0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (618 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Muhabbet etmeyi istyrm çünkü  bazen tabak getirir ben götürdüm bir gün oturup anltnca ama eşim korkuyor ne olur ne olmaz selam vs ver ama içim de el vermiyor çok iyi bir hanımefendi cana yakın ama eşinin 6 ay yatma durumu varmış dosyasi vs anlattı korktum ilk ama herkesn başına gelebilir diye ama sonra eşime anltinca esmde korktu sizin varmı etrafınızda böyle yada ne yaparsnz

14 Cevaplar

+2 oy
(2,479 puan) tarafından
Khk falan mı demek istedin? KYK üni öğrenci yurdu demek te:D
(618 puan) tarafından
Ahah düzelttim kz cocktan yanls yazmsim
-Reklam-
+2 oy
(10,357 puan) tarafından
Khk bir kararname türüdür, kyk kredi yurtlar kurumu demek. Kimse ile sohbet ettiniz bir tabak kısır yolladınız diye hapse girmezsiniz öyle olsa herkes içerde olurdu
(1,695 puan) tarafından
Ay çok güldüm ya
+1 oy
(893 puan) tarafından
Ya ne alakası var komşunuz o sizin onunla komşuluk ettiniz diye sizi iceri tıkmazlar korkmayın. İnsanların üzerinde oluşturulan şu korku beni delirtiyor kusura bakma. Böyle böyle sindi herkes. Şimdi kimse ağzını açıp tek kelime edemiyor. Kelime etmeyi bırak kimse komsuluk bile etmiyor demek. Sonunda Silivri yollarını görmekten korkuyor insanlar. Ama hatırlarsanız bu insanlar 10 sene önce birbirinin dostuydu. Şimdi işler değişti tabi. Değişince o insanlar ne iş bulabildi ne güç, hatta görünüşe bakılırsa ne de komşu bulabiliyorlar artık. Madem öyle vaktiyle bunca dostluk niyeydi. Siz devletin menfaat ilişkilerine komsulugunuzu kurban etmeyin BENCE :D
(5,630 puan) tarafından
Benide aydınlatır mısın :-) kyklı nedir
(893 puan) tarafından
İhraç edilen ler için kullanılan tanımı kastetmiş canım khklı demek istemis :D
(5,630 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
+1 oy
(15,200 puan) tarafından
KHK olmasın adadfsssd. Ben de KHK liyim nolmus. Kime ne zararı var bı KHK linin. Bı taraflarından uydurdukları suçlarla herkesi işinden mesleğinden ettiler. Ben dahil. Yillarimizi çöp ettiler . Çok iyi diyosun bak. Ama ben senin yerinde olsam komşuluk etmezdim artık o kadınla. İçinde hep şüphe olacak. Kadına o gözle baktığını anlarsa kadincagiz üzülür. Boşver bence komsiluk etme sen 
(15,200 puan) tarafından
Lincleyecek olan varsa da hiç ugrasmasin. Akşama misafirim gelecek çok bakamam buralara
(1,425 puan) tarafından
Ay nedir bu KHK netten baktım pek anlamadım
(15,200 puan) tarafından
KHK kanun hükmünde kararname demek. Darbeden sonra çıkarılan kanun hükmünde kararname ile işten atılan meslekten ihraç edilen kişilere kısaca KHK li deniyor .
+1 oy
(3,314 puan) tarafından
Komşuluk ettin diye kimse seni içeri atmaz bence o bunu bilse asıl komşuluğu o yapmazdı menfaat söz konusu iken onlar baştacı idi şimdi yaftalanıp dışlanıyorlar yazık 
+1 oy
(566 puan) tarafından
Her meslekten atılan kötü bı insan değil coguda suçsuz yere atılan asıl suçlular hala işlerinin basinda hatta daha büyük mevkilere bile atandilar 

Eşimin arkadaşı da 7 yıl önce ihraç edildi fakat 7 yıl sonra mesleğe tekrar çağırıldı 7 senesini yediler hayatı zehir ettiler sonra pardon deyip çağırdılar 

