0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde (272 puan) tarafından
Kızlar büyük kızım küçük kızımı kıskanıyor kafasına vurmuş kayınbabam olacak insanda terlikle kızımın eline defalarca vuruyordu bende o anda kendi odamdaydim ses duyunca üzerine çıktım olayın kızımı çekip aldim odaya gittik ben geri mutfağa gittim yavaş vurdum çok acitmadim dedi ama kızımın elli mosmor olmuştu zatteb dün biraz tartıştık moralim bozuktu iyice bozuldu aile ile yaşamaktan bıktım usandım artık ayrı evede çıkamıyorum hem durumum yok hemde eşimle çok tartışıyoruz 

12 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından
Tepkini koy bilsin karşı olduğunu kesinlikle sessiz kalma. Benim kayinbabam da kulağını çekti bı krre kıyameti kopardım. Durdu artık 
-Reklam-
0 oy
(121 puan) tarafından
Aynı evde olmak zaten başlı başına bir dert. Kayinbabanin yaptığı çok büyük bir travma. Eski usul deniyor fakat çocuk öyle terbiye edilmez. Büyüğünü küçüğüne karşı düşman bile edebilir. Keşke büyükler anne babaların işine karismasa
(272 puan) tarafından
Nefret ediyorum hepsinden eşimde dahil çocuklarım için yaşıyorum
(121 puan) tarafından
Zaten eşle olan bağın koptu mu ailesi ile de muhakkak ki kopuyor. İşte mecburiyet anneyi daha da çok yipratiyor. Çocuklar da bundan etkileniyor. Birlikte oturuyorsun zaten her daim karışırlar. Sorumluluğun çok fazla oldu mu zaten eşle olan bağda kopuyor seni çok iyi anlıyorum çocukların için dik dur her daim kimsenin çocuklarına dokunmasına izin verme
(272 puan) tarafından
Yaptığı şey ilk değil bişey diyemiyorum zatten eşimle sürekli kavga ediyoruz sesimiz yükseliyor rezil oldum iyice cocuklarimada yeteri kadar ilgi gösteremiyorum ev işi yemek vs bıktım gidecek yerimde yok
(121 puan) tarafından
Rezil olmadin canım sen yoruldun. Seni anlayan bir eş yok ortada içini dökeceğin yada sana yardımcı biri yok o yüzden dört duvar sana boğucu geliyor. Çocuklarını al hergun parka gidebiliyorsan git sosyalles belki eşin seni ona muhtaç olarak gördüğü için bu kadar onemsemiyo olabilir
0 oy
(1,148 puan) tarafından
N'olacak böyle peki ?çocuklara yazık öyle bir ortamda sevgisiz bı evde büyüyorlar 
(272 puan) tarafından
Evde eşim ben iki çocuğum annesi babası kız kardeşi ve evli kaynım oturuyor düşün artık
(1,148 puan) tarafından
Ohooo insan rahatta edemez ya ben iki saat çekemiyorum Allah yardımcın olsun canım tez zamanda sen ve çocukların feraha çıkın insallah
(272 puan) tarafından
Etmiyorum zatten
(1,148 puan) tarafından
İnsan duama bı amin der ters ters yazmalar hic hoslanmam
(272 puan) tarafından
Rahat edemez dedin ya ona diyorum rahat değilim zatten boğuluyorum evin içinde
0 oy
(7,938 puan) tarafından
O kimki benim çocuğuma vuruyor da bu cesareti alıyor bide morarmış diyorsun hiç bişey demedinmi gerçekten sustunmu sadece ? Aynısı başıma gelse kayinpederin ağzına ederdim.
(272 puan) tarafından
Sustum yapabilecek birşeyim yok dün eşimle tartıştık cevap veriyormusum eşime hepsi benim üzerime geldi
(7,938 puan) tarafından
Ay ben susamam çok üzüldüm çocuğa sen morarmış dedin resmen.
