+1 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
Sabah eşimle tartıştık öğlene kadar da devam etti neyse bayramdan beri aramayan kaynanam nedense bugun arayasi tuttu her zaman boyle kavga ederiz ya kaynanam arar yada cikar gelirler esime diyorum söyleme annenlere yok tutarmi bide soruyorum anlatiyomusun diye yok diyor bana gelince evimizdekileri herkes biliyor ee seninkiler bilmiyor sanki bide kadin kapatirken demez mi çocukların sesinden bisey anlamiyorum sonra ararim sinir hastasi oldum iyice 

4 Cevaplar

+1 oy
(99 puan) tarafından
Aile içinde ki sorunu gidip neden ailesine söyler ki bir insan çok çok ciddi bişey olur söylenir amenna ama her eşinle tartıştığın da gidip neden söylüyor yani 
(30 puan) tarafından
Söylemiyor tesadüfmüş
-Reklam-
+1 oy
(2,761 puan) tarafından
Kadının ağzı gevşek oldu mu iyi olmuyor da adamın ağzı gevşek olunca hiç çekilmiyor. 
(30 puan) tarafından
Sorma bıktım iyice ağzında laf tutumaz mi bu tek ailesine ve arkadaşlarına karşı oyle bana kilit resmen
(2,761 puan) tarafından
Sen onu yargılıyorsun onaylamıyorsun anlatmaz sana tabi. Ötekiler pohpohlayıp duruyor. Sende anlayışlı davranıver yoksa bu her şeyinizi döker ortaya
(193 puan) tarafından
Benim kocamda aynı ben soğudum artık  bıktırdi
+1 oy
(8,908 puan) tarafından
Esin beceremiyorsa sen kaynanana söyleyeceksin o zaman bizim meselemiz kimseyi ilgilendirmez diye anlamayacaksın noldugunu Haa esin anlatıyorsa kaynanan meraklı olarak arıyorsa acmayip konusmayacaksin
(30 puan) tarafından
Kırk kere dedim boşanmaya kadar gittik bu konu yüzünden çünkü ben hamileydim düşük yapmıştım geçmiş olsuna değilde biz istemiyoduk zaten iyi olmuş demeye geldiler orda tartıştık bidaha olursa oğullarını bosuyacagima kadar soyledim ama yuz veren olunca ben esek basi oluyorum
(8,908 puan) tarafından
O zaman eşini kapının önüne koyacaksin anasından kalacak aklı başına gelene kadar
+1 oy
(950 puan) tarafından

En nefret ettiğim hareketlerden biri...

Hiç hoş bir hareket değil..

Kocan ailesi Pohpohluyor onu destekliyor diye mi acaba söylüyor;)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 244 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (682 puan) tarafından soruldu