0 oy
276 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,358 puan) tarafından
Kızlar oğluma yazlık alışveriş yapmam lazım yaşadığım yerde yakında malesef alışveriş yapabileceğim bı yer yok ilk alisverisleri istanbulda ailemin yanındayken civilden ebebekten yaptım sonra bedenlerini az çok bildigimden internetten aldım aynı markalardan

Ama şimdi LCWdan almak istiyorum oğlum 6 aylık 8 kilo 70cm suan 6-9 aylık kıyafetler olmuyor en son 9-12 aylık tulumlar almıştım suan onlar tam oluyor

Şimdi 5.aydan 6.aya 600 Gr almıştı yaklasik gittikçe kilo alımı düşecek biliyorum ama temmuzda ağustosta giyeceği kıyafetleri 9-12mi alsam 12-18 mi alsam acaba beden tablosunda 9-12 aylikta 9-10 kilo 12-18aylikta 11-12 kilo diyor çok kararsiz kaldim tecrubeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi ☺️

12 Cevaplar

+1 oy
(1,903 puan) tarafından
12. 18 aylık al yaz bitene kadar giysin rahat rahat. 

Benim kızım da 19 aylık ne aldıysam 24 36 ay aldım yazlık kıyafetlerini  
(1,358 puan) tarafından
Yani düşünüyorum 9-12 alsam direk tam olacak yine belki yaz sonuna olmayacaklar teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
+1 oy
(1,399 puan) tarafından
12 18 al bence canim hem maşallah çabuk büyüyor yavrucuklar rahat rahat giysin az büyük olsun ben hep öyle yaparım 2 beden büyük alıyorum ilk sene aynı bedeni aldim zor oldu yazın sonunda pişman oldum 
(1,358 puan) tarafından
Aynen canım bnde büyük alıyordum da bian hami bu aylardan sonra bazen hiç kilo almıyorlar yavaşlıyor büyüme deniliyorya o kafamı karıştırdı biraz :)
0 oy
(1,735 puan) tarafından
Bol al valla sandalet postundada yazdım küçük aldığım için pişmanım tertemiz yepyeni kıyafetleri bir kış geçti üstünden şuan giydiremiyorum hepsi küçüldü yazlık baştan alıcam 
(1,358 puan) tarafından
Yani canim bende hep büyük alarak gittim ama şimdi kararsız kaldim kafam karıştı :) teşekkür ederim ☺️
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Benim bebegimde sizin ki gibiydi ben genelde lcw de alirim. 12-18 almistim. Yorumlarada bakabilirsiniz. 

Bi de kurutma kullaniyosaniz biraz kuculebiliyolar. Ozellikle citcitli badi alacaksaniz 18-24 bile alabilirsiniz. Benim bebegim suan 30 aylik citcitli badileri 4-5 yas. 
(1,358 puan) tarafından
Yok canım kurutma kullanmıyorum ama dediginiz gibi çıtçıtlı badileri bende suan 9-12 kullanıyorum zaten içinde oluyo diye en son büyük almıştım iyiki öyle almışım şimdi tam oluyorlar
0 oy
(1,320 puan) tarafından
12-18 almalısın bence çünkü oğlun tosbiş galiba maşallah :D benim kızım 1 yaşında ve oğlunun kilosunda :D yeni alışveriş yaptım daha. 12-18 almıştım perişan durdu 9-12 ye değiştim tam oldu:)
(1,358 puan) tarafından
Canım görüntüde yanak var daha çok :D benim ablamda yaşına geldiğinde sekiz kiloymus ben daha tombikmisim :) beden olarak o yüzden önden gidiyordum ama şimdi daha yavaslar kilosu diye düşündüğümden kafam karıştı o yuzden :) ama yorumlara göre 12-18 kafama yattı:D
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Kalıptan kalıba değişiyor canım. Geçen sene kızıma 12 18 aldıklarım olmadı mesela bu yaz giyecek bazıları da oldu giydi. Bakarak almak daha iyi yazlıklarda.
(1,358 puan) tarafından
Aslında evet canım haklısın o yüzden LCW diye belirttim ama iste orda bile üründen ürüne degisiyor bende şimdilik bıkac parça alayım dedim havalarda ısınıyor baya İstanbul'a gidince adam akıllı bakarım artık :)
(3,097 puan) tarafından
Canım ben de herşeyi lc den alıyorum ordan aldıklarımın zaten bazıları oldu bazıları olmadı
(1,358 puan) tarafından
Anladım canım malesef üründen ürüne degisiyor fazla birşey almadan acil lazım olan bı iki parça alırım olmadı tehlikeye atmamak icin
0 oy
(6,976 puan) tarafından
12 18 ay al canım 9 12 ay alsan yaz oetssihepsi küçülecek bi daha alcaksin baştan büyükçe al ki çok bi fark yok ikisinin arasında zaten 
(6,976 puan) tarafından
Kız zaten evde tek zibinla bile tereyecek dışarı çıktıkça giydircem emin ol çok çok almanın bi anlamı yok hele küçük almaya hiç gerek yok giyemez çünkü
(1,358 puan) tarafından
Ya orasi da öyle yazın bir ay eşimin memleketinde oluyoz da kendileri birşey almazlar bı parca ama çocuğun giyimine çok dikkat ederler bu kıyafet yakışmış yakışmamış falan bide akrabalari orda malum daha da onemserler onlarin sekilciligi yüzünden bende şimdiden biseyler alayım diyorum dışarı kıyafeti olarak da
(6,976 puan) tarafından
Kız aman onları boşver de sen heveslenmiyo musun çocuğunu güzel giydirmeye valla benimkiler hiç karismazlar amaben çok ozenirim giydiririm evin içinde tek atletle geziyo ama parka bahçeye çıkarsan güzel giydiririyorum hoşuma gidiyo olsun gitsin cpcugumun yiyip icmedigini giymedigini napcam ben kendin için al kiydir sık sikirdim ilerde fotoğraflarına bakınca o da beğensin anne ne biçim giydirmissin demesin
(1,358 puan) tarafından
Tabiki özeniyorum canim evde bile video fotoğraf cekerken üstü oylesine giydirilmiş biseyse değiştiriyorum :D bayramda hergune ayrı kıyafet aldık mesela :)) benimki gelin fesatligi dermişim :D ☺️ bazı seylere gicik olunca herşey batıyor ya o misal canim :))
(6,976 puan) tarafından
Ay bende öyleyim valla ya bi konuda sıkıntı yaşıyoruz eşimin ailesiyle her konuda gıcık oluyorum haklısın ne diyim :)
0 oy
(660 puan) tarafından
İkisinin arasında çok fark yok 12-18 ay al rahatça giysin benim bebeğim 1 yaşında 12 -18 ay olmuyor 24 ay alıyorum 
(1,358 puan) tarafından
Aynen canım oyle yapicam bende :)
0 oy
(3,335 puan) tarafından
Bulunduğu bedenin bir üstünü alın. 

Tulum söz konusuysa iki beden de olur. 

Lcw nin kalıpları geniş oluyor. 
(1,358 puan) tarafından
Aynen canım tulumlarda zaten şuan tam 9-12yi dolduruyor haklısın
0 oy
(912 puan) tarafından
9 aylik ogluma 2 3 yas tulum qldim canm 10 kilo 75cm tulumlar kucuk olnca olmuor ama alt ust 18 24 ay aldim bu yaz tam giyer bida giyemez oglum yani tulum alcaksan 1yas buyuk al alt ust alcaksan tam beden alabilirsn ama 9 12 alma tabi 12 18 ay al sen borde kaliptan kaliba deisir waikiki olabilir ama yinede kaliplarda deiskenlik olabilior yorumlara bakarak alabilirsnz
(1,358 puan) tarafından
Aynen canım üründen ürüne de kalıplar değişiyor tulumlarda dediğin gibi daha büyük almak gerekiyor
0 oy
(505 puan) tarafından
13 aylık oğlum 2 yaş kıyafetler alıyorum.  Hem yaz döneminde rahat giyer hemde kalıpları dar oluyor.  Yıkayınca çekiyor falan . Geçen 5 yaş pantolon aldım şimdi giydirdim tam oldu beli qz pot durdu . Standart Bi kalıp yok galiba :( 
(1,358 puan) tarafından
Evet bazen çekme olayida oluyor büyük almakta fayda var her türlü
0 oy
(10,504 puan) tarafından
12 18 aylık al bence 
(1,358 puan) tarafından
Öyle yapcam canım son karar :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 429 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asyahatunnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 372 göst.
0 oy
1 cevap 30 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
11 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mine.k (32 puan) tarafından soruldu

379,523 soru

11,361,341 cevap

34,839 kullanıcı

...