0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (492 puan) tarafından

Günaydınlar hanımlaaaar.  Huu huuuu :D

Kalkın hadi sabah oldu.  Biz küçük sıpamla 6 da uyandık.  Çamaşırları katladık, makinaya çamaşır attık, bulaşık makinasını boşaltıp ortalığı topladık.  E beyefendi daha fazla ev işini kaldıramayacağını bildirip uyudu.  Tabi bana durmak yok.  Siz neler yapıyorsunuz?

image

4 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
ah bu cocuklar anneleri ayaklandirir uykusuz bırakır sonrada kendileri uyur :D 
-Reklam-
0 oy
(1,656 puan) tarafından

Günaydın cnm günün aydın olsun MAŞALLAH EVLADINA RABBİM BAHTINI AÇIK EYLESİN İNŞALLAH ♥️ 

Sabaha kadar oğluma nöbet tuttum diyebilirim az önce kalktım eşim kahvaltı hazırlamış masanın başında bekliyorum çocuğun üzerini değiştiriyor gelsinler başlayalım diye hem çok açım hem çok uykusuzum 

Üşenmezsem kalıp eksikleri tamamliycam masadaki 

image

0 oy
(15,992 puan) tarafından
Alel acele kahvaltı yapıyorum sonra mutfağı toplayıp içeriye biraz el atacam pikniğe gidecez..inşallah eşim geomeden bitiririm ortalık toplamayı 
0 oy
(7,034 puan) tarafından
Ha maşallah benimki 7 buçukta uyandı bi bardak ballı süt içirip çizgi film açtım yanına yattım uyudum tabi reklam girdikçe uyandırdı 5 dkda bi ne kadar uyumuş olabilirsem 9a kadarsonra kalkıp kahvaltısını yaptırdım bende kahve içiyorum daha bitmedi hiç ni iş de yapmadım :) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.

380,024 soru

11,375,828 cevap

34,862 kullanıcı

...