(272 puan) tarafından
Susmak zorunda kalıyorum şuan ağlayarak yazıyorum ama elimden birşey gelmiyor bosansam çocuklara bakamam maddi durumum yok çaresizim
0 oy
(7,598 puan) tarafından
Kendi ailen yokmu ayrı eve çıkana kadar onlarla yaşasan die tehtit etsen
(272 puan) tarafından
Kalamam ailemde çok kez gittim
0 oy
(1,047 puan) tarafından
Ben de ev üstündeyim bana söyleyin dedim :D ben dövülmesi gerekirse döverim vurana nası vurursa vururum dedim korkular zaaar şişkoyum ahahha
0 oy
(912 puan) tarafından
Bak canm yanlis anlama ama ayni evde olmuor nolursa olsn senin esinle emin olki tartismalarjnsa bundan kaynaklidir kendi evine ciksan bole olmaz durumum yok duorsn ozman kusura bakma yapmicaktn 2cocuk kendi evine cikcaktin yazim deilmj o covuklara buyugne bisi desen olmaz kucuge bisj desen olmaz sizin sitresnzi bebekler ceksin gir bi ise ozmqn calis kendi evine cik bak ozmqn nasil huzrlu oluorsn bende evlendgmde bir oturuordm valla durumumz yoktu bizimde ama ben katalanamadgm icn ayri eve ciktik evet zorluk cektim ama emin ol enazndan kafam rahatti huzurm vardi esimlede aramizi duzelttik hatta 
(272 puan) tarafından
Ben zatteb ayriydim evlendigim zaman beş yıl ayrı oturdum sonradan borç yapınca oğlu mecbur aynı evde yaşamak zorunda kaldım
0 oy
(106 puan) tarafından
Aynı evde yaşama fikri bile korkunç ama o bebeklerin koruması gereken de sizsiniz benim babaannem kızıma buna da ne olduysa gelmiyo hıhhh dedi ağzına ettim resmen benim annemde bizi savunmazdı çok yıprandık ben kızıma asla ve asla kendim dahi vurmam eşim dahi vursa kıyamet kopar kaldığı mosmor olmuş diyorsun ileride pısırıl ezik bir çocuk olur be zor düzelir kendimden biliyorum 
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Bişey söylüyeyim mi tartışmaların çoğu knlar yüzünden olsada koca denen şahıs ök.üz olduktan sonra sen ayrı evde de olsan aynı kafadadır değişmez hem de hiç değişmez bak bizim ki de uzaktayız ama anası geldi mi haralı bile olsa aslan kesiliyor beyfendi neymiş kardeşlerinin yanında bağırmayacakmışım sanki bir onun anası var  rabbim sana güç kuvvet versin bir şeyler bul canım o evden çıkmaya çalış derim inşaAllah kurtulursun
(272 puan) tarafından
Aynen öyle zatten gecen annesi.geldigi için yükseldik oğluna zatten senden korkuyor dedi bende kim benmi korkuyorum dedim bir birimize girdik
0 oy
(150 puan) tarafından
Ay nefret ediyorum toruna kendi çocuğuymus gibi cat pat vurabilenden. Sen kendini saydiramamissin senden cekinmiyolar demekki çocuğunun eli mor olana kadar dayak yiyo sen de devam mi ediyosun bacim hayatın akışına. Ayri eve cikamiyosan bile en azindan o gece yemek yapma başımı kaldramyrm üzüntüden nasil olur bu fln diye yani gosterenilecegin bi tepki olsun hayatin akışı bi degissin bozulsun ki bidaha yaparken dusunsunler sonucu akillarina gelsin yapamasinlar
(272 puan) tarafından
Dün geceden beri odadan çıkmadım
(150 puan) tarafından
Cikma canim valla taviz verme onlar Allahin bize emaneti kaplan kesil gerekirse herkes haddini bilsin
0 oy
(547 puan) tarafından
Kayınbabanın elleri kırılsın .  Ö.küz herif
0 oy
(849 puan) tarafından
Ah canim bizlere uzaktan konuşmak kolay, en basta ayri ev açmadan evlenmem diyebilseydiniz keşke....hayat mı bu
(272 puan) tarafından
En başta ayriydik zatten
(849 puan) tarafından
Hadi... buna daha çok üzüldüm şimdi. Rabbim ayri ev nasip etsin tekrar
(272 puan) tarafından
2 sene olacak nerdeyse beraberiz biz yetmezmiş gibi evli kayinimda bizimle yaşıyor ev tutana kadar
(849 puan) tarafından
Durumunuz mu yok neden boyle
(272 puan) tarafından
Yok maalesef

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 242 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 462 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy