+1 oy
2,186 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Esim surekli arkadan iliski istiyor bu aralar zorla yapiyor canim yandigini gunah oldugunu soylesemde tavır alsam umrinda degl artik bunaldim uzak durmaya calisiyorm cocuk emziriyorm onun hakkina giriyormuyum diye düşünüyorum ne yapmam lazm ozur bile dilemiyor zorla yapiyor bunu bana nekdar esi olsam yapmasini dogru bulmuyorum okdar kotu hissediyorum oturup aglicam oderece gulmesi sinirlerimi bozuyor

45 Cevaplar

+3 oy
(3,675 puan) tarafından

Ya hu bu boşanma sebebi ve hakim tek celsede boşar. 

Tecavüz bu tecavüz.
Adamın şeyini keser g.tüne sokarım...
(346 puan) tarafından
dinimizde bu çok büyük bir günah bu yüzden adam öldürsen günahı yokmuş biliyor musun kardeşim hemde tecavüz var burda kocana bu konuda rest çekmek boşanmak bile dinimizde günah degil bunu unutma rest çek bidaha yaprsan boşanma davası açacağım de evden gidicem de diyebildigini de yani korkma
(3,675 puan) tarafından
Hem tecavüz hem de anal tecavüz. Ya yapmayın kendinize bunu. Bu evlilik değil seks  köleliliği ya
-Reklam-
+1 oy
(2,137 puan) tarafından
Ayyy kanı bozuk pislik direk boşanma sebebi tek celsede boşan bide emziklisin sakın sakın sakınnnnn buna katlanma 1 kere kabul etmişsin devamı hep gelir elim ayağım titredi inanki çok sinirim bozuldu 
(4,939 puan) tarafından
Aynen benimde midem bulandı ya çok zor
(2,137 puan) tarafından
Ay bayılcak gibi oldum o kadar kötü oldum ki yani bide zorla yapıyo gülüyo falan bötle tansiyonum düştü resmen ben bu haldeyken o kadın ne halde allah belasını versin insan müsfettesi adamım diye gezer bide gavat
(4,939 puan) tarafından
Kadına tecavüz ediyor bide gülüyor valla katil olurdum ben kesin, Allah yardımcısı olsun arkadaşın gerçekten çok üzüldüm,içim tuhaf oldu,bide bu kadın bunu yaşıyor
+1 oy
(868 puan) tarafından
Günah olayını da geçtim mide bulandırıcı. Sapık bu adam kesin erkeklerle de birlikte oluyodur bunu isteyen erkek her pisliği yapar. Kopar kıyameti istemiyorum de 
(4,939 puan) tarafından
Zaten bu arkadan ilişki isteyen kişiler genelde ya sapkın yada gay oluyorlarmis,bir doktor anlatıyordu dinledim
(868 puan) tarafından
Evet canım maalesef öyle normal bi insan zaten bunu istemez bu yola düşen de erkek erkeğe olan o sapkınlığa girmiştir zaten.
+1 oy
(2,047 puan) tarafından
Dini olarak da boşanma sebebi :(
+1 oy
(12,995 puan) tarafından
Bunun tek çözümü boşanmaktır dinin de kanunun da kadının arkasında durduğu bir konu kimsenin zorla sahip olmasına izin vermeyin aranızda nikah olması hiç bir şey değiştirmez rızanız olmadan yaşanan ilişki tecavüzdür 
+1 oy
(485 puan) tarafından
Sen ne yapmayı düşünüyorsun peki buradaki kişiler ne dese bile nasıl fikir verse bile senin ne düşündüğün ve ne yapacagin önemli.
+1 oy
(1,143 puan) tarafından
Neden çekip gitmiyorsun tecavüz bu 
+1 oy
(907 puan) tarafından
İğrenç.... Evlenmek haksa boşanma da hak
+1 oy
(911 puan) tarafından
Arkadan zorla yapılır mı h.van herif. Senin rızan olsa bile orayı hazırlamak uzun sürer.Senin rızan olmadan asla yapamaz.Tertemiz yol varken ordan istemek de ne bileyim bu erkeklerin bazı şeylere kafası basmıyor.Tavrını koy reddetmek günah falan değil ona günah da sana günah değil mi?Gitsin kendine salatalık soksun bakalım acıyor mu acımıyor mu?? Orası s*ks için değil bir kere
(911 puan) tarafından
Yarın öbür gün tuvaletini tutamazsan gazını tutamazsan da beğenmez bu seni.Tavrın net olsun izin verme
+1 oy
(584 puan) tarafından
Bu sapıklık yarın çocuğuna da yapar emin ol çünkü onu yapan kisiler sapik oluyor yüzde yüz boşan hemen gerekçe olarak da ben senin yerinde olsam o işi yapınca gidip hastaneye rapor alırdım belli olur doktor rappor verir bosanirsin kanıtlamış olursun
0 oy
(884 puan) tarafından

Malesef cok büyük günah :( ah şu erkekler 

0 oy
(2,006 puan) tarafından
Çok kötü ve iğrenç bir şey üstelik haram. Eşinizin zorla yapması resmen tecavüze girer. 
(48 puan) tarafından
Soyluyorm ama anlamiyor esimsin diyor moralm cok bozuk
(2,006 puan) tarafından
Eş olmak da bir yere kadar. Bu kadar iğrenç bir durumu yaşıyor olsam ciddiyim onu boşarım. Ne demek bu yani
0 oy
(5,295 puan) tarafından
Hem günaha giriyor hemde sağlığınla oynuyor. Buna asla izin verme
(48 puan) tarafından
Ben izin vermiyorm zaten zorluyor gucum yetmiyor
0 oy
(593 puan) tarafından
Onda Sıkıntı var zorla yapmasına musade etmeyin 
(48 puan) tarafından
Bi kadinin erkege nasil gucu yetebilir ben gucum hic yok karsi koysamda bi yere kdar koyuyorm
(593 puan) tarafından
Haklisiniz da bu tecavüz oluyor rızanız yok ve haram ve aşırı sağlık problemi doğurur valla ben 45 kiloyum eşim 85 istemedigim bi şaka bile yapsa fırlatiyorum gücüm yetmiyosa elektrikli süpürgenin borusunu vuruyorum bacağına ama yani bu tarz bi durum çok zor çok kötü yanı normal bisey değil normallestirmeyin
0 oy
(594 puan) tarafından
Günah olduğunu bile bile zorla yapıyor eşimde bir ara istedi ama günah olduğunu duyunca asla yapmak istemedi vede snein ki biliyor yapıyor ne diyim Allah affetsin
(1,032 puan) tarafından
Allah affetmesin Islah etsin valla süründürsün okurken içim tuhaf oldu garibim kocasından bunu yaşıyor o napsın
(594 puan) tarafından
Zatn ona birşey demiyorum kocası için diyorum inşallah günah olduğunu anlarda düzelir
(1,032 puan) tarafından
Amin kız anlamazsa uçkuru düşsün anlamak zorunda kalsın
0 oy
(4,232 puan) tarafından
Canım benim bu bildiğin tecavüz. Eşin olması gerçeği değiştirmiyor. Sana istemediğin herhangi birşey yapamaz. :(
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Kesinlikle izin verme gerekirse kocandan uzak dur,bu yaptığına tecavüz denir,hem günah hemde çok iğrenç bir şey,sen iyi dayanıyorsun kim olsa o kocayı gırtlaklar
0 oy
(964 puan) tarafından

Bizim bir akrabamız var boşanma davası açtı eşine o kadar sorduk neden boşanıyorsn diye hatta araya büyükler vs girdi hiçbişe söylemedi kimseye hakim sormuş kadına kadında ayakkabısını çıkarmış tersine çevirmiş direk boşamış hakim . Bu olay tabi 20 sene önce felan yaşanmış banada annem anlatmıştı :( çok üzücü bir olay allah yardımcın olsn canm 

0 oy
(8,908 puan) tarafından
Canım beni yanlış anlama ama arkadan ilişki istemesi onun geçmişte yada senle evliykende başka haltlar yediğini gosterir sağlık açısından çok tehlikeli Bi durum jinekologtan rapor alıp şikayetçi bile olabilirsin bu çok iğrenç ve ahlaksizca bisey boşanmaya kalksan hakim tek celsede rekor nafakayla bosar
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Dinen olduğu kadar sağlığına da çok zararlı sakat gitsin eskort meskorta günah ona koymaz ***** adam ben sinir oldum iğrenç insan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Citipiti (2,440 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 891 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 796 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 215 göst.