0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (710 puan) tarafından

3 gün önce öğlen filtre kahve içtim akşama doğruda türk kahvesi içtim fibindekide telveyi yedim 1 saat sonra bir mide bulantısı lavaboda hep kahve kustum. Herhalde zehirledi diye düşündüm. 2 gündür de ne iştah var vede bir eklem ağrısı. Bacaklarım ayaklarım sızlıyor. Mikrop kapsam ishal olurum ishalin yok. Ama iştahlı olan ben akşam yemeğinde 3 kaşık zor yiyorum. Yarında böyle olursam acile gideceğim

Adetime 15 gün var acaba hamilemiyim diyelim yarın kan testi yaptırdım orda belli olur mu. Adetime 15 gün var ama. En son hamileyken covid gecirfigimde böyle olmuştum. Karaciğer enzimlerim yükselmişti. Covid mı oldumyoksa 

Ayrıca karnım gur gur edip duruyor 

4 Cevaplar

0 oy
(710 puan) tarafından
Keşke birileri yorum yapsa
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından
Salgın var. Ben de de eklem ağrısı, boğaz enfeksiyonu, Kusma, halsizlik var. 1 haftadır çok kötüyüm. Acile gittim yanlış ilaç vermişler 
(710 puan) tarafından
Kan testi yapıldı mı enfeksiyon mu cikti
(56 puan) tarafından
Kan testi yapmadılar. Boğazında kızarıklık, ciğerinde enfeksiyon var dedi doktor
0 oy
(286 puan) tarafından
Tek başına telve yapar mı bilmiyorum ama telve çok zararlıymış
(710 puan) tarafından
Ne zararı varmış cnm yiyordum hep
(286 puan) tarafından
Kahve çeşitleriyle ilgili bi YouTube da. Vidyo izlemiştim adam kahveleri kıyaslıuordu açıklıyordu, en faydalı zararlı vs
0 oy
(1,433 puan) tarafından
Ben de bir kere filtre kahvenin üstüne üzüm yiyince kusmustum ne alaka bilmiyorum ama :) hamilelik olabilir hiçbir şey de olmayabilir arada iştahsızlık olur 
(710 puan) tarafından
Adetime 15 gün var kanda belli olurmu
(1,433 puan) tarafından
Zannetmiyorum canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 50 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 472 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy