0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar 2 gündür hastanede sabahliyoruz direncli yüksek ateş öksürük balgamda var ilac verdiler ama hastanede de veriyorlar gecmiyor zor guc dusuruyoruz eve yolladi doktor. Ama ates sürekli yukseliyor simdide çok yükseldi ilacini verdim ama dusmedi soguk kompres yaptım düşmedi napabilirim kizlar cocuk perişan oldu kuş gbi titriyor ısıt beni anne diyor ama ağlasa da kiyamasam da yapmiyorum ateşini nasil dusurecegim perisan olduk gercekten

4 Cevaplar

0 oy
(3,038 puan) tarafından
Ben leğene ılık su koyup oynatiyorum havuz yapiyorum yani , arada sicak su ekliyorum su fazla soğumasın diye inan çok etkili 2 saat oynattığimi bilirim. Ortam normal sıcaklıkta olacak sicak soğuk fark etmez hava akımı ruzgar ve ceryan olmayacak o kadar bir de bol su içecek acayip etkili

Geçmiş olsun.
(1,159 puan) tarafından
Bizde suda top felan yikadik oynadik baktim olmuyr topumuzu aldik sokaga indik  biraz oynadik düştü şükür dedim eve geldik 20 dk sonra ayni yani gerçekten şaşırdım artik 2 gundur doktorda sabahliyoruz nereye kadar boyle gidecek bilmiyorum gercekten
-Reklam-
0 oy
(11,337 puan) tarafından
Allah şifa versin canim bizim 2 kere boğaz enfeksiyonu oldu antibiyotiksiz geçmedi ne yazikki kuş gribi nasıldır fikrim yok maalesef
(1,159 puan) tarafından
2 ates düşürücü bir antibiyotik verdiler 3 gundur duzelemedi yani duzenli kullaniyorum uyumuyorum zaten valla gece boyu basindayim bilemedim artik napacagim teşekkür ederim bu arada
0 oy
(274 puan) tarafından
İki tane ateş düşürücü yazıyor doktor dönüşümlü ver diyor öyle geçiyor canım. 
(1,159 puan) tarafından
Evet pefiden ve parol verdi ama dusurmuyor ki antibiyotik de verdi kullaniyoruz
0 oy
(4,342 puan) tarafından
Valla acile götürüyorum serumunu yiyor geliyor. Dirençli ateşi evde bekletmiyorum. Yok duşuydu yok kompresti çocuk ağlamaktan helak oluyor. Onun yerine götürüyorum hastaneye. Takıyorlar bi serum biraz çizgi film izleyip dönüyoruz. Daha az travma
(1,159 puan) tarafından
Sanirim okumadiniz 2 gundur hastanede sabahliyoruz biz zaten doktor serum felan takmiyor olmaz diyor. Şimdi soguk kompres dus travma mi oluyor bunlari doktor söyledi zaten degisik yani
(4,342 puan) tarafından
İyi misiniz? Sanırım ALGILAYAMADINIZ? NE YAPIYORSUNUZ diye sormuşsunuz yaptığımı söyledim. Ne yapayım dememişsiniz. O yüzden kaç gece hastanede sabahladığınız yok yorumumun içinde. Ne yapıyorsunuz diye sorduğunuz için, her çocuk farklıdır. Benim kızım ateşliyken dokunulmaktan nefret ediyor. Kendini yerlerden yerlere atıyor. BENİM KIZIM için travma. Yaptığınız yanlış ya da neden doktora götürüyorsunuz demedim. İnsanlara değişik diye hakaret etmeden önce ya okuduğunuzu anlamayı ya da kendinizi daha iyi ifade etmeyi öğrenin. Keza ikisini de bilmeyince iletişmek imkansız bir hâl alıyor. Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. İyi günler
(1,159 puan) tarafından
Oncelikle bi belirteyim bence sizinde sorununuz okudugunuzu istediğiniz yöne cekmekte değişik demek hakaret demek değildir ben kimseye hakaret etmiyorum kaldiki degisik diye bunlar travma oluyorsa değişik anlaminda söyledim bir sakin olun lütfen. Ne yapiyorsunuz derken soruyu siz kendiniz çektiğiniz yere cekmissiniz saygi duyarim ama ne yapıyorsunuz derken ne yapayim anlaminda sordum ki digerleri de oyle anlayip cevap verdi teşekkür ederim yorumunuz için gecmis olsun dilekleriniz icin iyi günler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,105 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 107 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
28 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (241 puan) tarafından soruldu

380,563 soru

11,394,369 cevap

34,909 kullanıcı

...