+1 oy
803 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
3 buçuk yıllık evliyim.  Çocuk çok istiyoruz 3 düşük yaptım 1 yıldır da nerden baksanız her ay doktor ilaç doktor ilaç ve bu ay da hüsran . Herşeye elhamdülillah. Ama az da olsa içim cız etti kullandığım ilaçlar ağır geliyor artık hiç kaldıramıyorum dertleşmek istedim 

26 Cevaplar

0 oy
(1,600 puan) tarafından
Stres stres stresss en etkileyen şey. Benimde olmadı. herkes soruyor, bakıyorum benden sonra evlenenler hamile. heralde bu ay olacam yok yine yok. Doktora gittik çatlatma iğnesi oldum vs eşime baktılar. 3 kere vuruldum faydası olmadı. Sonra doktor aşılamadan bahsetti bende biraz daha beklemek istediğimi söyledim çünkü çok yıpranmıştım o dönemde. Bak üstünden 2 ay geçti hamile olduğumu öğrendim. Ama tamamen kafamdan silmiştim artık düşüncelerimi çok dua ettim annemler benim için 11 tane Meryem suresi okudular, 11 tane hurmaya, eşimle her gün bir tane bölüşerek yedik ve sonra hamile olduğumu öğrendim, bilmiyorum ondan mı neyden ama yer gök dua ile Allah'a dua edip, inanmak lazım ben çok pişmanım çok isyan ettim ama çok şükür ki şimdi 2 tane kızım var diğeri de spiral taktirmistim çıkaralım hemen olmuyor dedik hemen o ayda hamile kaldım. Yani stres yapmamak lazım çok etkiliyor ne kadar zor da olsa..
(33 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım
-Reklam-
0 oy
(289 puan) tarafından
Canım doğal çözümleri araştırsan eskilerin yöntemlerini ilaca çok bağlama kendini ve pozitif ol Allah gönlüne göre versin inşallah 
(33 puan) tarafından
Nasıl sence canım varmı bildiğin bişey
(289 puan) tarafından
Yok inanki ama şeyhler var mesela onların duasını alabilirsin. Menzildeki gibi. Ama şarlatan ve paracılar değil hani oluyor ya şifacı gibi el almış.
(33 puan) tarafından
Anlıyorum canım sağolasın
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Genetik test yaptırın, hormonlara baktırın kan pıhtılaşmasına baksınlar. Hormon sıkıntısı varsa doğal beslenme ile halloluyormuş
(33 puan) tarafından
Yaptılar canım
0 oy
(706 puan) tarafından
Kan sulandiricida kullandinmi ben 4 dusuk 1 kurtaj oldum suan 2 bebem var ama ikisindede kan sulandirici kullandim doguma kadar rabbim kucagini bos birakmasin insallah ❤️
(33 puan) tarafından
Amin inşallah coraspirin kullanıyorum
0 oy
(739 puan) tarafından
İlk bebeğimde benim çocuğum olmuyor mu acaba psikolojisiyle denedik. Çocukluktan kalma bir şey halamın çocuğu zor oldu benim de öyle olacak zannettim. İlaçlar takviyeler kullandım daha 6 aylık evliydim sürekli ilaç vitamin falan kullandım. 9 ay sonra oldu çocuk o da o ay babamın evlilik dışı bebeği olduğunu öğrenince onu kafaya takmaktan kendi bebek isteğimi unuttum o ay Hamile kaldım. İkinci bebeğimde korunmayı bıraktık. Nasıl olsa 1 bebeğimiz var bu da isterse 1 yıl sonra olsun sorun yok dedik. İlk aydan Hamile kaldım. Psikoloji çok önemli. Ama 3 düşüğün sebebi araştırılmalı
(33 puan) tarafından
Evet canım doğru bende pıhtılaşma varmış coraspirin kullanıyorum
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Allah'ım tez zamanda kucaginizi doldursun. Sağlıklı hayırlı iyi ahlaklı bir yavrunuz olur inşallah 
(33 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,469 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Simge (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 693 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,619 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu