0 oy
950 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

Arkadaşlar hesabı yeni açmak zorunda kaldım diğer hesabımdan yazamazdim eşim denecek şahıs adatmis iki buçuk yaşında oğlum var 8 aylikta hamileyim yarın ilk işim uzaklaştırma alıp dava açmak cikmazin içindeyim avukat tutacak param yok nasıl bir izlemem gerekiyor bilmiyorum konuştuğu kadin dolandırıcı resmen numarasını getcontact sorgulattim iğrenç şekilde kaydetmiş tam 174 kişi bizimki de dünden raziymis aldatmaya kadını aradı kız kardeşim konuşmaları at dedi bu konuşmalar da eşim resmen yürümüş kadına ben ne yapacam bir cikmazin içindeyim sanki

image

image

image

image

image

image

image

image

16 Cevaplar

+11 oy
(10,343 puan) tarafından
Hesabı eksi yetmiş dört binde götünde donu yok hovardalık peşinde. Hem fakir hem şeyi büyük. Tövbe yarabbim ya. Kız üzülme Allah göstermiş sana bunu. Bundan sonra sen bunun ağzına edeceksin. Arsız köpek yalvarmış resmen. *** kafalı. Ay sinir oldum 
(3 puan) tarafından
Daha annemlerin evine postalama peşinde gitsene diyor ben aldatmadim diyor birde uzaklaştırma alıp evde kalmam lazım annemler köyde ilçede kadin dogumcu pek olmuyor ben şehir merkezindeyim karakola mi başvurmak gerekiyor acaba
(350 puan) tarafından
Hahaha kusura bakma çok güldüm aklıma o replik geldi hem fukara hem şeyi büyük shsjsjjsjs
(10,343 puan) tarafından
Karakola başvur yönlendirirler seni
Kız haksız mıyım ama insan Bi bakar ulan ben bunu yiyecek g.te sahip miyim diye
-Reklam-
+1 oy
(150 puan) tarafından
Sakin ol evladini düşün suan bence cok geçmiş olsun. Su akar yolunu bulur üzülme zor bi zamandan geciceksin ama gececek bigun sadece bunu söyleyebilirim 
(3 puan) tarafından
Bu sabah izinliydi bu kadınla buluşmak için durduk yere kavga çıkardı bir aydır zulmediyordu aynaya bak tipine bir bak sen beni bisey yapamaz saniyon gibi cümleler kuruyordu sebebi buymuş demekki
(150 puan) tarafından
O aynayi kafasina gecirseydin keşke. Bosver kiz çulsuz şerefsizi yolun yolcusu olan kadin bile yüz vermemis sakın üzülme dalga gec onla o seni aşağılamaya calistiysa sen daha beter asagila. Ah be canim boyle bi adama neden iki cocuk veriyosun ki. Dogumun da yakın ailenden birileri var mi destek olabilecek
(3 puan) tarafından
8 yıllık evliyim 5 yıldan sonra oldu oğlum ben ikinci olmaz diye düşünürken hamile olduğumu öğrendim  ailemi bugün kız kardeşim çağırdı annemin dediği tek cümle aldatmayan erkek var mı zamana bırak burnu sürtülsün diyor annemlere gidemem annem anlayışlı insan değil en ufak şeye sinirlenir evde kalacağım uzaklaştırma almam gerekiyor galiba doğumdan sonra ne olur bilemem işe girsem bebek kucuk
(150 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bakacak kimse yoksa onu kovma bence essek gibi bakmasi lazim sere.fsizin
+1 oy
(159 puan) tarafından
Tam Olarak Nasıl Anladın Aldattığını Nasıl Öğrendin 
(350 puan) tarafından
Ben yaptım eşim yakaladı beni :D delirdi haklı olarak.  Ona WhatsApptan arama gelince bana da geliyordu.  Ameliyata girerken telefonu verdim bunu anası aramaz mi benim de çalmaz mi . Ameliyattan çıktım Allah'tan üstüme gelmedi . Sen bana güvenmiyor musun bu ne hareketler falan kızdı.  Ben de dalgaya aldım korkudan . Sjsjsjsjsj
(1,429 puan) tarafından
Hahahahahahahahahaha ama bende arama falan olmuyordu nasıl yaptınki sen sadece mesajlar geliyordu ama bana bildirim gelmiyordu kendim girib bakiyordum ,benimki hiçbiçey demedi buyuk ihtimal anlamadı.
(350 puan) tarafından
Ben bildirimleri kapatmıştım mesajlar tek kapanmıştı. Telefonumda ikinci alan vsr oraya kopyalamistim whatsabi.

İkinci alandan yeni bildirim yazıyordu.  
Aramalar da ekran kapalı zil sesi geliyordu
(1,429 puan) tarafından
Oo kız neler biliyomussun sen ben p yuzden yakalanmamışım bildirim dışında herşey yolundaydi
(350 puan) tarafından
Hahahaha hiç sorma bı daha yapsam beni bozar çok kötü . O yüzden cesaret edemiyorum sjsjsjs
+1 oy
(134 puan) tarafından
En tehlikeli ve en ***** erkek modeli. Gerizekalı *****. İnşallah soyup soğana çevirirler.
(3 puan) tarafından
Daha ben aldatmadım diyor herkese dolandırıcı o demiş bu aldatma değilde ne Allah aşkına
+1 oy
(340 puan) tarafından
Erkekler ne kadar doyumsuz insanlar ya gerçekten eşlerinjz varken neden yani neden başka bir kadın Allah bana böyle sihirli bir değnek gönderse böyle aldatan erkekleri köpeğe çevirir karısının eline tasmasini verirdim ay Allah'ım ya deli oluyorum resmen ağzına et bir güzel önce 
(3 puan) tarafından
Aldatmadım diyor birde olan çocuklarıma oldu oğlum babasına çok düşkündü akşam olunca pencere önünde bekliyordu gelmesini beni en çok üzende bu yoksa canı cehenneme
(37 puan) tarafından
Köpeğe yazık kız bunları kömür lüğe zincir leyip işkence yapcan
+1 oy
(3,304 puan) tarafından
Hem züürt hem uslüp konuşma bilmiyor hemde yapışkan tövbeler tövbesi karşıdakide yolmak peşinde zaten belli 
(3 puan) tarafından
Aldatmadım diyor birde üste çıkıyor o kadar yüzsüz ki ben baş edemiyorum bunu yapan daha neler yapar
(20 puan) tarafından
Kadının evine kadar gitmiş şifre ne kapıda kaldım diyor Allah bilir kaç kere gittti o eve neler yapıldı i evde
(3 puan) tarafından
Allah belalarını versin ya şu halimle beni dusurdukleri duruma bak ya kafayı yiyecem doğumuma bir ay var nelerle uğraşıyorum
+1 oy
(267 puan) tarafından
Kadın para derdin de senin kide s***kme  derdinde maalesef kadın eve gel dese yada başka biryerde buluşalım. Dese gidip o işi yapacak Rabbım böyle erkekleri bildigi  gibi yapsın 
0 oy
(2,073 puan) tarafından
Baro ücretsiz avukat veriyor 
0 oy
(5,297 puan) tarafından
Neden eşinin attığı mesajlar değilde kadının mesajları yeşil görünüyor sende anlamadım ben
(3 puan) tarafından
Kadından istedik konuşmaları ben konuşmanın sonuna yetiştim kız kardeşim aradı o attı birde ben şahitlik yaparım o benim peşimi bırakmıyor peşimi bıraksın diye bilezik istedim diyor
(5,297 puan) tarafından
Anladım canım. Adam kadına fena takmış Allah sana sabır versin
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Ne resmi istiyor o evde kimse yok diye anlamadım benbide kadının kızımı varmış? Evlimi acaba ?
(112 puan) tarafından
Kız ne resmi olcak nude istiyor işte
0 oy
(1,047 puan) tarafından
:DD +40 yaş abazalık okurken böyle dana gibi yalarım seni falan bekledim ahaha bu cahil onu da beceremezz
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Ohaa karısina bile yalvarmaz.byle bişey olsa nasıl yalvaryor sen bişey demedinmi
(3 puan) tarafından
Konuşmaya bile tenezzül etmiyor bosanalim diyor bende bugün avukata gittim onunla görüştüm pazartesi günü dava açılacak
(5,355 puan) tarafından
Boşanmak istiyor ayy çok üzüldüm Allah yardımcin olsun
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Ayranı yok içmeye, tahterevalli ile gider s.kmeye ,seninki tam da bu cins den oluyor 
0 oy
(288 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama daha Türkçe konuşmayı bilmiyor çapkınlık peşinde bu erkekler hepmi böyle ya Getcontact ney canım nasıl yapılıyor bende bı numarayı ne diye kaydetmisler bakmak istiyorum bilgi verirmisin ücretlimi uygulama
(288 puan) tarafından
Reziller ya kadın para için konuşmuş adamda s.kme derdinde boşver at bacak bacak üstüne iç kahveni boylelerinin Allah belasını verio
(3 puan) tarafından
Pazartesi dava açılıyor inşallah biran önce biter layığını buldu ahımı aldı bulur belasını elbet
(288 puan) tarafından
Çocuğun varmı canım
(3 puan) tarafından
İki buçuk yaşında oğlum var 8 aylikta hamileyim
(288 puan) tarafından
Çok zor canım ne yapicaksin peki olan hep çocuklara oluyor bu zamanda çocuklarla tek başına ayakta kalmak zor destek çıkan olmayinca
0 oy
(583 puan) tarafından
Ay okudukça sinirlendim her mesajında sövdüm götünde donu yok karı kız peşinde pis zampara ya
(3 puan) tarafından
Birde gururlu ayakları yapıyor o kadından başkasını gözü görmüyor bosanalim pazartesi anlasmali dedi
(1,679 puan) tarafından
Ayyy o çocuklar ne olacak vay pzvn
(583 puan) tarafından
Bu pislikle yasiyicaklarina Allah elbet bir kapı açar
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Ay şeyi kopsun inşallah .o kadininda Allah bin türlü cezasını versin.o kadının elinden de alırlar inşallah. O çocuğu.

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,711 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 2,128 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde Sehrinur (18 puan) tarafından soruldu

379,575 soru

11,362,716 cevap

34,840 kullanıcı

...