0 oy
302 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (899 puan) tarafından
Türkçe öğretmenliği mezunuyum ama kitaplarla aram hiçbir zaman iyi olmadı resim yeteneğim vardı ama maalesef ekmek neredeyse ona yonlendirildik şimdi de atanamiyorum zaten ama içimde hep bir ukte kaldı tabi şimdi çizebilir miyim bilmiyorum var mı aranızda çizim yapan  tavsiye istiyorum sanırım ben de hobi olarak yapmak istiyorum kimisi kitap sever ben de böyle meşgul olmak istiyorum..

15 Cevaplar

+1 oy
(351 puan) tarafından
Cin Ali çiziyorum. Hatta bacalı evler ve ağaçlar :D başka yok canım . 
(899 puan) tarafından
:) yetenek işi zaten sen de başka bir şeye yatkinsindir benim görsel zekam var
-Reklam-
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Karakalem kursları oluyor gidip yetenegini pekistirebilirsin 
(899 puan) tarafından
Evet ama 17 aylık oğlum ve karnimda bebiş varken kursa falan gidemem yoksa isterdim
(7,654 puan) tarafından
Youtube dan izle güzel videolar var
0 oy
tarafından

Ayyy hiö sevmem resim çizmeyi :) çöp adamı bile düzgün çizemem hahaha :)

(899 puan) tarafından
:)) yetenek işi zaten
0 oy
(118,484 puan) tarafından
çöp adam cizemem ☺ o derece
(899 puan) tarafından
Herkesin zeka alanı farklı:)
0 oy
tarafından
Ben ciziyirum ama mezuniyetim felan yok yetenek diyelm cok cok ustasi degilim egitim almadin bu konuda ben cocuk gelişimi okudum
(899 puan) tarafından
Aktif olarak çizim yapıyor musun peki takip ettiğin bir site sayfa vs var mı
tarafından
Yok kuzum ya mesela sana bi orgenigni ataym simdi oyle cok iyi degilim yani kendimce bseyler yapiyirum suret çözmedim dini biyutundan dolayi
(899 puan) tarafından
At bakalım merak ettim:)
tarafından
Attim xanm bi saat önce felan atrim cevap olarak yazdim yorumda atılmıyor
0 oy
(3,602 puan) tarafından
Sen de benim gibisin bende çizmeyi çok severim karşımda gördüğüm şeyi birebir aynısını çizerim herhangi bir eğitim almadım almak isterdim ama okulunu okumak istiyordum ama kısmet olmadı 
(899 puan) tarafından
Aktif olarak çizim yapıyor musun peki
(3,602 puan) tarafından
Hayır aktif olarak yapmıyorum ama şu sıralar kızıma çiziyorum ve boyuyoruz beraber hep resim gösterip şunu çiz anne diyor öyle suanlik ☺️
(899 puan) tarafından
Olsun o da güzel bir şey:)
0 oy
(2,605 puan) tarafından

Ben çiziyorum çok profesörce olmasada.  Fena değil çizimim herkes beğenir :) her türlü boyama çizme işlerini severim tablo vs yaparım. Evdemi yapmak istiyorsunuz

(899 puan) tarafından
Evet evde hobi olarak ne bileyim bı uğrasim olsun yeteneğimi aktifleştirmek istiyorum Instagramda görüyorum böyle sayfalar hoşuma gidiyor marjinal geliyor üniversite bitirdi evde duruyor denilmesini istemiyorum bı tavsiyeniz var mı
(2,605 puan) tarafından
Yani yeteneğiniz varsa görsel hafıza çok güzel çekiyor insanı cizmeye ama satış vs içinse onun için baya  ugrasman lazimm.  Hamileyken de o boya kokuları vs seni etkileyebilir yoksa boyalarla çok güzel seuler yaparsın tuvale. Karakalem ile de her ölçüde kalem al , birde kaligrafi defteri alabilirsin uçlu kalemler ile. Normal resim defteride kullanabilirsin izleyerek önce tekniklerini öğrenip ilerlersin. Ama ben çoğu zaman cizmiyorum aklıma.eserse bı ara çok satmıştım. Daha başka evde yapabileceğin işler olabilir. Millet ne derse desin istediğini yaparsın okuyanlar olarak hepimiz çalışmıyoruz :)
(899 puan) tarafından
Onerebileceginiz bir site sayfa vs var mı:) satmak niyetinde değilim uğraş hobi zevk alma durumu benimkisi:)
(2,605 puan) tarafından
YouTube den çok önceden izliyordum ama biraktik hatırlamıyorum bile kendim hep doğaçlama ilerliyorum artık o yüzden. İnstigram vs kullanmadığım için tavsiye veremicem ama araştırırsanız bulursunuz temel dersleri var heryerde YouTube de özellikle.
(899 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakicam mutlaka
0 oy
tarafından
Çöp adam anca çizebilirim 
(899 puan) tarafından
Çizen var mı diye sordum zaten :)))
0 oy
tarafından

image

Bekarken çiziyordum karakalem <3

(899 puan) tarafından
Güzelmiş bence geliştir kendini
tarafından
Uzun süre çizdim bi eğitim almadım. Gördüklerimi çizmeye çalıştım. Zaten resim çizen veya meyili olan biriysen en ince ayrıntıyı bile görürsün bir bakışta.mesela ortaokuldayken resim dersinde manzara resmi çizmiştik ortada nehir akan. Ve ben nehire yaprakların yansımasını çizmiştim. Gözümün önünde canlandırıp. Suya yansıma hep düşer çünkü. Sırf bu detayı yaptım diye hoca senin bakış açın farklı kimse bu şekilde çizmemis. Hoca ressamdi çok bilge biriydi. 2 hafta dersimize girmişti sonra tayini çıktı geçici gelmişti. Yeteneğin var ben sana ogreticem dedi heveslendirdi sonra gitti :D bendeki sansta anca bu kadar olur :))
(899 puan) tarafından
Benim resim hocası da beni zorla yarışmalara sokuyordu biktirmisti beni ondan boşluğa düşüp vazgeçmiştim ama pişmanım şuan hiç alakam olmayan bir bölüm okudum yazık oldu
tarafından
Kötü olmuş canım senin için. Ama hocalar etkiliyor kararlarımızı. Benide yarışmaya hoca koydu tabi alim 5 karış havada olduğu için o çağlarda. Yarışma gününü unutup resim çizmedigm için katılamadım yarışmaya. Bizim okuldan başka bir kız arkadaşım kazandı. Hocanın yanına özür dilemeye gittim tören anında. Bana guvendiginiz ama sorumlulugumu yerine getiremedim özür dilerim dedim. Sorun değil benim için okulun kazanması önemliydi ha sen ha başkası kazanmış benim için frk etmez. Okulumuz kazandı mı kazandı gerisi önemli değil dedi. Resmen trip attı adam bana :D sonradan yillarca resim cizmedim kendimi cezalandirdim. Sorumsuz olduğum için. Yıllar sonra kalemi elime aldığımda bu karakalemi çizmiştim. Hoca sürekli çiz yoksa yeteneğin kalmaz elini alıştır diyordu. Uzun bir ara çizim yapmamama rağmen bu çizim ortaya çıktı. O yüzden bende yeri ayrıdır bu cizimimin. ❤️❤️ İçinden geldiği gibi yap canım çiz , kötü sonuç olsa bile tekrardan çiz madem ilgin var. Resim çizmek okadar güzel bie terapi ki hiç değilse benim için özledim çizim yaptigim günleri ❤️❤️ çizdiğin resimleri burdan görmek isterim ❤️
(899 puan) tarafından
İnşallah canım bakalım bı cesarete ihtiyacım var
0 oy
tarafından

image

mesela şöyle seyler yapiyirum canm hic hir egitim gormedim yani
(899 puan) tarafından
Yetenek var canım
0 oy
tarafından
Pazartesi 1.sınıf kızım için bilsem başvurduk genel yetenekte geçemedi ama öğretmen resime yönlendirdi o alanda girecek..onun da görseli iyiymiş bakalım 
(899 puan) tarafından
İnşallah gönlünüzce olur
tarafından
Boyama ödevlerini zevkle yapıyor hikaye kitabı alıyorum ilk sorduğu şey boyaması var mı diyor
0 oy
(599 puan) tarafından
Ben çok severim kurslarına da gittim ama şimdi üç ccoukla zor bazen acar karalatim
0 oy
(649 puan) tarafından
Ben çocuktan sozra hiç çizim yapmadım çizim yeteneği kaybolmaz 
(899 puan) tarafından
Öyle mi dersiniz.. ne bileyim 10 sene olmuş en son lisede çiziyordum sanki yapamam gibi geliyor
(649 puan) tarafından
Potre bile çiziyorum eğitimsiz acemice ama yinede kaliteliydi
0 oy
(7,194 puan) tarafından
Abimler çok güzel resim çıkıyor amcam ablamin kızları çok güzel resim çizer hatta 5 yaşındaki kızım bile çok güzel resim çiziyor ama o yetenek bende hiç yok 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

...

Biraz bulanik çıkmış ama bu tarz ciziyodum ben de simdi hic yapamıyorum :) 

(899 puan) tarafından
Hepsi çok güzel görünüyor başlamalısın tekrar
(7,791 puan) tarafından
Ya iste o zmn gelistirmistim kendimi sinir strese cok iyi geliyodu ama artik vaktim de olmuyo ben reme oyturdum mu 1 saat basindan kalkmam bitirmem gerek :) simdi cocuk durmuyo vs basladiysam o gün bitecek yani huyum bu.
Kızım büyürse belki beraber baslarz :) teşekkür ederim bu arada

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 179 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
27 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde 341166 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 244 göst.
30 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde msor89 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 550 göst.
8 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu

374,642 soru

11,205,372 cevap

34,507 kullanıcı

...