e kadar otururuz
0 oy
(1,458 puan) tarafından
Bir ara kafa topuna sarmıştı ama uyardım kızım uyanıkken oynamaz. Zaten eşim uzun vadede hiçbir oyuna bağlı kalmıyor. Birkaç haftada sıkılıyor
0 oy
(991 puan) tarafından

9 da işten geldi 

2 saat tuvalette oynadı şuan hâlâ elinde telefonu 5 dk ayrı kalamiyor 

0 oy
(3,672 puan) tarafından
Ben oyun bağımlısıyım 2 sene önce 10 bin tl oyuna para yatırdım. Sonra eşime söz verdim şimdi az para ile oynuyorum. Oyuna girince kendimi unutuyorum :)
(1,092 puan) tarafından
Ama neden neden yani artık ben kendimde bişeyler arar oldum
(3,672 puan) tarafından
Yok ya senlik bir şey değil ki. Bildiğim kadar kraft oyunu çoklu bir oyun değil. Ya o oyuna girince Ha denilince çıkılmıyor.  Oyun duygusu farklı bir duygu farklı bir heyecan. O dünya farklı bir dünya kendini iyi hissediyorsun senin kendi ellerinle kurduğun haz duygusunu en üst seviyede hissettiğin bir dünya.
(1,092 puan) tarafından
Sen de valla kocamı mı tutuyon beni mi :D
(3,672 puan) tarafından
Senin üzülmeni istemiyorum kendinde bir şey arama biraz üstüne düşme hatta hiç ilgilenme. Düzene girer. Tabii ki seni tutuyorum. :)
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Düzene soksun diyeceğim de yok bağımlılık zor abim okulu bıraktı onun için askere gitti maaş bağladılar biriktirdi geldi yeni oyun pc si aldı bende çok oynardım ama bağımlı değildim :D eğlenmek kafa dağıtmak dı amacım
0 oy
(667 puan) tarafından
PUBG bağımlısı bı eş de bende var malesef..Ramazan da sırf öğleden sonra fırına gidiyor diye sabahın 5ne kadr oyun oynuyordu o saatte gelip uyuyordu saat 2 de ise gidiyordu..Şuan da o kdr rahat değil ama boş iki dkksi olsun hemen oynar ....Malesef
(1,092 puan) tarafından
Yemek masasına koyuyo direk çok asabım bozuluyor bişey de denmiyor ki çocuğun yanında bi kaç defa kavga ettim bağıra çağıra istem dışı o sinirle tutamadım kendimi şimdi en ufak bişeyde başka odaya kaçıyor onun için de bi uzmanla konuşup randevu alıcam haftaya
(667 puan) tarafından
Kız vala üstüne düşme..daha çok inat edip oynuyorlar benmki de öyle kavga edince daha çok oynuyor...Bende takmamaya karar verdim ..Zaten oyun oynamayinca bana sarıyo :)
(1,092 puan) tarafından
Kızım hala ayakta uyumadı kalkmış bana diyo ki çocuğun bi düzeni olsun saat kaça geldi uyumamış dedim senin var mı onun olsun mal mal bi de bana ne yapcamı söylemesi yok mu sanki mükemmel bir baba gibi sabırrr
0 oy
(4 puan) tarafından

Benim kocam da oyun oynuyor. Knight online diye bir oyun. Bize de zaman ayırıyor oynuna da. Bebeğimiz uyuyana kadar bizimle sonra pc başına geçiyor. Bende yanında oluyorum. Sırf birlikte vakit geçirelim diye oyunu öğrendim 8-)

