0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar dün manava gittim erik gördü  canım o kadar çekti ki aldım. Eve geldim tuzlayıp yedim. Ama öküz gibi yiyorum. Gözümü açtım yine canım çekiyor kilosu 260 TL olucem şimdi öğlen olsun kızı okula bırakayım gidip yine alayım. Hurafe biliyorum ama ne olabilir cinsiyeti. Geçen k.valideme gittim turşu gördüm bir vidon. Kase kase yedim halen yine canım k.vakidemin tursununu çekiyor. Sonra canım karpuz üzüm nektar çekiyor anlamadım. Kızımda sadece tulum peyniri ve simit yerdim. Sizce cinsiyeti ne olabilir sizler ne yediniz ne dogurdunuz ☺️

44 Cevaplar

0 oy
(273 puan) tarafından
İlk oğlumda da bende boyleydm :-) Allah yardımcın olsun canım çok zor ya gözümün gördüğü herşey canım çekerdi 
(522 puan) tarafından
Kız birden bire erik çekmedi canım. Manava gittim birden tuzlayıp yemek istedi canım. Sonra eve geldim üzüm yaz meyveleri cekti canım. Sağolsun eşim akşam yaz meyvelerinden alıp getirmiş.
(273 puan) tarafından
Eşin iyiyms kuzum benmki de aynı bulur getirir sağolsun ama ben var ya hiç mevsimi olmayan şeyi as ermedim bu konuda eşim şükür çekiyor :-) yoksa imkanı yoktu yetistiremezdi isteklerimi
(522 puan) tarafından
Çok şükür Rabbim'e Allah razı olsun iyidir. Bende mevsimi olmayan hiç bir meyveyi asermedim çok şükür.
-Reklam-
0 oy
(2,836 puan) tarafından
Kızımda çoğu şeyi yedim. İlk 3 ay salça-soğan, salatalık turşusu, sade süt, kahve onlardan tiksindim. 

Oğlumda, yani şu an hamileyim, nelerden tiksinmedim onu yazsam daha kısa sürer:D Ekşi ler, salça-soğanlı yemekler, sucuk, balık, yeşillik, margarin, cips bisküvi paketli şeyler, zeytin. Bunlardan tiksindim. Daha vardır tabi:D
(522 puan) tarafından
İlk aylar bulantılarım istifra ederdim herşeyden midem bulandı. Bişey yemek istemiyordum hep açtım ağlıyordum açlıktan. İstifra etmekten gözlerim çıkıyordu dışarı. Yeni yeni yiyorum canım herşeyden çekiyor
0 oy
(4,656 puan) tarafından
Hiçbirşey çekmedi. Canımın birşey çekeceği vaktim yoktu. :D
(522 puan) tarafından
O kadar mi yoğun bir bir hayatın var:)
(4,656 puan) tarafından
Kliniği taşımıştık o dönem çok yoğun çalışıyorduk. :D
0 oy
(293 puan) tarafından
Hiçbir şey çekmedi bu şekilde canım 
(522 puan) tarafından
Yaaa eşiniz çok şanslı bu konuda o zaman