0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (583 puan) tarafından
Benim çocuklar 7de uyur her gün dün gece eşim ben çocukları yatirirken çıktı yukarı çocuklarla oynamaya başladı uyumayın gelin oynuyalim filan çocuklar kalktı hepsi yarım saat kosturdular salonda sinir oldum niye uyku saatinde birakmiyon çocukları sen uyut o zmn dedim indi aşağıya ben yatırdım çocukları aşağı indim annesinde uyuya kalmış kalk dedim çocukları kudurttun indin aşağıya uyuyana kadar canım çıktı dedim bırak burda yaticam dedi kalk eve çıkalım dedim yav ****** git dedi kaynanamda git diyor işte gitsene burda yatsın dedi çok merakliydin yanında yatırmaya evlendirmeseydin dedim çıktım yukarı sabah 6da ise gitmeden geldi eşim sırtım dönük bacağımı mıncıklıyor filan tekmeyi savurdum yüzüne geldi ****** git ananın yanına dedim sende yatirmadin sinirlendim filan dedi özür diledi gitti hala annesinin yanında bana ****** demesini yediremiyorum kendime üstüne bide kalktım baklava sütlaç yaptım adama annesi zaten tartisicagimiz anı kovalıyor ortaya atlamak için 

4 Cevaplar

0 oy
(7,945 puan) tarafından
Etkiye tepki senin önceki nickin neydi 
(7,945 puan) tarafından
Hani şu hamile olan bebeğin erken doğumu vardı hastanedeydin sen o sun dimi
(7,728 puan) tarafından
Asminin annesi dimi
(7,945 puan) tarafından
2 kızı bir oğlu vardı 2 inci evliginden oğlu vardı kızlar ilkindendi.bende hep merak ettim ne oldu bebeğine son durumuna hastanede yatıyordu herkes linç etmişti oda hesabını kapattı
(583 puan) tarafından
Bebeğim 34 haftalık doğdu 1aylik oldu şuan herşey yolunda çok şükür
(7,945 puan) tarafından
Sevindim canım geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(492 puan) tarafından
Yüz verme git annene de gönder yemek de yapma temizliğini de annesine gönder annesi baksın annesi de terbiyesiz kalk oğlum karının yatağı dururken bura yakışmaz diyememis aranızda sorun varsa da bana yansıtmayın evinizde halledin deyip geri durması lazım 
(583 puan) tarafından
Annesinin hadi kalk evinde yat demesi gerekirken sana git diyor işte gitsene diyo sabah akşam kadının temizliğini yemeğini yapıyorum hala yarış halinde benle ya
(492 puan) tarafından
Yapma niye yapıyorsun kadina da tavrını koy büyüklüğünü bilmiyorsan bundan sonra bende ona göre davranacam de onlar senden korksun eline kalacak olanlar onlar eşine de şöyle böyle yaparak beni annene de kendine de doldurdun yarın bir gün annen elden düşünce bir bardak suyu da vermeye sen gidersin ben gitmem çünkü diye söyle tehdit et dikkat etsin ona göre yeter ona o söz
(583 puan) tarafından
Kaynanam 85yasinda bizden başka kimsesi yok geçenlerde yine tartıştık bidaha yemeğini temizliğini yapmicam dedim 3gun kendi evimden inmedim eşim yemek götürüyordu yemiyordu tek başına acıdım yine halina indim aşağıya
(492 puan) tarafından
Yani yaşlıymis çok şimdi bir şey diyemiyecem ama eşine söyle ki beni annene karşı dolduruyorsun böyle yaparak kadına kötü davranmaya başlayacam senin yüzünden diye eşine gözünü korkut
0 oy
(14 puan) tarafından

Annesinin yanında özür dilesin;)

(583 puan) tarafından
Annesi kiskirtmasa kalkıp getiricektim yukarı illa maydanoz olucak
(14 puan) tarafından
Uykuluyken istemeden çıktı ağzımdan hayatım özür dilerim dedirtirdim mnesinin yanında yoksa çeker giderim derdim
(583 puan) tarafından
Söyler o hiç çekinmez o konularda yani normaldede canımı sıktı mı annesinin yanında sarılır öper özür diler barisana kadar uğraşır
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Aranızdaki saygı giderse sevgi de gider.

Sizde s.git deyince yaptığı davranışı onaylamış oluosunuz pek doğru bulmuyorum açıkçası sert bir şekilde uyarabilseniz daha iyi olurdu 
(583 puan) tarafından
Aynı şeyi ona yapınca daha iyi anlar diye düşündüm normalde öyle kelimeler kullanmayız hiç ayda bir böyle saçma sapan şey için tartışıyoruz
(1,001 puan) tarafından
Öyle olmuyor maalesef haklı iken haksız duruma düşersiniz. Özür dileyecek olsa bile sizde söylediğiniz için kendisini haklı bulur inşallah düzelir aranız uzunca bı konuşmaya ihtiyacınız var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 208 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde pembesever (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,138 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Shz (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 284 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Duruuu (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 440 göst.