0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
3 yaş olck .hiç bı şekilde yemek sevmiyor sevdiği hiç bişe yok.Kayinvakidem baktı saolsun ben calistm 1 buçuk yaşına kadar .Oda yediremedi.Ben evdeym bnde de yemiyor.Agznda 10,15 dk. Beklyr doktora götürdüm çizgi filim açmadan deneyin dedi 20 gündür çizgi filim hiç açmıyoruz yine yemiyor .Kilosu ayına göre zaten düşük 3 yaş 12 kilo doktor çok geride dedi zaten .Sabah uyanınca insann acikmazmi.kahavaltida pankek ,krep ,omlet yaparm yemez sadece zeytin yer öğlen sebze çorbası yaparım 4 kaşık içerse şükrediyorum .Ara öğün meyve veriyorum 2 kere ısırıp atiyor akşam babası yedirmeye çalışıyor sulu yemek et tavuk yaparm ne et ne tavuk senze yemez çok nadir kıyma köfte patates kızartma yer .tabayina az az yemek koyarım sadecepilavdan 3 kaşık alır aç aç yaşıyor resmen zamana bırakıyorum zorlanıyorum yine yemiyor bu sefer bı sure snra sinirlnip kızıyorum cnku bı peynir ya peynir 10 rk ağızda bekletck ne var bnde insanm ya herun yedirmek için uğraş çok aç kaldığı zmana oldu dediler aç bırak kendi yicek 6 saat geçse hiç umrunda değil yiyor yemiuo değil 4 kaşık en fazla 5 kaşık kendimi doyuracak kadae değil kafayı yicm artk 

9 Cevaplar

0 oy
(2,872 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bunda harfiyen beni yazmış sın 

Oğlum 3 buçuk yaşında 

Aç yaşıyor resmen 

Allah'a emanet gidiyoruz 
(17 puan) tarafından
Aç aç nasıl duruyolarsa hayret ediyorum
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Oğlum da yemez 2 bucuk yaş bıktım artık cidden dün sabah bi  yumurta yedi o akşam yemek bile yemedi 2 kaşık . Hiç mi acıkmıyolar ya 
(17 puan) tarafından
Gerçekten arrk bıkkınlık geldi etrafa bakıyorum bı yemeyen bnmki bizim çocuk küçük kendi oturup yiyo,böyle nasıl gelişecek zaten ayına göre zayıf 3 yaş girecek 12 kilo
0 oy
(805 puan) tarafından
Az önce o çıldırmayi yaşadım yemeyen çocuk yemiyor ya çeşit çeşit hazırlarım yemez kafayı yedircek bu çocuk uyumaz biryandan
(805 puan) tarafından
Bende ne kadar erken başlasam o kadar iyi diyorum ama geceleri bezi dolu hala bizimkinin
(17 puan) tarafından
Ozmaan biraz zor alışır cnm siz on hazorlik yapın arada götürün zorlamadan ilk başlar aglar alışana kadar
(805 puan) tarafından
Yavaş yavaş alistirmalara başladım geçen 2 defa büyüğünü yaptı hatta baaaayyyy dedi sifona bastı sonra birdaha yapmadı
(17 puan) tarafından
1 ay bı deneme yakın cnku ağlıyormus bizimmi kabız ölü popsu agridifi için ağliyo gtmk istemyr
(805 puan) tarafından
Bizimkide kabız ondan galiba
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Benim oglumda öyle 34 aylik 15 kilo. Normal belki kilosu ama boyu uzun. Hic yemez kahvalti yapmaz oglen yemez aksam yemez. Polivit vitamin surubu var. Aile hekimi önerdi. Onu kullanmaya basladim az da olsa acikiyor soyluyor bana.. dene istersen doktora danisip
(17 puan) tarafından
Polivit kullandık hiç bı işe yaramadı çok iştah açıcı kullandm ben cnm
0 oy
(907 puan) tarafından

Bırakın yemesin benim bebe 9 aylık o bile yemediği zaman yemezsen yeme diyorum önünden alıyorum :)

(17 puan) tarafından
Zate yemiyor cnm ne yapsam da
(907 puan) tarafından
Al önünden zorlama ilgisini çeksin
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benm kızda 12 kg :D aşırı zayıf değil kız niye öyle dedin şimdi 31 aylık devamlı yiyor ama koşuyor yakıyor
(17 puan) tarafından
Doktor dedi cnm çocuk doktr saglik ocakta dedi 3 ay sonra gel tekrar bakalım diyo sanki 3 aya ne kadar alabilecekse :))
(1,043 puan) tarafından
Ben de Çocuk doktoruna götürüyorum boyu 1 metreye yakın 99'du ama hareketli yediğini yakıyor ve devamlı sıçıyor ondan Doktor sağlıksal bir problemden bahsetmedi bilmiyorum zayıf kızım da ama dinç
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Kız senin evladın maşallah yiyormuş bnm kızımda 3 yaş olck öylece aç dolaşıyor ağzını açarmi ah bu kadar yese yine 
(17 puan) tarafından
Yedigi 3 çatal kız o karnını doyurmaz bile :)
(1,752 puan) tarafından
Ben ona bile razıyım:d
(17 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun vlaa yemeyen zor şuan bu saate kadar zeytin yedi sadece :D kaç kilo kiziniz
0 oy
(64 puan) tarafından
2 ay sonra 4 yaşına girecek bir çocuğum var doğduğu günden beridir yeme sorunu yaşıyorum. O kadar zorlamama rağmen emmedi mecbur mama verdik mamayı bile biberondan ağzına ben sıkardim kendi cekmezdi. 2 buçuk yaşına kadar zoraki yerdi onuda kusardi. Yap,et, zoraki yedir bir de her yer batar evi temizlerim. 2 buçuk yaştan sonra kusma bitti sayılır. Ama hala yeme sorunu devam ediyor. 4 yaşına girecek ve 15 kg. Ne yapayım artık tükendim gerçekten stres yapmaktan her yerim ağrır oldu. 
(17 puan) tarafından
Aynı aynı bnmkide emmedi mama verdikconu da istemedi bıraktık neler yapıyoruz yok yemeyen yemiyor
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Oglum 22 aylik bazen oda kahvaltida hicbrisey yemez tabagi yere atar. Bazende az menemen, 2 3 kizartma ve salaalik yer. Peynirli kalem borek yapari. Peynir var diye tukurur. Yumurta haslama yemez. Peynir cesitlerjnj yemez. Kasar labne klasik ezine ne varsa debedim olmadi. Ama ben israr etmiyorum. Tabagina koyuyorum biz kahvalti yapsrken oda kendi yiyor  ve bazen dedigim gibi hic yemiyor. Oglen sevdigi corbalari yapmaya calisiyorum. Kavun karpuz colek sezonu oldugu icin onlardan vermeye calisiyorum. Aksam da tavuklu beya etli yemek yedirmeye calisiyorum yaninda da karbonhidrat alabilecegi pilav makarna veriyorum bazen az yiyor bazen de hic yemez.  

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde siyaholta (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Toprakinannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 503 göst.
7 Kasım 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

379,504 soru

11,360,859 cevap

34,838 kullanıcı

...