0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (805 puan) tarafından
Kızlar bayramdan kısa bı sure önce regl oldum normal zamanında bitti şimdi yine regl gibi olmuşum ama tam olarak regl de değil anlamadım daha 2 hafta var normal şartlarda olmama bir ped koydum 1 pedi hafif dolmuş ikinci ped temizdi böyle rengi de normalde olduğundan çok daha koyu bı renkti bordo gibi resmen bu şekilde yaşayan oldu mu yani eşimle de prezervatif ile korunuyoruz kusura bakmayin detay vermek zorudna kaldım ama ilk defa böyle bı şey yaşıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(416 puan) tarafından
Ara kanamadır o bende de oluyordu sonra 3 ay oldu bir daha olmadı sonra normale döndü
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından
Adet dışı bir kanamaya benziyor daha iki hafta varmış reglinize. Siz en kısa zamanda bir kontrole gidin miyomlar ve kistler de böyle kanama yapabiliyor. Hiç bişey olmayadabilir son zamanda kullandığınız bir ilaç veya bir olaydan da etkilenmiş olabilirsiniz ama doktora bi görünmeniz lazım.
(805 puan) tarafından
Hiç bir şey kullanmadım ama yeni işe başladım günlük 5-6 saat uyuyorum kızımla vakit geçirebilmek için uyku duzemim maf oldu belki ondandır bilmiyorum
0 oy
(349 puan) tarafından
Adet dışı kanamalar anormaldir. Başka bir problemde olabilir ama benim adetten 1 hafta sonra dediğin gibi kanamam olmuştu kimyasal gebelik çıkmıştı, doktora görünmende fayda var.
0 oy
(41 puan) tarafından
Ben iki defa regl oldum hamileymişim meğer sanırım 2.olan yerleşme kanamasiydi kahverengiydi kan gibi degildi
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ara kanama muhtemeln. Ayda 20 gün yaşadığımı bilirim. Bıktım ama geçmiyor. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asilim (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 315 göst.
0 oy
2 cevap 99 göst.
23 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pelin1 (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 406 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu

381,121 soru

11,409,863 cevap

34,946 kullanıcı

...