+1 oy
2,191 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Esim surekli arkadan iliski istiyor bu aralar zorla yapiyor canim yandigini gunah oldugunu soylesemde tavır alsam umrinda degl artik bunaldim uzak durmaya calisiyorm cocuk emziriyorm onun hakkina giriyormuyum diye düşünüyorum ne yapmam lazm ozur bile dilemiyor zorla yapiyor bunu bana nekdar esi olsam yapmasini dogru bulmuyorum okdar kotu hissediyorum oturup aglicam oderece gulmesi sinirlerimi bozuyor

45 Cevaplar

0 oy
(1,122 puan) tarafından
Valla midem bulandı ne biçim adam kusura bakma adam diyorum bu bildiğin pislik 
-Reklam-
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Seni zorlayamaz gerekirse baba evine git çok üstüne gelir iseler pisliğini anlat az utanır belki bunkadar da iğrenç olmaz eşin diye sana her istediğini yapmaya halkı yok 
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ne kadar vicdansız biri eşin:( ailene söylesen 
0 oy
(256 puan) tarafından
boşansan  mahkemeede hakimin önünde ayakkabını çıkar ters çevir tek celsede boşar rahat ol 
(1,780 puan) tarafından
Bir kişi daha yazmış ayakkabı ters çevir derken ne oluyor o
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Direkt boşanma sebebi. 
0 oy
(7,759 puan) tarafından
Allah bunu çok net bir şekilde yasaklıyor 

İğrenç bir durum
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Bu mahkemede bile en geçerli boşanma sebebi kadının biri bu konuda boşanmak istemiş mahkemede ayakkabısını ters çevirmiş direk boşamışlar hem günah hemde sağlık açısından hiç iyi değil hak yeri varken b.. Yerine mi düşmüş sinir oldum ya
0 oy
(2,149 puan) tarafından
Kızma ama arkadan köpekler yapar eşin resmen sana köpek muamelesi yapıyor sakın arkadan izin verme 
0 oy
(264 puan) tarafından
Böyle insanlar var mı diyorum bazen kendi kendime.okudukca şok oluyorum.ak yolu varken *** yolunu ne yapacak senin kocam dedigin o öküz.ilerde altına kacirdiginda altından alabilecekmiymis ?yada ilerde bağırsak problemleri olduğunda bakabilecek mi?sadece kendi zevki icjn sana tecavüz eder gibi yapması doğru değil.seni şikayet ederim de.ters ilişki boşanma sebebidir.yemeklerine şap at bari ***** tecavuzcunun
0 oy
(6,233 puan) tarafından
Bunları yapıp bide gülüyor mu 

Yaa gidecek yerin gücün varsa boşa gitsin sana saygısı olmayan günahı sevabı bilmeyenden sana fayda gelmez 
0 oy
(974 puan) tarafından
Bu boşanma sebebidir. O sana acımıyorsa sende acıma tehdit et, büyüt işi. Olay çıkar. Allah tan korkmuyor, seni umursamıyor, ailesine söylemekle tehdit ederdim en sonunda. Bu hafife alınacak birsey değil 
0 oy
(106 puan) tarafından
Benimkide istiyordu kaynanama söyledim bir daha da asla istemedi bence arkadan isteyenler sapıklar 
0 oy
(325 puan) tarafından
Bu post şaka mi
0 oy
(2,013 puan) tarafından
ya ne demek zorla zorla yapmak baska seye giriyor diyim bide haram harami bırak senin sagligina zarar bollasir kaçırmalarin olabilir Allah in izin vermediği haram kildigi herseyde sagliksal sebeblerde bulunur anlayamiyorm yaa helal yolu varken neden illa haram
0 oy
tarafından
Allah belasını versin ya hak yolu varken b*k yoluna ne diye ya! Allah ıslah etsin sende buna katlanma bugün bunu yapan susuyorsun diye yarın çok farklı şeyler yapar bu sapıklığın sonu yok. Kimseye boşan demem burda ama bu tamamen boşanma sebebi
0 oy
(1,569 puan) tarafından

Kesinlikle izin verme cnm 

image

0 oy
(1,886 puan) tarafından
Seni taciz ediyor hatta sana tecavüz ediyor lütfen ama lütfen izin verme hayat koşullarını bilmiyorum uzaklaşabildiğin kadar uzaklaş bu adamdan. Karşıdaki kişinin acısından, istemediği bir şeyi ona yapmaktan keyif alan bir adamın kalbi her şeyi yapabilir.
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Bu sebeple kanser olduğunda yada tuvaletini tutamadiginda hiç mi vicdani sizlamayacak acaba 
0 oy
(4,353 puan) tarafından
Eşinin İslam'dan haberi olmadığı net.Onuda geçtim sağlık açısından büyük sıkıntı ilerde abdest tutamazsın sen sağlığından olursun eşine bunları söyle anlarsa tabi Allah ıslah etsin.
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Hakk yolu dururken b.k yoluna meyil etmek nedir yahu?  Erkek milleti değil mi illa bi b.k yiyecek. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Citipiti (2,571 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 898 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 802 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 217 göst.