Bazıları diyorya bilmiyorduk kandirildik onlarda öyle bilmeden yapti belkide bulasanda bu kimseyi kötü yapmaz sizde madem pimpiriklisiniz niye birileriyle konuşmak istiyorsunuz oturun eviniDe o zaman 
0 oy
(13,865 puan) tarafından
Valla hiç bişey anlamadım ben anlattıklarından. 
(403 puan) tarafından
Komşusu fetocuymus konuşsam mi diyor :)
(13,865 puan) tarafından
Kız kyk yazmişti bende bişey anlamadım o yüzden. Benimde komşum KHK ile ihraç edildi. Ne zararı olabilir ki bana. Ailesine bile bir zararı olmuyorki. Eşi hala memur.
0 oy
(7,014 puan) tarafından
Canım benim eşim herkese öyle mesafelidir kimdir necidir hiç sorgulamadan kimseyle fazla samimiyet kurma eve sokma evlerine gitme kimin ne niyeti olduğunu bilemezsin çocuktan gözünü ayırma der hep bilemem canim geçmiş hataları yüzünden de kimseyi yargilayamayiz bu senin vereceğin bi karar 
0 oy
(150 puan) tarafından
Kykli ne demek anlamadım 
(732 puan) tarafından
Bnde okudim kaç kez ama anlamadm
(178 puan) tarafından
Khkli demek istiyor. F.toden dosyası var yani
(150 puan) tarafından
Anladim ben olsam git gel yapmam herhalde bilemiyorum. Suclari varsa Allahindan bulsunlar yoksa arada kaynadilarsa da Allah kolaylık versin zor
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Okul yurtlu sandım kız KYK ne 
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Kyk yi anlasaydik ona göre cevap verirdik de
0 oy
(4,267 puan) tarafından
Neden içeri girdiğine göre değişir
0 oy
(178 puan) tarafından
Bizim bir hocamız atıldı meslekten ve engelli çocuğu vardı. 3-4 yıl zorla gecindiler ve k zaman etrafımdaki gerçek yakinlarimi anladım demişti. Sonra ne oldu pardon deyip adamı geri görevine dondurduler. Bence öyle düşünceniz varsa zaten kadına da hiç yansitmayin..o süreçte olan hep garibanlarin çocuğuna oldu, asıl suçlular kaçtı gitti
0 oy
(5,967 puan) tarafından
benim lise arkadaşımın eşi 16 temmuzda tutuklandı o günden beri içeride. arkadaşım da doktor ve devlette şu an çalışmaya devam ediyor. ne olup bittiğini biliyorum. eşinin günahı yok bana göre ama olsa bile arkadaşım öyle biri değil. olsaydı o da atılırdı zaten işten. ve hala görüşürüz gider ona muayene olurum falan
(618 puan) tarafından
Dimi bende öyle diyorum eşime bu konuda çok katılar kurun yannda yaş çok yanıyor guvenmiyorum vs diyo ama kadnda yanlz hissedyr yazk konusaym diye tabak vs gonderiyo ben konsuyorum tabi sel veririm ama samimilk istyr
(5,967 puan) tarafından
tanımadan kadın hakkında yorum yapmak yanlış olur. tanırsın bakarsın durum farklı o zaman ayağını kesersin ama bir bakarsın belki en iyi arkadaşın olur.
şimdi banka hesabı falan kullanıyormus mesela, önlem amaçlı telefonunu kullandırma, banka hesabına para yatirsinlar derse yapma ama konuşmaktan bir şey olmaz
(618 puan) tarafından
Canmnzaten iyi bir o yüzden uzlyrm. Öyle birşeyde teklfetmedi 7 ay oldu. Aksine konuşmak istemezseniz anlarm dedi ama bizm suçumuz yok suçumuz olsa 6 ay  verilmezdi ve 16 temmuzdan beri çoktan yatmisolurdu eşim. Savcı beraat istemiş hakimi bekliyolarmis ama işte Allah sucszsa en kısa zamnada aklasn
(5,967 puan) tarafından
yani çok hassas bir durum, çok kişinin başı yandı. arkadaşım 8 aylık evliyken eşi girdi hapse ve hala orada. başka bir yerde memur olsa belki ama incirlikte askerdi. emir kulu olduğundan yatıyor içeride hala. gerçekten suçsuz olanlar kurtulsun artık çok kişinin canı yandı
(618 puan) tarafından
Evt ya

İlgili bir soru bulunamadı

379,812 soru

11,369,396 cevap

34,852 kullanıcı

...