0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar biliyorum belki baş ağrısı niye bukadar çok abartıyirsn diye bilirsiniz ama kızlar yemin ederim bildiğiniz başımda zonklama var. Ordan gözlerime giren bir ağrı sonra mideme.. iki tane küçük çocuğum var. Çok zorlanmaya başladım. Orucumu tutmaya çalışıyorum bu yaşa kadar hiçte yemedim ama 3gundur ağrıdan kıvranıyorm dün 3tane arveles içtim ona rağmen geçmedi kustuktan sonra rahatladım ve bugün yine ağrı var ve ağrının geliş şeklini biliyorum gözlerimden başlıyor çünkü.. su içmeye, uykuya yemeye dikkat ediyorum ama yineede neden ağrıyor bilmiyorum. Başı ağrıyanlar nasıl bir yol buldu Ne yapmam lazım 

11 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ayakları sıcak suya koymak iyi geliyor diye okumuştum 
-Reklam-
0 oy
(390 puan) tarafından
Limon sıkıp suyunu için birde kafanın üst kısmı olan yerde ki saçlarını çek bırak rahatlatıyor
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Migren o kadar zor ki seni çok iyi anlıyorum. Oruç tutarken hayatım kayıyor sanki . Susuz kalmak aç kalmak bunlar migreni çok tetikliyor . Ben normalde sahurda mutlaka ilaç içer yatarım yoksa tutamam . Bu sene bebekle o da fayda etmedi. Mecbur ara vericem bir iki gün . 
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Arvales o kadar çok içme aynı 24 saat içinde yada mide koruyucu kullan aç karnına lansor midene o da dokunmuş olabilir.Sabah sahurda basın agrimadan ilaç içebilirsin extra.Ama sağlığını bu kadar etkiliyorsa ara versen sanki daha iyi gibi. 
0 oy
(4,108 puan) tarafından
Migren o canım. Açlık tetikliyor. ben de o yüzden oruç tutamıyorum. Kusuyorum bozuluyor çünkü :( ayağını sıcak suya koy. Ense köküne buz torbası koy. Gözlerini siyah bir bantla bağla. Minimum ses ve koku olan bir yerde dur. 
(6,201 puan) tarafından
Kusmak orucu bozmuyor :)

Kasti kusmak bozar
(4,108 puan) tarafından
Malesef mide bulantısı o kadar kötü hal alıyor ki. Çoğunlukla kendim kusuyorum. Esma sana bi sohbet kulübü mü kursak burda?
(6,201 puan) tarafından
Ne grubu kizz
(4,108 puan) tarafından
Sohbet grubu işte ya. Ulviiii dini bilgilerini anlatırsın. Ama bebekleri hakkında da post açmışsın ya. Öyle post açmak zorunda kalmazsın
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Beslenme şekli bir ands değiştiği için vucüdun şok oldu zamanla geçer toksinleri bir anda attığın için oluyordur sahurda ve iftarda ilk önce tatlı bişey yiyip bol su iç 
0 oy
(7,439 puan) tarafından
Yatmadan once birkac dilim salatalik ye iyi gelirmis denemedim ama oyle deyolla
0 oy
(296 puan) tarafından
bende baya zorlaniyorum canim bu sene acayip artti baş agrilarim. sahurda 2 tane iftardaa 2 tane ilac iciyorum zonklama durumu gecmiyor bitürlü .hele birde sahura uyanamazda öyle oruca baslarsam basimi duvarlara vurasim geliyor. cekenlere Allah kolaylik versin migren cok zormus
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Migren mi var ne var bilmiyorum aynı şekilde bende anlattigin gibiyim kafamı duvarlara vurasim geliyor iki kasımın ortasındaki kemik kırılmış gibi elimi degemiyorum eğilip bişey alamıyorum gözlerim çıkacak gibi çok kötü bişey rabbim yardım etsin inşallah bende gideceğim bunun için ama randevu bulup gidemedim bı türlü 
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Valla bı yolu yok benim dün aşırı arısı akşama kadar iftarı dört gözle bekledim ezan okunuca bı lokma yedim ve ilaç içtim.migrem değil ama basım dün zonkluyordu midem  hamile gibiydim
0 oy
(17,661 puan) tarafından
Limonlu su ve bitter çikolata çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 111 göst.
18 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 455 göst.
19 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,152 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu

378,467 soru

11,328,476 cevap

34,784 kullanıcı

...