0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde (149 puan) tarafından
Benim kova yukseleni aslan :D raaahat relax uyumluuu ama ilgi delisiğğ

21 Cevaplar

0 oy
(1,275 puan) tarafından
Kova kötü bir burç ya. Eşim kova ogk. 22 Kasım doğumlu oğlum yay ve akrep diyor kaynaklarda hangisi emin değilim. Sakın bir bebem var uykucu. 
(149 puan) tarafından
Niye kotu kizzz ben de kovayim :Dd
(1,275 puan) tarafından
Çok umursamaz oluyorlar ya.
(149 puan) tarafından
Öyle maalesef bizim icin iyi ama karsi tarafa kotuu
(869 puan) tarafından
Eşim kova cok seviyorum ya cok iyi anlaşıyoruz ben teraziyim galiba burç uyumu var aramızda sen ne Burcusunki memnun değilsin acaba bebeğimde kova cok uysal bir bebek
(1,275 puan) tarafından
Aslan burcuyum. Biz zaten kovayla anlaşamayan iki burcuz
-Reklam-
0 oy
(3,232 puan) tarafından
Yükseleni de kendisi de ikizler burcu varın benim halimi siz düşünün ☺
(149 puan) tarafından
Hahah(((:
(12,966 puan) tarafından
Oyyy :)) vay haline :))
(3,232 puan) tarafından
Hem de ne hali dakika dakika gel gitler dakika dakika duygu değişimleri huni eksik bi tek ☺☺☺
(12,966 puan) tarafından
Kız kardeşim öyle çok iyi anlıyorum seni :))
(3,232 puan) tarafından
Uyku sevmez hep bi inat hep bi mutsuzluk hali
0 oy
(97 puan) tarafından

Ben KOÇ eşim Akrep Kızım Yay 2. Bebişim de muhtemelen AKREP burcu olacak :)))) eşimle anlaşamıyoruz ortak noktamız hiç yok :)

(149 puan) tarafından
Benim de yukselenim koc. Kavgaciyiz biz biraz ama icimiz disimiz bir. Akrepler biraz daha alttan alttan tahrik eder :D ondan
0 oy
(12,945 puan) tarafından
Yay özelliklerini bilmiyorum ama oğlum çok derli toplu bir çocuk daha 2.5 yaşında 
(792 puan) tarafından
Parkta yürüyoruz kamelya kamelya insanları gezip yanlarına oturuyor çocuk sevmez benimki büyük olacak özellikle kız ayyy aşırı çapkın olacak bu ya
(12,945 puan) tarafından
Eşimin kuzeni geldi bize misafir yetişkin adam anında sattı bizi her şeyi abi yapsın diyerek bende bizden sıkıldı diye herhalde öyle diyorum ama herkese aynı
(792 puan) tarafından
Aynısı aynısıııııııı
(122 puan) tarafından
Ay benim minnak kızım da yay burcu. Henüz 5 aylık çok şükür kolik durumu azaldı biraz. Şimdi herkese gülücükler saçıyor çok şükür. Bide gerçekten küçük ama dışarıyı çok seviyor. Evde huzursuzsa dışarı çıkardığım an sakinleşiyo ☺️
(12,945 puan) tarafından
Gezmeyi sevmeleri ortak burç özellikleri o zaman benim eşim sürekli parka götürür markete bile gitse oğlum peşine takılır
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Biri balık yükselen de ikizler 

Diğeri kova yükselen başak  
(767 puan) tarafından
Balık olan en küçük kardeşimle, kova olan ablamla birebir aynı :)
Kova olan masa başı adamı, balık olan saha ajanı olacak
(1,873 puan) tarafından
Ayy zaten zıt kutuplar ikiside hareketli ama oğlum kova olan dediğim dedik o olacak yoksa kıyamet kopar
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Oğlum yay burcu yükselen Yengeç ay burcu boğa
0 oy
(6,948 puan) tarafından
Benimki koç ama özellikleri ne bilmiyorum 
(149 puan) tarafından
Kavgacii inatci ama iyi niyetli(:
(6,948 puan) tarafından
Yani bişey isterse inatlasir ama hayır dediğin zaman gider küser ama kıyameti koparmaz
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Balık mızmız aglak alıngan ince düşünen takıntılı bir kız

Oğlan terazi oda dengesiz bir sevinçli bir sinirli genel olarak güler yüzlü girişken bir oglan
0 oy
(125 puan) tarafından
Kızım asla tam sağlam bir sekılde tasıyor tüm özelliklerini evde kan kusturuyor resmen
0 oy
(156 puan) tarafından
Kızım basak burcu. İşine gelince çok titiz ama işine gelmeyince hiç değil.
0 oy
(950 puan) tarafından
İlk oğlum Terazi 

Kızım Başak 

2.oglum boğa daha 15 günlük ama
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Korkunç bir ikizler burcuuuu 

Aşırı değişken ruh hali var her şeyden çabuk sıkılıyor bir anda sevilmek isterken sonra aşırı kaçıyor falan cidden ruh hali beni yoruyor baxen asla mutlu olmuyor benimle oynarken bir anda tek başına oynuyor 
0 oy
(4,135 puan) tarafından
1. Terazi

2. Oğlak 

3. Başak 

4. İkizler :)))
0 oy
(532 puan) tarafından
Kızımın burcu kova yükseleni başak 
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Terazi burcu benim gibi hatta 16 sı ben 17 si kızım arka arkaya ☺️ şimdilik küçük göreceğiz ama benim gibi ilgi çok seviyo öpüyom seviyom hiç sıkılmıyo uysal ama istemediği şeyde kıyamet kopuyor şimdilik bu kadar bakalım ne gibi güncelleme gelecek ☺️
0 oy
(390 puan) tarafından
İki çocuğumun da burcu koç kızım 2 yaşında ama çok inatçı ve sinirli oğlum henüz 20 günlük onu bilmiyorum ama muhtemelen ablası gibi olur 

Ben ve eşimde boğa 

Evde 2 koça karşı 2 boğa savaşı yakındır:)
0 oy
(902 puan) tarafından
Benim koc yükselenim aslan:D eşim de yay ama o kesin değil tam doğum tarihi belli değil. Çocuğum da sanırım yengeç olacak :D
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Ay yengeç. Bir alingan bir alingan. Ama bi o kadar da evcimen. Erkek.
0 oy
(869 puan) tarafından

Büyük kızımın Koç inatçı keçi kavgacı resmen ve sinsi :D 

Küçük kızım kova ama bebekliğinden belli çok uysal bir bebek maşallah büyük kız ömrümü yedi doğduğundan beri ama bu iyi suan sonra bellide olmaz :) 

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Benim kızım akrep bende akrep burcuyum inadimiz inat o inat ben inat gidiyoruz kociste aslan ilgi dağı dediğin gibi aslanlar övülmeyi seviyorlar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 176 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Sewinnn (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 221 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Acemibiranne (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
71 cevap 677 göst.
0 oy
25 cevap 383 göst.

379,183 soru