0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (354 puan) tarafından

Kızlar ikinci el beşik buldum fiyatı çok uygun yer olarak biraz uzak ama eşim bana sordun mu ben sana araştır dedim mi diye başladı gece gece sinir etti ben de iyi kendin bul al dedim  fiyatı 650 TL indirdim valla hiç dinlemeyip nasıl alaşım geliyor 

image

8 Cevaplar

0 oy
(8,331 puan) tarafından
Bence gayet temiz ve güzel duruyor ben olsam alırdım fiyatta gerçekten iyi.
(354 puan) tarafından
Benim de çok alasim geliyor zaten yatacağı ne kadar hemde gayet güzele benziyor
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından
Canım çok uygun kaçırma bence de  ama ilerisini düşünmek lazım 8 aydan sonra kullanamazsın gibi geliyor çocuk ayağa kalkmaya çalıştı mi sıkıntı 
(354 puan) tarafından
Park beşik mi bakim o zaman canım oğlum hep benle yattı hala yatiyor ayrı yatmıyor eşim uzakta ama şimdi hamileyim 31 haftalık oldum bu da benle yatamaz
(114 puan) tarafından
Park beşik daha mantıklı büyük ihtimalle satan da o niyetle satıyor daha 6 ay olmamış diyor tahta beşikten aldım maalesef süs olarak odada duruyor kızım 17 aylık toplasan 4 ay yatmadı ilk günler gaz sancısından ileriki zamanlar da büyüdüğü için çok tehlikeli şuan asla koyup öyle bırakamam onu yatak alırken uzunluğuna değil ilerde atlamak istediğinde döndüğünde sıkıntı yaşar mı başına bişey gelir mi diye düşünerek al derim
(354 puan) tarafından
Çok doğru canım ben Park beşik arastirim biraz
(114 puan) tarafından
İsabetli olur cnm
0 oy
(332 puan) tarafından
Ya bizde de böyle beşik var ama ayağa kalkınca alçak geliyor bariyeri. Düşer diye hiç yatiramiyorum 
(354 puan) tarafından
Ben birazda Park beşik bakım en iyisi canım korktum sen böyle diyince
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Yerin varsa asla kaçırma derim fiyat da bedava yani 
(354 puan) tarafından
Yer pek yok ama biseyler yapmam lazım canım
(1,484 puan) tarafından
Evet yer de lazım bu beşiğe.buyuk baya
0 oy
(795 puan) tarafından

Bende kızıma bundan aldım bu açılıyor yatakta oluyor 5 yaşında 6 ya kadar rahat kullanırım kaçırma valla 

image

(354 puan) tarafından
Aynısından heralde canım rengi farklı bu da yatak oluyormuş ilerisi için iyi olabilir
(795 puan) tarafından
Evet aynisi canım ben bile sigiyorim içine:)
0 oy
(678 puan) tarafından
Bu fiyatlarda ikinci el park besik bulabilirsen daha kullanışlı olur bebegin ayaklandigi zaman en alt kademeye geçirirsin düşme tehlikesi olmaz daha uzun vadede kullanırsın canım 
(354 puan) tarafından
Evet canım haklısın ben bunun biraz çekmecesi ile büyümesine kandım açıkçası beş altı yaşına kadar yatar diye düşündüm
0 oy
(581 puan) tarafından
Al bence çokta temiz duruyor 
(354 puan) tarafından
Valla eşimle kavga kavga ede ede almayı düşünüyordum ama arkadaslar Park beşik dahaa mantikli demiş ilerde düşer diye korktum şimdi de
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Çok kullanışlı gibi duruyor inşallah göründüğü gibidir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 196 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 414 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 235 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,175 soru

11,381,219 cevap

34,874 kullanıcı