0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (776 puan) tarafından
Mahvoldum..2.sezeryanim dun sabah 10da oldu 3 saatte bir ağrı kesici yaptırıyorum ama ölüyorum ağrıdan..gaz hemen çıktı dun 8.saat yürümeye başladım ama çok kötüyüm..hastane odasındaki şu an halimizi bir gorseniz..eşimle kızım hasta yatağında yatıyor annemle ben refakatçi koltugunda..oğlum emmek istiyor doğru düzgün ememiyor..perişan haldeyim ilki böyle değildi.. o epidural oldu bu spinal..dogum anı da baskıyı falan cok hissettim..ne yapcam ben kahve de içtim bitter çikolata da yedim yurumeye de çalışıyorum 2 çocuğuma yetemeyecem kaç günde toparlanırım elim kolum tutmuyor agridan

8 Cevaplar

0 oy
(47 puan) tarafından
Hasta yataginda esinin ne isi var?? Annen varsa esin gtsin eve zaten agrin var koltukta yatmak bedemek
(776 puan) tarafından
Kızım 2bucuk yaşında beni istedi..ben yataktayken yanımda yattı sonra dayanamadım ağrıdan ben kalktım eşimi yatırdım kızım uyanmasın diye..evimiz başka ilçede hastane il merkezinde o yüzden eşim de git gel yapamadı sefil olduk anlayacagin:)
(47 puan) tarafından
Ay bizimde oyle ilcedeyiz hasane 2 saat uzaklikt. Rabbim hepimizin yardimcisi olsun her konuda
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Sadece gaz olduğuna emin misin kuzenim 4 ay önce doğum yaptı eve geldiği gün aşırı ağrısı vardı gaz dediler meğerse bağırsak düğümlenöiş sezeryan esnasında hava girmiş içeri tekrar ameliyat oldu bir de o yüzden bence iyi araştırsınlar 
0 oy
(579 puan) tarafından
Yani bu kişiden kişiye göre değişir mesela ben normal doğumu bu şekil yaşadım.Agri esigiyle alakalı ama en zor ameliyat ağrısı bile bir haftada geçiyor 
0 oy
(106 puan) tarafından
Benimde iki sezeryan üst üste oldum 1 sene ara ile ikincide çok ağrım olmasına rağmen sürekli yürüdüm ne kadar yarardan o kadar geç iyileşiyor mahalesef bol bol yürüyüş yap
0 oy
(340 puan) tarafından
Valla ben yürüyünce ağrım daha da artıyordu o yüzden çok yurumedim açıkçası çok kotu oluyordum yürüdüğümde kaynanam boşver yürüme dedi valla yurumedim geri düzgünce ne ağrım oldu ne bişey gayette 10 günde ayağa kalktım kendini çokda hedef etme öyle yuruycem şunu yapacağım bunu yapacağım diye Dr  ne diyor bu kadar ağrın olmasına peki kuvvetli ağrı kesici veriyorlar benim bildiğim kadarıyla çok şiddetli olmaması lagzim
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Sakin ol nasıl her çocuk bir değilse her doğumda bir değil 

Bu gün taburcu olup evinize geçince güzelce duşunu  al  bol bol dinlen  bebişde emmeyi öğrenir sende iyileşirsin  en fazla 1 hafta  sürer  bu sancılı dönem
0 oy
(2,871 puan) tarafından
Ah ah 

Bende 2 doğum yaptım sezaryen ile

İkiside belden oldu

İlkinde bişey Yokken 

ikinci de oluyorum diyip 

Herkesten helallik aldım 

Sen düşün yani 

Gaz sancısı vardı

Gaz çıkarttım ama

Eve geldim başladı gaz sancısı 

Dedim ölüyorum ambulansı arayın hemen

Böyle bir ağrı yoktu

Eşimin eski hanımının çocukları var ikiside tıp okudu

Allah razı olsun onlardan

Hep destek oldu bana

Yani şimdi kızım 8 aylık oldu minnacık minnoş yanımda yatıyor ağrım sızım bitti

Çok geçmiş olsun canım benim 

Geçer inan

İlla yürü diye bir kaide yoktur dinlen yat uyu 

Sütun olsun
0 oy
(583 puan) tarafından
İkincide bende zor topladım ya birinci çok kolaydı ikincide karnıma bi bastılar cocuk çıksın siye benim canımı çıkarttılar resmen . 10 gün ağrım oldu dik yürüyemedim. O halde bide başka ile gidip geldim bebeğim yoğun bakıma alındı . İlk 10 gün sürebilir canım benimde bütük oğlan 1 buçuk yaşındaydı ozaman 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 642 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde ASENA40 (17,721 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 405 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,167 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Babe (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 503 göst.