0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından
2 sene önce abiye aldım kendime düğünde giymek için. Neyse sıfırdı sadece bikerelik giydim arkadaşım gördü oda ödünç istedi benden bende verdim. Neyse geçen gün bende ondan abiye istedim. Düğünde giymk için, oda bana eğer satın almak istiyorsan veririm dedi, bende yok bigünlük giycem dedim oda sana verirsem 2ci el olur dolabımda sıfır diye satılığa koydum dedi, bende ona dedim benimkide sıfırdı ama sana verdim, oda sen yaptığın iyiliği yüzümemi vuruyorsun dedi, şimdi diceksiniz hayata kimsenin kıyafetini giymem dicksinz  ama elbiselerdr çok pahalı alınmıyor5binin altındada bulunmuyor. Neyse sizin tepkiniz ne olurdu arkadaşa

20 Cevaplar

+6 oy
(1,900 puan) tarafından
Alma verme işini sevmiyorum ama böyle bi durumda eski arkadaş olurdu.. 
-Reklam-
+2 oy
(584 puan) tarafından
Evet deseydin iyiligimi değil yaptığın nankörlugu yüzüne vuruyorum beni enayi yerine koymani yüzüne vuruyorum senin gibi arkadaş olmaz olsun der engellerdim
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Hiç minnet etmem 
(110 puan) tarafından
Minnet etmiyorum ben almicaktım zaten denedim aslında onu açıkçası tepkisini ölçmek istedim
0 oy
(88 puan) tarafından
Hiç münakaşa etmem. Bir daha asla konuşmam yüzüne bakmam
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Ilk sorup olmaz cevabi aldiysam ben sana vermiştim falan demem. Bir daha birsey vermemde istememde ondan. Herkesin kendi kararı der geçerim 
0 oy
(13,149 puan) tarafından
Bir daha asla görüşmem 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Senin gibi uyanık değilmişim ben, bi daha benden ödünç elbise istersen na.h veririm artık de:D
0 oy
(123 puan) tarafından
Yani yaptığı çok yanlış sen enayi miydin de verdin minnet edip vermesi gerekirdi bi daha konusmazdim elbise için değil samimiyetsiz oldgu icin
0 oy
(3,105 puan) tarafından
Ne ben den biri istesin ne de ben başkasının kıyafetini ister giyerim. Herkesin kıyafeti kendine özel 
0 oy
(6,377 puan) tarafından
Terbiyesiz yapmış 
0 oy
(528 puan) tarafından
Satın almak istiyorsan veririm " dediği anda hiç bir şey demeden ömür boyu gorusmezdim 
0 oy
tarafından
:D engel ve yüzüne  bakmamak ben iyiliği yüzüne vurmuyorum sonuçta sen benim elbisemi giymişsin neden cimrilik yapıp vermiyorsun 1 defa giyinince 200-300 düşüyor yani dostluğu bozmaya değiyorsa kalksın sg yani
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Yani bu davranış konuşulmaya değer biri olmadığını gösteriyor direk sil gitsin 
0 oy
(601 puan) tarafından
Arkadaşın daha önce hiç giymiş mi gerçekten sıfır mi onun abiyesi ?  Seninki sıfır değil bir kere bile giydiysen sifirliktan çıkar artık o yüzden o başka ama arkadaşının abiyesi gerçekten sıfır ise anlayosli olmak lazım ha eğer senin gibi sadece kendisi giydiyse ama o halde sıfır diyorsa ayıp etmiş sana karşı 
(110 puan) tarafından
Hayır kendisi kaç defa giymiş ve sıfır olarak satmaya çalışıyor kendini akıllı zanediyor
(601 puan) tarafından
O zaman hem size büyük ayıp etmiş hem de karakter olarak Cok vasat biri... Yerinizde olsam ilişkileri keserdim. sadece bu konu değil yani bu karakterli biri ile arkadaş olsanız ne olmasanız ne bosverin gitsin
(110 puan) tarafından
Fazla samimi olduğum biri değil işte görürsek birbirimizi konuşuruz okadar
0 oy
(558 puan) tarafından
Bir daha konuşmazdım
0 oy
(10,384 puan) tarafından
İkinizinki de sıfır değil ki birer kere kullanmışsınız :) 
(110 puan) tarafından
Hayır o kaç defa giymiş ve sıfır deyince bende bikere giydim benimde sıfırdı sana verdim dedim. Ben kendimkini satmicam. O kendinkini satcak. Kaç defa giymiş ama sıfır satcak akılıya bak
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Arkadaşın tam bir ergen muhabbeti direk keserdim ben 
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Ayıp etmiş ..

O saatten sonra tavrını net ortaya koyarım, mesafemide.
0 oy
(13,037 puan) tarafından
Ay birde üste çıkmış şaka gibi 

Arkadaşlıktan çıkmalı bence 
0 oy
(8,936 puan) tarafından
İlk söylediği an engeli nasip silerdim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 460 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 633 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yagmur1608 (712 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,134 cevap

34,884 kullanıcı

...