0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (169 puan) tarafından
Hanımlar bugün 30 haftalık olduk sabah biraz belim ağrıyordu annem öfeledi hafif geçti bebeğimin poposu ayaklari aşağıda bu yüzden tekmeleri hep aşağıda hissediyorum özel bölgem zaten hep terlemis gibi hafif ıslak olurdu sürekli tuvalete gidesim geliyor ve yine nemli gibi bende korktum acaba bebeğin suyu mu geliyor diye burada postlara baktım şu birden bosaliyormus ve çok geliyormuş suyumun geldiğini kendim anlayabilir miyim su gelmesi nasıl oluyor 

Gebelik haftası 30

6 Cevaplar

+1 oy
(38 puan) tarafından

Şu öyle nemli nemli gelmez canim. Böyle 3 çişini aynı anda yapıyomus gibi paaat diye gelir. Sadece sen değil gören herkes anlar suyun geldiğini :) bacakların ayaklarina kadar sarr diye islanir. Ama bu arada hamilelikte su sizmasi diye bir şey de var bunu anlamak için doktor şart. Onlar pet gibi değişik bir şey veriyor onu takıyorsun. Yarım saat sonra ger alıp bakıyorlar renk degismisse su sızıyor degismemisse sıkıntı yok demek oluyor 

-Reklam-
0 oy
(8,912 puan) tarafından
Herkeste aynı mı bilmiyorum ama aniden gelir su şırıl şırıl 10 dakika sonra tekrar gelir daha sonra yine gelir doğurana kadar 
(8,265 puan) tarafından
Şırıl şırıl gelmeyedebilir sızıntı şeklinde de geliyor .
(8,912 puan) tarafından
O yüzden herkesin ki ayni mi dedim :)))) mesela Bi arkadaşım var adı lazım değil 8.5 aylikken hafif cis yapmıştı ama suyu geldi zannetmişti :)))))
(8,265 puan) tarafından
Aaaa bak sen şu işe .d..d altına isedi yani...
0 oy
(114 puan) tarafından
Geldiğin de acaba mı demezsin su geldi dersin :) öyle gelir şar diye gelir sonra sızıntı şeklinde gelir benim ki öyle oldu ama sızıntı şeklinde gelen de oluyo olabilir yanlış yönlendirmek istemem 
0 oy
tarafından
Yorumlara baktım da şaşırdım. İlk gebeliğimde sızıntı şeklinde geldi. Bir anda patlamadı. Ama akıntıdır muhtemelen seninki. İç çamaşırına beyaz bez koy, akıntı rengi sarı ve pis kokulu ise akıntıdır. Su kokusu farklı oluyor ve su renksiz oluyor  
0 oy
(4,967 puan) tarafından
Bnm kızımda süyumngekdi 37+4te  ben böyle hayal etmedim ;) bı anda terledim kaynanamdaydim o gün şansıma.   Üstümü çıkardım iç camsrla kaldım odada sonra tekrar giyindim ay bı sıcak oldu sonra gidip odaya klima açıp uzanayim neyse tam açtım uzancam bişey alttan tık der gibi ;)))) ay ne günlerdi özlenen günler;))) 

Sonra afedersin cisim geldi sandım koşa koşa gttim klozete baktım bu durmuyor git gel yaptım  kaynanam uyuyordu evde kimse yoktu baktım olacak gibi deil bildiğin sanki  bardaktan boşalıyor  o halimle kaynanai cagrdim acile gttik zaten . Bnm boyleydi biraz tecrubeszdim ama geçti elhamdülillah 
0 oy
(8,265 puan) tarafından
Sıkıntı şeklinde gelmişse kendinin anlaman çok zor. Eczaneden turnusol kağıdı alıp bakabilirsin su mu enfeksiyon mu başka bir şey mi diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 115 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 2,082 göst.
0 oy
8 cevap 91 göst.
0 oy
6 cevap 416 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,516 cevap

34,846 kullanıcı

...