+1 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (873 puan) tarafından
Mesela oturuyorduk hep beraber bnm telefonum bozuk alacam eltımde bılıyor bende telefonu gostererek saladm alacam dıye sıfrelı konustm yanı anlamszdı gorumcem yanında oturuyordu duysbılecıgı bır sekılde aa telefonunu mu degıstırcksn yenımı alacaksın sımdı alınmaz pahalıdr dedı, baska bırgunde dıscıye gıttım ozele fiyatı merk ettı eltım soyledım kaynanama soylemedm cunku ne gerek var devlet varken o kafada oturmaya gıttık eltıme demez Azra sen ne kadra yaptın seslı bır sekılde kaynanamın yanında kaynanamda duydu ne kadr dedı soyledm eve geldıgımde msj attı dedı artk kaynana sana ve normal seylere artk karısmıyor bırsey demıyor artk sasırdım dedı bende dedm artk eskısı gıbı ızın vermıyorum ondn kımseyı ılgılnedırmz dedım ama ne yapmaya clsyr bu eltım ztn soylemek ıstesem ısmını fiyatını dıyerek konusurdm demi 

8 Cevaplar

+3 oy
(8,908 puan) tarafından
Anlayan tercüme edebilir mi bana
(873 puan) tarafından
Telefon arızalı cnm zor yazdm oncekı yazılanlar vardı basa basa bır sekılde yazdım eltım sureklı mesela konusyoruz fiyatını falan soruyor soylıyorum bılıyor kaynanam gılın yanında da konu acılıyor aramızda bende sıfrelı konusuyorum ama anlıyor ona ragmen bılmıyormus gıbı yapıyor kaynanam gorumcem gıl ogrensın dıye hep boyle yapıyor en sonda eve geldıgımde msj atıyor karısmıyor sna bırsey demıyor artık dıyor ne yapmaya calısıyor
(2,832 puan) tarafından
Valla bende bir şey anlamadım .
(267 puan) tarafından
Söyleme sende zorundamisin herşeyin fiyatını söylemeye düşük fiyat soyle
-Reklam-
+1 oy
(823 puan) tarafından
Sanada karışıcakmı diye yoklamış galiba ona karışıyorsa
(823 puan) tarafından
Herseyi soyleme konu degistirebilirsin
(873 puan) tarafından
Oyle bır kısı kı 5 dk sonra yıne konuyu oraya gtryr cevıpını anlamadıklarınsa
(823 puan) tarafından
Sırf laf almak ičin ozaman konusuyor seninle hic konusmazsan daha doğru
(873 puan) tarafından
Cnm sımdı telefon alacam dedım ya redmı alacm karar verdim onunkıde bozulms cocugu suya atmış bana dedı ılk hangi marka bende soyledm sonra dıyor aa bende o markadan alacam kardesım demıs o ıyı sen nerden alacaksın dedı goruldu attım ne alsm soruyor sonra ya o gun yada ertesı gun almıs oluyor telefon konusunda tepkı verırmıydınız aynısını alacak madem alıyorsun ılk deseydın bunu ben alıyorum kotu hıssetım kendımı
(823 puan) tarafından
Toksit bir kadın uzak dur derim. Boşver alırsa alsın ondan sonra mesafeni koy ama
+1 oy
(1,872 puan) tarafından
Söyleyip artık karışmıyor şaşırdım dediğine göre karışması için söylemiş işte 
(873 puan) tarafından
İşte sureklı sana karısmıyor gelmıyor etmıyor boyle dyr ama ıyı nıyet anladm ondan ses etmedim
(1,872 puan) tarafından
Nesi iyi niyet canım belliki kendine karışıyorlar senin üstüne salmaya çalışmış gibi geldi bana
(873 puan) tarafından
Kaç defa da demış cnm kızı dyr nenemle konusrkn demıs sen gıt Azra ya de Azra ya soyle
+1 oy
(2,006 puan) tarafından
yarisina kdr okurken darlandim resmen keske anlasilir yazsaydn
+1 oy
(1,923 puan) tarafından
Kaynanan size niye karışıyor yani para kaynanandan mi çıkıyor sonuçta biri birşey dese bizim bütçemiz bizi ilgilendirir der geçerim 
+1 oy
(220 puan) tarafından
Zehirden şifa kahpeden vefa beklenmez 
0 oy
(660 puan) tarafından
Yarını için kendisine hazırlık yapmış yarın bir gün o da masraflı bir şey yaparda ses ederlerse filanca gelininde şunları bunları yaptı demek içindir.
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Elti kaynana görümce hiçbiri karışamaz onlar mı parasını veriyor hadlerine değil 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 424 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 586 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 734 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde 1 prenses annesi (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 248 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı