0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (1,228 puan) tarafından
Sizlere sorucam sorucam aklımdan çıkıyor. devamli değil ama ara ara geliyorlar makbuz falan veriyorlar .az çok demeden veriyorum .instgram hesabini falan soyluyir ama inşallah doğru yere gidiyordur .doğru olup olmadığını anlamam için makbuz veriyo olması yeterli mi.bdaha gelirse ne sormam gerekir gelene 

6 Cevaplar

0 oy
(396 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Instagram hesaplarında faaliyet numarası yazıyor ya o numarayla ismini girerek internette sorgulanabiliyor şüphen varsa faaliyet numarası iste sorgula
(1,228 puan) tarafından
Sık gelmeye başladılar .doğru yere ulaşsın isterim onun için sordum canim.malum dolandırıcı kaynıyor etraf .makbuz bastırmak artık zor değil çünkü.tesekkur ederim öyle yapım bidahakine
(396 puan) tarafından
Direk Instagramlarina bak canım çoğunun orda yazıyor zaten insan mecburen şüphe ediyor çünkü artık herşeyi fırsata çevirmeye çalışanlarla dolu etrafımız
(1,228 puan) tarafından
Altta bı yorumda Instagram hesabı verdiler baktım yok diyor dolandırıcıymis diyor anlamadım artık versem bı turlu vermesem iki türlü .can alıcı noktamız bebekler işte kıyamıyorum günahları boynuna ama sal.ak yerine konulmakta istemem para kolay kazanilmiyor
(396 puan) tarafından
Direk ibanlarina gönder Instagram hesabından canım yardım yapmak istersen
Kapıya gelene de siz bana Instagram verin yanımda para yok ben sonra bulur atarım dersin
 en iyi yöntem bu elden istemeye güven olmuyor ben genelde öyle yaparım hem yardımın doğru yere ulaştığından emin olursun
(1,228 puan) tarafından
Himmm çok mantıklı öylesi daha iyi canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Bir kere geldiler ama dolandırıcılarmış. Bana instagram hesabı verdi güya ama baktım öyle bir hesap yoktu. Asla kapıya gelene açmıyorum artık çalıp gidiyor 
(1,228 puan) tarafından
Bende içimde şüpheyle veriyorum parayı.yerine gitmesini çok isterim ne kapıyı kapatmak istiyorum bu duruma ne de açmak istiyorum .insanlarn güveni kalmadı kimseye .vermessemde niye vermedim belki doğrudur diyorum veriyorum
(2,041 puan) tarafından
İnşallah doğru yere gidiyordur bacım Allah ihtiyaç sahibine ulaştırsın
(1,228 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ya evet geliyorlar sma ayri kanser ayri ama nedense inanmiyorm ben onlara ben insatgramdaki hesaplar oluyor onlara yapiyorm yardimimi
(1,228 puan) tarafından
Ben de öyle yapacağım kuşkuyla vermek içimi rahatlatmiyor canim
(2,011 puan) tarafından
bencede en azidan rahat olursn
0 oy
(3,862 puan) tarafından
yok kapiya gelen hic olmadi , o sekilde gelen olursa vermem, ibana atiyorum ben , kumbarayi bile guvenli bulmuyorum . iban en guvenlisi
(1,228 puan) tarafından
Kumbaraya bende güvenmiyorum .Instagram hesabı veriyolar ordan atarım bundan sonra.elden vermeyeceğim içim rahat etmiyor
0 oy
(88 puan) tarafından
Hiç kapıma gelmediler. Belki sitede oturuyorum diyedir ama tuhaf duymadım da.
(1,228 puan) tarafından
Bide ne Allah razı olsun diyorlar ne bişey .parayı veriyorsun makbuz vereyimmi diyor iyi günler deyip gidiyor bida vermeyeceğim instgramda valilik onaylı olduğuna bakip verecem
0 oy
(11,298 puan) tarafından
1 kere geldiler gazete video bi çok şey gösterip fiyat belirtmeden istediler bende verdim doğruluğunu bilmiyorum aslında gerçekten bilsem aralıklarla vermek isterim böyle yerlere
(11,298 puan) tarafından
Instegramdan guvenebilecek misin canım guvenilirse neden olmasin
(1,228 puan) tarafından
Valilik izinli oluyor ya canim ondan bilemiyorum artık ne yapım
(11,298 puan) tarafından
Allah gönlümüzü biliyor canım onlarda dolandiriciysa bir gün ayaklarına dolanır elbet
(1,228 puan) tarafından
Amin canım inşallah .bizim gönlümüzdeki Allah elbette veriyor ama işte keşke diyorum bı çocuğun elinden tuttuğumuzu bilmek iyilestigini görmek acı cekmedigini bilmek beni mutlu eder .hayırlısı kuzum
(11,298 puan) tarafından
Kesinlikle benim de öyle canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 439 göst.
29 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 209 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 209 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,234 soru

11,383,938 cevap

34,884 kullanıcı

...