0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Burnumdan geldi artık halı TV duvar koltuk aklımıza ne gelirse çiziyor hayır sadece kitaplar diyorum yok o çiziyor ben siliyorum bildiğiniz varmı .sadece boyama kitaplarıni boyayan boya

5 Cevaplar

+1 oy
(1,567 puan) tarafından
Direk bir kalem var içine su dolduruyorsun o boyama kitabından başka hiç bir yeri ci,miyor boyama kitabı koruyunca aynı boyama kitabını tekrar boyayabiliyor boyalar siliniyor kuruyunca öyle bir şey alabilirsin 
(1,077 puan) tarafından
Bugün gördüm kuzum trendyolda mantıklı geldi banada
(1,567 puan) tarafından
Evet canım hem mantıklı hemde etraf temiz kalıyor
(1,077 puan) tarafından
Misafirim gelecek yemin ederim bin defa duvar sildim bugün TV sehpa koltuk halı ben pert yanj
(1,567 puan) tarafından
Bence sen onu al canım
(1,077 puan) tarafından
Alacam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bulursan bana da de makyaj kalemi bile bulup karalıyor
(1,077 puan) tarafından
:))ay inşallah vardır bulursam yazarm
tarafından
Görünmez kalemler var oda boyayı kaldırıyor hahah hepsini denedim ucuz pastel boyalar  var defteri zor çizen şuan onu düşünüyorum
(1,077 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
0 oy
(305 puan) tarafından
Bnce yok oyle bi kalem bnde muzdaribim 8 ay oldu yeni ev aldk badana ettk guzl guzl ev sanirsin 10 yillik duvarlar mafolms durummda.sihirli kalem ve kitap vr bi bildgm boyadkca rengi ckio kitapta baskada bisy blmiyorm
(1,077 puan) tarafından
Sihirli kaleme bakayım bı , inşallah vardır bı şekilde önüme çıkar yıkmış durumdaym
0 oy
(2,150 puan) tarafından

imageben bu markadan aldım canım duvarı bile boyasada ıslak mendille hemen çıkıyo .

(1,077 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(232 puan) tarafından
Carioca nin boyaları kolay çıkıyor halıdan duvardan en azından iz kalmıyor tavsiye ederim ama kesin bir dille sürekli soyke defter boyanır duvar değil diye bi daha yaparsan vermem de bı kere boyarsa al elinden 2 gün verme öyle öyle alışır 
(1,077 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 303 göst.
13 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Poncikella (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 190 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu