0 oy
426 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (406 puan) tarafından
DeFacto güzel takımlar mevcut ama çok pahali siz nerden aliyorsunuz kaliteli ve hesaplı neresi var 

18 Cevaplar

0 oy
(1,321 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Büyük çoğunluğu lcw defacto koton zara gibi bir ara defacto çok uygundu kış gelmeden çocuklara 120 ye mont aldım taş gibi çok kaliteli şuan aynısı 700 tl uçmuşlar resmen
-Reklam-
+1 oy
(2,161 puan) tarafından
Mini City de alıyorum 
(406 puan) tarafından
Daha çok bej tonları kahve sade düz fitilli kıyafetler bakıyorum DeFacto çok güzel ama çok pahalı özellikle yeni sezonda
+1 oy
(1,754 puan) tarafından
Civilden alıyorum 
0 oy
(804 puan) tarafından
Bnde burda beklim erkek cocukları için guzel takım bakıyorum 
0 oy
tarafından
Neresi uygunsa geçen pazara gittim lcw parça yüz takım yaptım 200 aldım aşırı güzel sıcak tutuyo çok sevdim 
0 oy
(3,074 puan) tarafından
İndirimleri takip et 
0 oy
(790 puan) tarafından
Annemler geçen izmirde çarşıya gitmişler 100 tl ye çok güzel bebek kıyafetleri vardı hemde canlı canlı renklerdi diyor biz genelde  internet ve ebebekten aldık taksit fırsatıda vardı  hem 7 taksit felan vardı sadece deterjab gibi ürünlerde taksit yokmuş benimkide kız ama çok kıyafet almadım öyle benimkide unisex hep renkler 1 2 tane pembe kıyafet var sadece 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Ben e- bebekten alıyorum yada bilinmedik kaliteli mağazalardan alıyorum 
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Minicity var kuzum EnUcuzBebekMarket var Lcw kupon kovaliyoruz :D Trendyol var 

0 oy
(796 puan) tarafından
Minicityden aldım kargo bugün geldi gayet güzel 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Lcw dan alıyorum daha yeni aldım 400 TL lik takimlar , yüzde otuz indirim ile 280 TL ye geldi ,iki takım aldım uzun zamandır takımların fiyatı o şekilde canım en azından lcw kupon veriyor uyguna geliyor her ay bir iki takım alıyorum çünkü kreş gibi oyun evine gidiyoruz kalite açısından da beğeniyorum lcw yi  defcatodada gift club'a üye olursan ordanda indirimli ürünler oluyor bazen 

0 oy
(1,449 puan) tarafından
Lcw de indirim kuponlarını takip edebilirs, mağazalarda da kırmızı etiket indirimleri var. Modamızbire bakabilirsin ancak aşırı kaliteli ürün bekleme
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Ben Lc den alıyorum çocuk kıyafetlerini çok seviyorum bazen kuponla filan da  alıyorum
0 oy
(1,062 puan) tarafından
LCW de çok uygun takımlar var 
0 oy
(92 puan) tarafından
Moda çocuk sitesine bak kumaşları mükemmel ve çok uygun ben daha bu hafta 3 tane takim pamuklu 3 tane de eşofman toplamda 600 tlye aldim
(92 puan) tarafından
Kiz fotoğraf koyuyorum paylaşınca fotoğraf görünmüyor niyee
(680 puan) tarafından
Ayrı yorum olarak atılması lazım tam bilmiyorum ama cevap Olarak değil
(92 puan) tarafından
Oyle yapıyorum da fotoğraf görünmüyor
(680 puan) tarafından
Bilemedim ugraştırdım kusura bakmayın
(92 puan) tarafından
Sen kusura bakma canım nasıl yaptım da fotoğraf eklenmiyo ama çok kaliteli kalın ve uygunlar zaten orda kumaş özelliğine bakabilirsin yaziyo altında
0 oy
(4,216 puan) tarafından

Canim defacto pahali. Lcw internet uygulamasindan bakabilirisin indirimleri de takip et bak ben daha gecen aldim. 400 bi takima verilmez. 

image

0 oy
(27,353 puan) tarafından

Neresi uygusa üç dört ay giyiyorlar büyüyorlar gelisisiyorlar çok para vermem.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 276 göst.
0 oy
4 cevap 73 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Misafirmisafi (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
0 oy
1 cevap 84 göst.
11 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mine.k (32 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı

...