(1,092 puan) tarafından
Hah işte bu oyun ayyy bana diyo ki saati var saati var millet oyuna girmeyince bi de kızıyo mal mal hareketler bunlar kendi grubuna oyuncu alcaklar sanki işe alıyo gibi oyunda şunları yapıyoruz bunları yapıyoruz 7 de giriyoruz kasıyoruz anlatıyo bi de
0 oy
(150 puan) tarafından
Ben de simdi bu konuda post acicaktim. Haftasonuna giris yapiliyorr diye beyler oyuna gecti sanirim hepimizin.Bilgisayari kafasinda parcalamamak icin napiyosunuz kizlar :D onerii
(1,092 puan) tarafından
İşte ancak böyle post açıp arkalarından söyleniyoruz :D
(150 puan) tarafından
Hahahh :D ya birlikte oynayalim diyo bi tane daha bilgisayar aldi sirf bunun için ama ruhum daraldi aşırı sıkıcı ve sacma bi oyun
(150 puan) tarafından
Bide komigime gidiyo bi gruplari var. koca koca adamlar savas yapiyo gerçekten savasa gidiyolar sanki bi heyecan bi panik bi konusmalar. Yaptiklari gene ayni tusa basarak ejderha kesmek pfff
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Kraft oyunlarıdır o :D yani bi kategori :)) bizde oyun bağımlısı olan benim. Ama çocuk uyuyunca geçerim bilgisayara :)) 
0 oy
(515 puan) tarafından
Biz akşamları eşimle beraber pubg oynarız. Onun dışında öyle kavga edecek kadar bir bağımlılığı yok çok şükür 
0 oy
(823 puan) tarafından
Onu bıraksında seninde oynayacağın birşey oynasın bari. Ama bunu çocuk ayaktayken yapmasın. Biz öyleyidir. Kızımız yatar 4-5 el mobile legends bang bang oynarız.
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Benim eşimde oynar okey oynuyor ama seslendiğimizde cevap verir oğluyla ilgilenir sürekli elinde değildir boş zamnda oynar zamanında bırakmıyordu teli aldım elinden bir kaç defa kızdı ama sonra işe yaradı 
0 oy
(913 puan) tarafından
Bizim karşı komşu öyleydi, 4 cocuk var hiç biriyle ilgilenmez sadece odada kurduğu sistemle oyun oynar küçüklükten oyum bağımlısı ise bile gitmiyor girip çıkıyor oyuna dalmaktan
0 oy
(2,280 puan) tarafından

Birlikte pugb oynuyoruz biz, genelde kızım uyuduktan sonra oynar yada 1 saat oynar evde olunca bizde kızımla tatlı, yemek yaparız. Yemekten sonra o ilgilenir öyle yani. Bizde oyunda kavga ediyoruz, normalde etmeyiz :D:D

0 oy
(535 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim eşim öyleydi.Çok büyük kavgalar ettik 2 boşanmadan döndük öle vazgeçti.şimdi normal biz uyuyunca bir iki saat oynar.Ama online oyun saatlerce oynamaz.Son şansı olduğunu kafasına kazıdım ikinci boşanma aşamasında.Başlarsa da bizi bitirmiş olur bunu biliyor.Yorumlara baktım da benim eşimde sadece knigt online oynuyordu.Saatleri vardı hedefler filan.Takımında iyi oynayamayan olunca sinirlenip kendini kaybederdi.ilk başta bana zaman ver sıkılana kadar oynayım dedi ama aylarca oynadı hatta yıllarca sıkılmadı sonra kavgalar büyüdü tabi. Yemek yicez yarım saasonra olur mu canım dışarısı çıkıcaz oyunum bitsin canım filan.Oyuna göre hayatımızı düzenlemek isteyince geldiler tabi bana.Çok zor bacım bırakması ben kaç yıl uğraştım
(1,092 puan) tarafından
Haaahh valla tam böyle aynı aynı ne eksik ne fazla her şey oyun üzerine yarım saat sonra birazdan oyun bitsin o zaman hep öyle saatleri var görev var bi de biri takıödan çıkınca yerine başkasını buluyo sanki işe alıyo şu saatte giriyoruz şunu yapıyoruz mal mal işler bu gidişle ben de açcam dava
(535 puan) tarafından
Aynen öyle bacım benim ki de aynıydı gerçekten çok zor seni çok iyi anlıyorum.Malesef sıkılmıyorlar bunun sonu yk.Benim oyunumun sana ne zararı var derler birşey desen.Farkında değiller bağımlılık böyle birşey

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,041 göst.
+1 oy
13 cevap 317 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Laylaylom (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 273 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu