0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (567 puan) tarafından
Geçen aydi gardrops tan msj geldi ürünün satıldı diye 2 tane kupa resmi koyup 6 li satilik diye ilan acmistim bir kişi satın almış dedim Allah Allah jicbirsey sormadan direk almış şaşırdım sonra alan kişiye msj attım kupaların ikisinin içi karakış bilginiz olsun diye sorun değil dedi içime bı şüphe düştü alan kişi 1 saat önce üye olup hemen benim ürünümü satin almış göndermedim kargoyu satışı iptal ettim dün bu defa bayan ismi ile yine o kupa satışına msj gelmiş almak istiyorum diye baktım yine yeninuye 2 saat önce üye olup 1 saat sonra msj yazmış cvp vermedim bilemedim acaba böyle yapıp insanların numaralarından falan rahatsız mı ediyorlar ki kargo bilgilerinden isminde gardropsta aliilay yani kendi ismim bile değil gardrops sapigi falanmi var acaba hiç daha önce başıma gelmedi 9 yıldır kullanırım 

10 Cevaplar

0 oy
(739 puan) tarafından
E canım satmak için koydun aldıysa gönder kargo bilgilerini yazdirtma
(567 puan) tarafından
Aynı anda üye olup direk hiçbir bilgi sormadan alması suphelendirdi
(739 puan) tarafından
Olabilir belki normal geziniyor du begenince hesap acti
(567 puan) tarafından
Resimde 2 kupa var açıklamada 6 yazıyor insan bari onu sorar 6 li fiyatmi resmde 2 tane var 2 kimi gelecek 6 kimi falan ne bileyim :)
-Reklam-
0 oy
(1,678 puan) tarafından

Senin bilgilerin ona gitmiyor diye biliyorum ama bilen biri çıkar 

0 oy
(280 puan) tarafından
Telefon adres yıldızlı geliyor biliyorum ben açık adres telefon yazmaz diye hatırlıyorum. Aslında hiç gelen kargoalra da bakmadım nasıl yazıyormu diye. Ben dolaptan elbise satıyorum bu zamana kadar beni hiç kimse aramadi dolap uygulamasından iletişime geçti. 
(567 puan) tarafından
Ne bileyim belki müşteri hizmetlerine falan ulaştığı zaman alabilirmi bilgilerini şikayet olusturarak guvenemedim yeni üye olup hemen alması
(280 puan) tarafından
Bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Çünkü benim eşim şok market müdürü ona şikayet geldiğinde 444 lu arama gelip sekreter bağlayıp öyle konuşurlar sorun neyse. Bunlarda da iylr bir şey vardır. Sanmam numara vermeyi. Öyle rahatsız etmez ama bu kadının kupası diye yalayıp yalayıp hallenebilir :D
(567 puan) tarafından
Hahahahha olabilir bak
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kız şüphe yok bence bilgilerine de ulaşamaz ztn belki kupa lazımdı hesap açtı hemen aldı bunda bişey yokki
0 oy
(503 puan) tarafından
Sen kargola gitsin seninle hiç alakası ypkki senin ne ismini ne cismini ne adresini bilmiyor ki kargo koduyla gönderiliyor
0 oy
(4,282 puan) tarafından
Kız vardır sapik benimde hesabım vardı biri erkek hemde iç çamaşırı varmı yazmıştı hemen hesabı kapattım eşim görse inan bulur öldürür dü onu.
(428 puan) tarafından
Hahaha keşke var deyip kocanın donunu gonderseydin :))))
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Letgoda daha çok .bı ilana yaziyorlar eşimin nosunu veriyorum merhaba ben işte ornegin ahmet yok hanımefendi su ilan için almıştım numaranızı diye uzadı gitti.az daha kadın sanıp eşime yazsaydi eşim buluşup sulalesine gidip dalacakti valla ben bile sinirlendim.satma bişey istemiyorum dedi at çöpe dedi .satmıyorum kadın kıyafeti falan artik
(7,963 puan) tarafından
Ya ben sırf annem için açtım hiç kullanmıyorum orayı gardrops kullanıyorum ben oradada erkek yok zaten hiç rastlamadım nerdeyse 5 yıldır üyeyim. Annem dedi illa letgo diye biyer varmış oraya koyalım dedi. Açtığımda pişman oldum ne biçim insanlar var Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.
(1,230 puan) tarafından
Yatak odasını zaten anca letgodan satar canim.ama yokmu etrafinzda ikinci el alan yerler burda çok var mesela.gardros güvenilir zaten ad san cikmiyor yıldız şeklinde.simdi kargo fiyatları ve alıcı koruma ücreti çok yuksej çıkıyor bişey almıyor kimse.
(7,963 puan) tarafından
Burda alan yok ya canım küçük ilçede yaşıyoruz.
(567 puan) tarafından
Daha önceki satışlarda bende böyle olumsuzluklar mesajlar alınca şüphelendim bide eşim bunlari duysa asla izin vermez
(1,230 puan) tarafından
Çok sıkıntılı ya sanaldan alışveriş yapıyorum mesela şok, migrostan kapıya bırakın diye not duserim hep sucuyada açmam çok korkuyorum herşeyden ya :(
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Adresini gizle ozaman görünmüyor. Numara felanda paylaşilmiyo yok öyle bişey karşı taraf görmüyor benimde ürünlerimi bazen sormadan alıyorlar gayet normal bence siz biraz paranoyaksiniz.
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Kız bende dolaptan alışveriş yaptım hiç yorum yapmadan direk aldım sonraki gün satıcıya nzmn kargolarsnz dedim kargoladi ve aldım yani çok takilma
0 oy
(989 puan) tarafından

Kız satmak için koymuşsun 2 kişi almak istemiş kaçırmışsn ne korkuyon kız ne olabilir sanki :) kargoda adresim numaram görünmesin de yolla gitsin ayağına gelmiş müşteri 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy
2 cevap 134 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (772 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
22 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El-Fa-Mi (772 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...