0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar aile apartmanında oturuyorum eşimin amcası abisi babannesi hepsi burda geçen gün gelmiş kayınpederi adam torununu bile görmeden gitmiş ailenin ilk torunu ya gelmesin zaten istemiyorum ama kapıya tıklasın en azından ne biliyim sonra telefonda yalandan sevgi gösterisi yapıyorlar sinir oluyorum ama bu durumu bi türlü eşime anlatamıyorum gerçekten içinde torun sevgisi olan bi insan böyle yapar mı doğum yaptığımda beri bir kerecik oğlumu görmek için gelmedi çocuk Şubat'ta yaşına girecek bi kere annesi hasta diye geldi eşim çıkardı oğlumu yukarı bide geçen gün geldi Allah aşkına madem istemiyorsun görüntülü de görme o zaman yalandan sevgi gösterisine gerek yok sinir oluyorum ya 

8 Cevaplar

+3 oy
(305 puan) tarafından
Belki rahatsiz etmek istememistir olamaz mi bilmiyorum biz gelinlere de gelseler yaranamazlar gelmeseler yaramamazlar siz goturun arada madem ben art niyet göremedim
tarafından
Kız yok ne alaka telefonla arasın müsait misin diye ya da en kötü ihtimal yukarı gel diye
(305 puan) tarafından
Yani benimki gelmese takilmam açıkçası ama olabilir tabiki
tarafından
Ya bende takılmam da telefonda yalandan sevgi gösterisi yapıyorlar ona gıcık oluyorum
(305 puan) tarafından
İnan herkesin yalandan yaptığı şeyler var boşver yapsinn bende kaynanama mecbur yalandan iyi davranmak zorundayim ama içimden gelerek yapmıyorum mesela sogudum çünkü yaptıklarından ama oyle yapmak zorundayim aile ici huzurumuz için
-Reklam-
+1 oy
(1,785 puan) tarafından
Anam gelse bı dert gelmese bı dert napsin bu kaynanalar kayinpederler :)
tarafından
Kız haksız mıyım ama bi kerecik görmeye gelmedi lafta çok seviyorlar
(1,785 puan) tarafından
Peki hiç yardımları oldu mu çocuğun doğduğu zaman maddi açıdan
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Haklisin cnm eşine söylesende bisey degismeyecek demekki adam torununa fln düşkun degil
tarafından
O zaman görüntülü de aramıcak oğlumu onların yapmacık sevgilerini görmesini istemiyo
0 oy
tarafından
Aman gelmesin kız bunu mu taktın kafaya boşver 
tarafından
Yok kız eşime gıcık oluyorum yoksa çoksa umrumda telefonla da görmesin oğlumu benim derdim o ben çare bulamadım elimi ikna edemedim belki siz akıl verirsiniz diye yazdım
tarafından
Eşin kendi kafasina donk etmesi lazım canım sen ne dersen de anlamaz
0 oy
(119,338 puan) tarafından
gormuyosa gormesib cokmu lazim
tarafından
Kız lazım olduğundan değil görüntülü görmesine bile tahammülüm yok eşimi ikna edemiyorum ona gıcık oluyorum yalandan sevgi gösteriyorlar
0 oy
(319 puan) tarafından
Valla benimkiler doğum yapıncada ne aradılar ne sordular . Şimdi 7 aylık öldük daha gelmediler aramadılar da . Rabbim ailemizi başımızdan eksik etmesin benim kendi ailem dört dörtlük baktı bana ve çocuklarıma 
tarafından
Allah razı olsun ne diyim en azından kafan rahat bunlar yalandan sevgi gösterisi yapıyorlar ben ona gıcık oluyorum
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Benim kayinpederimde esim evde yokken gelmez belki boylede düşünmüş olabilir rahatsiz etmemek icin bosver hem kendi canlari kendi kanlari esinde sana soylemesede hissediyodur takma o kadar 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benimde kaynana oda hiç gelmez eşi gelince kızımın videosunu çekmeye çalışır karısı gorcek güya bend izin vermiyorum senin karın göremez kızımı die tabi gizli gizli çekiyor kavga etmek istemiyorum susuyorum
tarafından
Valla kaynana da geliyordu önceden şimdi o da gelemiyor gelme evime dedim benden ve çocuğumda uzak olsunlar huzurumu bozmasınlar yeter

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 185 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 109 göst.
25 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 281 göst.
0 oy
5 cevap 312 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...